دینا ماشین

بازار دستگاه بسته بندی صنعتی قیمت مناسب

بسته بندی یکی از مراحل مهم تولید و عرضه محصول می باشد. یکی از فاکتورهای مهم فروش بسته بندی زیبا و درست است. بازار دستگاه بسته بندی صنعتی امروزه به خاطر تولیدات کارخانه ای بسیار رونق گرفته است. بازار دستگاه بسته بندی صنعتی قیمت مناسب را می توانید با مراجعه به سایت های مربوطه پیگیری کنید. 

بازار دستگاه بسته بندی صنعتی قیمت مناسب

نحوه کار با دستگاه بسته بندی افقی

نحوه کار با دستگاه بسته بندی افقی	دستگاه های بسته بندی نقش بسیار مهم و اساسی در صنعت پیدا کرده اند و احساس نیاز به این تکنولوژی هر روز با تنوع در انواع تولیدات چه از نوع خوراکی و چه در بازار دارو بیشتر و بیشتر می شود و نوع بسته بندی محصول متناسب با نوع آن محصول می باشد. به طور مثال بسته بندی لوازم پزشکی، بسته بندی  مواد غذایی، شیمیایی، خرده فروشی، بسته بندی محصولات عمده فروشی و دارویی نام برد. 

همچنین بسته بندی انواع مواد با توجه به جنس مواد متفاوت است. مثلا بسته بندی انواع آب‌میوه با چیپس و اسنک ها فرق دارد.

در کارخانه ها بنا بر نوع تولید از انواع بسته بندی ها از جمله:دستگاه های بسته بندی پری مید، افقی، وکیوم و عمودی استفاده می کنند. در اینجا به  بسته بندی افقی اشاره می کنیم. 

از این نوع بسته بندی معمولا برای انواع کوکی، بیسکوییت، شیرینی، کیک و کراکر استفاده می کنند تا این خوراکی ها دچار آسیب نشوند. 

محصولات روی نوار نقاله می روند و روی آنها سلفون کشیده می شود و سپس آنها را برش می زنند با این روش آسیبی به خوراکی ها نمی رسد. 

کار کردن با دستگاه بسته بندی افقی بسیار راحت است و هر چقدر کیفیت آن دستگاه بالاتر باشد مسلما بسته های بهتر و زیباتری را می توان با آن تهیه کرد. 

مزیت های دستگاه بسته بندی پری مید

دستگاه بسته بندی پری مید فاقد قسمت بسته ساز است، یعنی بسته های آماده که داخل آن ها پر نشده است را روی هم می چینند و دستگاه به طور اتوماتیک درب آنها را با کمک یک گیره باز نگه می دارد و داخل آن را با محصولات پر می کنند و در آن را می بندند. 

از مزایای این دستگاه ها این است که شکل ظاهری بسته ها تغییری ایجاد نمی کند زیرا این دستگاه فقط بسته ها را پر می‌کند. 

به دستگاه های پری مید بسته ی در باز می دهند و داخل آن را پر می کنند. 

شما می توانید با مراجعه به سایت مورد نظر و با در ارتباط بودن با همکاران و دست اندر کاران این مجموعه به خریدی مطمئن و راحت این دستگاه ها دست پیدا کنید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید