دینا ماشین

آخرین قیمت روز دستگاه پرکن دارو مرغوب

هم اکنون در کشور ما با استفاده از تکنولوژی های جدید، دستگاه پرکن دارو جنس خوب تولید می شود. قیمت روز دستگاه پرکن دارو مرغوب با توجه به مدل های مختلف آن، با یکدیگر متفاوت است. از این دستگاه های پرکن دارو در کارخانه ها و کارگاه های معتبر داروسازی استفاده سازی می شود. 

آخرین قیمت روز دستگاه پرکن دارو مرغوب

ویژگی های اصلی دستگاه کپسول پرکن عمودی

ویژگی های اصلی دستگاه کپسول پرکن عمودی	کپسول پرکن عمودی یک دستگاهی پر کاربرد در کارخانه های داروسازی می باشد. این دستگاه اندازه های خیلی بزرگی دارد و از بسیاری از چرخ دنده ها و صفحات و قطعات به هم پیوسته تشکیل شده است.

از ویژگی های این دستگاه پرکن عمودی این است که در هر قسمت آن کار ویژه ای برای تولید ورق های دارو انجام می شود. به یک قسمت دستگاه با تسمه هایی محکم، ورق های خالی وارد می شود و از قسمت بالایی دستگاه تمام کپسول ها ریخته می شود، بعد این کپسول ها از طریق شیار های مرتب و زیادی خیلی منظم و به ترتیب وارد ورق های کپسول می شوند. در قسمت بعدی دستگاه کپسول پرکن، ورق های دارو به طور دقیق هر ۱۲ تایی یا ده تایی برش زده می شوند و از سمت دیگر دستگاه خارج می شوند.

کشورمان توانسته است با دانش روز و مهندس های حرفه ای دستگاه های اتوماتیک و جدیدی را برای کارخانه های داروسازی درست کند. هر کدام از قطعات این دستگاه باید توسط مهندس های ناظر کنترل شوند، چون هر یک از اجزای دستگاه کپسول پرکن دچار نقص و عیب بشوند، دستگاه کارایی خودش را از دست می دهد. 

مشخصات فنی دستگاه کپسول پرکن عمودی

ویژگی های کپسول پرکن و تمام مشخصات فنی آنها در اینترنت ها و سایت های اینترنتی به همراه قیمت آورده شده است. دستگاه های کپسول پرکن، دارو ها را به طور خیلی بهداشتی و مرتب پر می کنند. در سال های قبل، دارو ها را به صورت دستی، کارگر ها و نیروهای بخش انسانی پر می کردند اما امروزه با پیشرفت در صنعت دیگر دستگاه ها به طور اتوماتیک کپسول ها را پر می کنند.

قطعات و اجزای دستگاه پرکن دارو در کشورمان تولید می شود و بهترین دستگاه ها را از این قطعات می سازند. تعدادی از این دستگاه ها از لحاظ کارایی و کیفیت با دستگاه های پرکن برند های خارجی برابری می کند. قیمت دستگاه های پرکن دارو خارجی چند برابر نوع ایرانی آنها می باشد. حتی تعدادی از این دستگاه ها به کشور های عربی و کشور هایی مثل افغانستان و پاکستان و … صادر می شوند و از این راه درآمد خوبی را بدست می آورند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید