دینا ماشین

آخرین قیمت دستگاه لیبل زن تخت در بازار

لیبل زن یک دستگاهی  است که در بیشتر کارخانه ها ؛داروخانه ها؛ فروشگاه ها و در بسیاری از موسسه ها و ادارات استفاده می شود. لیبل به معنی یک تکه کاغذ یا برچسب است که بر روی آن یک سری اطلاعات یا به عبارت دیگر بارکد کالا درج شده است. با توجه به مسیر توسعه بازار پیشرفت دستگاه لیبل زن هم در حال رشد است. امروزه دستگاه لیبل زن متنوعی وارد بازار شده است.
این نوع دستگاها در دو نوع رومیزی یا صنعتی عرضه می گردد. از اسم آنها میتوان پی برد که از دستگاه لیبل زن رومیزی در فروشگاها و از نوع صنعتی آن در اماکن صنعتی که تولید بالایی دارند استفاده می شود. قیمت دستگاه لیبل زن تخت با توجه به قابلیت و کیفیت و همچنین برند دستگاه متنوع است و توجه به این ویزگی ها دستگاه لیبل زن را از دیگر دستگاه متماییز می کند. لیبل زدن بر روی کالا باعث می شود که کالا راحت تر شناسایی و  ردگیری شود.

آخرین قیمت دستگاه لیبل زن تخت در بازار

خرید ارزان دستگاه لیبل زن تخت در تبریز

خرید ارزان دستگاه لیبل زن تخت در تبریز

برای خرید دستگاه لیبل زن باید توجه داشت که قیمت این نوع دستگاه ها نسبت به دستگاههای پرینتر بالا تر است اما به دلیل اینکه  این دستگاه ها از کاغذ های ارزانتر استفاده می کنند و باعث صرفه جویی در مصرف کاغذ می شوند و نیاز به شارژ مجدد ندارند و هزینه های سرویس این نوع دستگاهها پایین تر است و چون بعد از مدتی هزینه خرید دستگاه جبران خواهد شد بصرفه تر خواهر بود.  انواع لیبل زن عبارت است از:

  • لیبل زن کاغذی 
  • لیبل حرارتی
  • لیبل زن اتوماتیک
  • لیبل زن دستی

خریدار انواع لیبل زن در بازار های داخلی

خریدار انواع لیبل زن در بازار های داخلی

از آنجا که این دستگاه ها انواع مختلفی دارند و با توجه به ویزگی هایی که گفته شد خریدارهای زیادی نیز به خود اختصاص داده است. یکی از این دستگاه ها که  به سهولت می توان از آن استفاده کرد دستگاه لیبل زن بطری و دستگاه لیبل زن دستی است. 

فروش لیبل زن تخت با کیفیت درجه یک

فروش لیبل زن تخت با کیفیت درجه یکفروش دستگاهای لیبل زن با کیفیت درجه یک ارائه  می شود که این دستگاها نسبت به نمونه مشابه خارجی آن از کیفیت بهتری برخوردار است . هرچه کیفیت این نوع دستگاها بالاتر باشد طول عمر بیشتر و هزینه کمتری برای خریدار آن دارد.

صادرات دستگاه لیبل زن تخت

صادرات دستگاه لیبل زن تخت

با توجه به اینکه لیبل زدن نقش به سزایی در محیط کار ایجاد می کند و باعث می شود که کار لیبل زدن به سهولت انجام گیرد. این دستگاها از کیفیت بالایی برخوردار است از آن برای صادرت استفاده می شود. میتوان به دستگاه لیبل زن اتوماتیک و دستگاه لیبل زن دستی اشاره کرد. قیمت دستگاه لیبل چسبان نسبت به دستگاه های دیگر بالاتر است.

برترین توزیع‌کننده دستگاه لیبل زن تخت

برترین توزیع‌کننده دستگاه لیبل زن تختشرکت های متفاوتی در زمینه تولید دستگاه لیبل زن تخت فعالیت دارند. که در این زمینه یه سری از این شرکت ها نسبت به شرکت های دیگر برتری دارند. این شرکت ها با بهره گیری از بهترین تکنواوژی و با هدف ایجاد کار آفرینی و تحول در صنعت لیبل دز ضمینه تولید و صادرات فعالیت می کنند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید