دینا ماشین

ارزانترین قیمت دستگاه لیبل زن صنعتی در ایران

دستگاه لیبل‌زن یا دستگاه برچسب‌زن که در صنایع بسته بندی استفاده می‌شود می‌تواند بر روی انواع کالاها و بسته‌هایی که در صنعت تولید می‌شوند، انواع لیبل‌ها و برچسب‌ها را بچسباند.ارزانترین قیمت لیبل زن صنعتی را هم می‌توان از فروشگاه‌های اینترنتی و مراکز پخش عمده این محصول که دارای انواع مختلفی از دستگاه لیبل زن صنعتی هستند، پیدا کرد.

ارزانترین قیمت دستگاه لیبل زن صنعتی در ایران

موارد استفاده دستگاه لیبل زن در صنعت

موارد استفاده دستگاه لیبل زن در صنعت لیبل‌ها و برچسب‌ها در واقع نوعی شناسنامه برای  محصول مورد نظر هستند. زیرا در هر نوع بسته‌بندی، برای نشان دادن نام تجاری، تزئین و یا ارائه اطلاعات برای مصرف‌کننده استفاده می‌شود. امروزه استفاده دستگاه لیبل زن صنعتی در صنایع مختلف به خصوص در صنایع غذایی کاربرد فراوانی پیدا کرده است.بسیاری از برچسب‌ها و لیبل‌ها تمام سه عمل را انجام می‌دهند و می‌توانند به عنوان مثال، داده‌های بارکد از پیش چاپ شده، تاریخ عرضه و دسته‌بندی محصول و اطلاعات مربوط به قیمت خرده‌فروشان و مصرف‌کنندگان کاربرد داشته باشند.

ارزان‌ترین قیمت لیبل‌ زن صنعتی  مربوط به لیبل زن‌های دستی است که در گارگاه‌های کوچک استفاده می‌شود.اما برای کارخانه‌ها و صنایع بزرگ از لیبل ‌زن‌های اتوماتیک استفاده می‌شود. این نوع دستگاه‌ها معمولاْ در فروشگاه‌ها و انبارهای بزرگ با توجه به حجم کار استفاده می‌شوند.

لیبل‌ها در صنایع غذایی بیش از هر صنعت دیگر کاربرد دارند. همه ما پیش از مصرف یک ماده غذایی ابتدا اطلاعات نوشته شده بر روی لیبل آن را مطالعه می‌کنیم تا از مواد تشکیل دهنده، ارزش غذایی، تاریخ تولید و انقضاء آن محصول اطلاع پیدا کنیم.از طرفی لیبل محصول ما را از تقلبی یا اصل بودن محصول نیز آگاه می‌کند. همین موضوع میزان اهمیت استفاده دستگاه لیبل زن صنعتی را در بین ماشین‌آلات غذایی نشان می‌دهد.

تفاوت های دستگاه های لیبل زن در بازار

تفاوت دستگاه های لیبل زن در بازار  مربوط است به مکانیزم، قیمت، برند شرکت تولید‌کننده آن و کاری که این دستگاه انجام می دهد.همان طور که اشاره شد دستگاه‌های لیبل زن به دو دسته کلی دستی و اتوماتیک تقسیم می‌شوند که دستگاه لیبل‌زن اتوماتیک یکی از پرکاربردترین دستگاه‌های صنعتی است و به دو نوع دستگاه لیبل‌زن اتوماتیک حرارتی و دستگاه لیبل‌زن پشت چسب‌دار تقسیم می‌شود.

این دستگاه یکی از اجزای خطوط تولید و بسته‌‌بندی است که پس از بسته‌بندی، محصولات توسط نوار نقّاله به سمت دستگاه لیبل‌زن اتوماتیک فرستاده می‌شوند تا لیبل و برچسب مورد نظر بر روی محصول نصب شود. به طور کلی دو نوع لیبل‌زن اصلی در دسترس می‌باشد: لیبل‌هایی که از طریق چسب به صورت مایع برای چسباندن روی بسته‌بندی استفاده می‌شوند و همچنین لیبل‌ها و برچسب‌‌هایی که با استفاده از فشار و پرس به بسته‌بندی می‌چسبند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید