دینا ماشین

آخرین قیمت خرید لیبل زن صنعتی بزرگ

لیبل به معنای اتیکت یا برچسب است. دستگاه لیبل زن برای زدن بارکد و یا قیمت به روی محصولات استفاده می شود. نحوه ی کار این دستگاه با حرارت است. این دستگاه در مکان های زیادی از جمله فروشگاه ها، رستوران ها و بانک ها کاربرد دارد. قیمت خرید لیبل زن صنعتی بسته به نوع و مارک آن متفاوت است. این دستگاه در کمترین زمان بر روی اجناس و محصولات قیمت گذاری و اتیکت گذاری می کند. دو نوع دستگاه لیبل زن دستی و ماشینی موجود می باشد. رایج ترین دستگاه لیبل زن دستی، دستگاه لیبل زن بطری است که بسیار پرکاربرد می باشد.آخرین قیمت خرید لیبل زن صنعتی بزرگ

مشخصات و قیمت روز لیبل زن صنعتی بزرگ

مشخصات و قیمت روز لیبل زن صنعتی بزرگکار با دستگاه لیبل زن صنعتی بسیار آسان است. وزن سبک آن باعث حمل و نقل آسان این دستگاه می شود. اکثر دستگاه های لیبل زن دستی به کامپیوتر وصل می شود  این امکان باعث شده است که طراحی لیبل ها سریع و آسان تر شود.

دستگاه لیبل زن صنعتی بزرگ در کارخانه جات تولید مواد غذایی برای بسته بندی محصولات کاربرد دارد.

نحوه ی نگهداری و استفاده ی درست این دستگاه میزان عمر و دوام آن را تعیین می کند.

دستگاه لیبل زن انواع مختلفی دارد. تمام اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک. بعضی دستگاه ها برای تمام سطوح و کارها قابل استفاده اند.

دستگاه هایی که در کارخانه های بزرگ استفاده می شوند به دلیل کار کردن مداوم و طولانی مدت باید کیفیت بالایی داشته باشند و به موقع روغن کاری شوند.

فروشنده انواع دستگاه لیبل زن صنعتی و اتوماتیک

برای خرید یک دستگاه لیبل زن صنعتی و اتوماتیک باید نوع کاری که می خواهید این دستگاه برای شما انجام دهد را در نظر بگیرید و طبق آن دستگاه و مدلش را انتخاب کنید.

دستگاه لیبل زن باید دارای انعطاف باشد.در برابر نفوذ ذرات گردو غبار و مواد شیمیایی مقاوم باشد.

در مکانهایی با محیط گرم  و دمای بالا یا سرد آسیب نبیند.

دستگاه لیبل زن opp  کاملا اتوماتیک بوده و نحوه ی کار آن به صورت خطی است. قیمت این دستگاه با توجه به قابلیت هایی که دارد و جنس آن می تواند متفاوت باشد.

در بسیاری از کارخانه ها و تولیدی ها دستگاه لیبل زن تمام اتوماتیک وجود دارد که کار برچسب زدن را به صورت خودکار انجام می دهد. و نیاز به نیرویی نیست ک این کار را بر عهده بگیرد  فقط هر چند ساعت نیاز به کنترل دارد.اتوماتیک بودن دستگاه سرعت تولید و کار را بیشتر می کند.

دستگاه لیبل زن اتوماتیک جهت برچسب زدن بر روی بطری های گرد از جنس پلاستیک،شیشه، پلی اتیلن و…طراحی شده است.

این دستگاه  در انواع مختلف در بازار به فروش می رسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید