دینا ماشین

بازار فروش دستگاه پرکن پمپی درجه یک

طی سال های اخیر تجهیزات مدرن و پیشرفته در صنایع به کار گرفته شده است که با تولید بالا به سودآوری بیشتر کمک کرده است. دستگاه پرکن پمپی نمونه پر مصرف  و کاربردی است که به دلیل ساخت منحصر به فرد عملکردی متفاوت دارد و عمل پر کردن را با سرعت و دقت بالایی انجام می دهد. این نمونه به دلیل پمپی که دارد برای مایعات غلیظ بهترین گزینه است و به کمک آن می توان مواد غلیظی چون سس، انواع شربت، روغن های خوراکی و شیمیایی و … را به راحتی داخل بطری و یا شیشه هدایت کرد. مقدار ریزش توسط خود دستگاه مشخص می شود تا دور ریز نداشته باشد. فروش دستگاه پرکن پمپی در بیشتر مراکز انجام می شود.

بازار فروش دستگاه پرکن پمپی درجه یک

راندمان پرکن های پمپی با در نظر گرفتن ویسکوزیته

راندمان پرکن های پمپی با در نظر گرفتن ویسکوزیته	راندمان پرکن پمپی با در نظر گرفتن ویسکوزیته بسیار بالا است. با استفاده از این دستگاه میزان پر کردن دقیق تر و متناسب با استاندارد های دارویی و بهداشتی می باشد. این سیستم اتوماتیک می تواند به صورت تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست عمل پر کردن مایعات را انجام دهد و  دارای سیستم برق و مجهز به  پنوماتیک و تنظیمات جهت کنترل سرعت می باشند. راندمان پر کردن در ساعات و لیترهای مختلف را دارد.

در پرکن های پمپی مایع از میان چرخ دنده ها عبور داده می شود. این پمپ ها عمدتاً بوسیله سرورها و اپراتورهای موتور کنترل می شوند و به وسیله کنترل سرعت و تعداد چرخش چرخ دنده ها در هر سیکل مشخص می شود که چه حجمی از مایع به درون ظرف منتقل می شود. راندمان بالا باعث شده تا در صنایع مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. این امر باعث افزایش سطح تولید می شود و به خوبی می تواند پاسخگوی نیاز بازارها باشد.

مزایای دستگاه پرکن پمپی

مهمترین مزایای استفاده از این دستگاه دقت و سرعت بالا آن است. این سیستم به دلیل دقت بالایی که دارد برای پر کردن مایعات با ارزش و گران قیمت بهترین گزینه است. این سیستم در مدل های مختلف تولید می شود و میزان سرعت و تعداد نازل های پرکن آن مطابق با سفارش مشتری تنظیم می شوند. پر کردن ظروف در مدت زمان کم و با سرعت بالا خود صرفه جویی در زمان است و برای صنایع مقرون به صرفه است.

کارخانه هایی که از این تجهیزات استفاده می کنند تولید بیشتری دارند و توانسته اند به سود آوری بالایی دست پیدا کنند. نمونه پمپی چون با فشار مایع را وارد ظرف می کند دور ریز ندارد و ظروف به راحتی و به صورت کامل پر می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید