دینا ماشین

بزرگترین کارخانه تولید دستگاه پرکن دارو در کشور

بی شک بزرگترین کارخانه تولید دستگاه پرکن دارو در کشور بودن کاری دشوار و قابل تحسین در صنعت تولید دستگاه پرکن دارو می باشد. شرکت دینا ماشین افتخار تولید انواع دستگاهای پرکن صنعتی و دارویی با بالاترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین قیمت در بین دیگر رقبا را دارد. می‌توان گفت دینا ماشین یکی از بهترین کارخانه دستگاه پرکن دارو در کشور است، که با گرفتن مجوز های قانونی و استانداردهای جهانی در عرصه تولید دستگاه های پرکن دارو در کشور نقش مهمی را ایفا می‌کند.

بزرگترین کارخانه تولید دستگاه پرکن دارو در کشور

بهترین کارخانه های تولید دستگاه پرکن دارو در کدام شهر هستند

بهترین کارخانه های تولید دستگاه پرکن دارو در کدام شهر هستندشرکت های زیادی در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های پرکن دارو در کشور عزیزمان فعالیت دارند، شرکت دینا ماشین نیز یکی از شرکت های فعال در زمینه ی طراحی، ساخت و تولید دستگاه های پرکن دارو به مدت ده سال در حال فعالیت می باشد. این شرکت با استفاده از نیرو متخصص و منابع داخلی اقدام به طراحی انواع دستگاه های پرکن دارو از جمله دستگاه های پرکن شربت، آمپول، کپسول و… نموده است. در بین شرکت هایی که در این زمینه در حال فعالیت می باشند، توانایی های خود را به اثبات رسانده و محصولات خود را به دلیل بالا بودن کیفیت در طراحی و ساخت ضمانت می‌کند. 

این شرکت گستره فعالیت های خود را محدود به یک شهر نکرده و در سراسر ایران به ارائه خدمات پرداخته است.
در همین راستا شرکت دینا ماشین در طی این ده سال همواره به بالا بردن کیفیت دستگاه های تولیدی خود از نظر استاندارد های جهانی و استانداردهای داخلی و گذراندن تست های سخت گیرانه توسط کارشناسان مجرب در این حوزه  پرداخته است، تا در اهمیت دادن به سلامتی مصرف کننده نهایی اهتمام لازم را به کار برده باشد.

مشخصات یک دستگاه پرکن دارو مرغوب

انواع دستگاه پرکن دارو عبارت است از :  مدل های دستی، نیمه اتومات و تمام اتومات.

در کارخانه تولید دستگاه پرکن دارو برای بالا بردن کیفیت دستگاه های تولیدی به عوامل بسیاری توجه می شود که می‌توان به جنس بدنه دستگاه ، نوع آلیاژ بکار رفته در قطعات ، اتصالات و استانداردهای جهانی و … به دلیل اهمیت ویژه ای که صنعت دارو دارد و به صورت مستقیم با سلامتی افراد جامعه داشته و دارد توجه می شود.

دستگاه های تولیدی این شرکت پس از تولید با توجه به استاندارد های جهانی و استاندارد های داخلی توسط کارشناسان مجرب و با توجه به مشخصات دستگاه پرکن دارو با حساسیت خاصی بررسی و تایید شده و سپس در خط تولید نصب و راه اندازی می‌گردند تا هرچه بیشتر سلامت مصرف کننده نهایی که مردم عزیز کشورمان می باشند تامین گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید