دینا ماشین

بهترین قیمت خرید دستگاه بسته بندی آجیل و خشکبار

امروزه خرید دستگاه بسته بندی آجیل و خشکبار مورد توجه بسیاری از عرضه کننده گان این محصولات قرار گرفته است، چرا که زیبایی و تنوع بسته بندی یکی از عامل های موثر در بازاریابی و فروش است.

بهترین قیمت خرید دستگاه بسته بندی آجیل و خشکبار

معرفی دستگاه بسته بندی آجیل و خشکبار

معرفی دستگاه بسته بندی آجیل و خشکبار وقتی یک کارخانه برای اولین بار یک محصول را روانه بازار می کند، این نوع بسته بندی است که می تواند نظر مشتری را به خود جلب کرده و این امکان را به تولید کننده بدهد که مشتری محصول او را مورد استفاده قرار دهد، البته قیمت محصول هم می تواند در انتخاب مشتری در کنار بسته بندی مؤثر باشد و صد البته اگر محصوب کیفیت کافی را نداشته باشد اولین خرید مشتری از محصول مورد نظر، می تواند آخرین خرید باشد. 

در اهمیت بسته بندی باز می توان افزود که که اگر ما محصول با کیفیتی داشته باشیم ولی بسته بندی محصول نامناسب باشد اصلا مشتری محصول را خریداری نخواهد کرد که در گام بعدی بخواهد از کیفیت محصول آگاه شود، بنابراین واضح است که کیفیت بسته بندی و کیفیت خود محصول در بازار در کنار هم، می تواند ما را در کارمان به قله های موفقیت برساند. 

انواع دستگاه بسته بندی خشکبار و آجیل در بازار، با توجه به نیاز عرضه کنندگان این محصولات موجود است، که از جمله ویژگی های مشترک آنها  می توان به موارد زیر اشاره کرد.

۱_ توزین و سرعت بسته بندی بالا 

۲_ درج تاریخ و گاز نگهدارنده در هر بسته به مقدار مورد نیاز 

۳_ بسته بندی در اندازه و سایزهای مختلف با انواع سلفون های موجود در بازار بسته بندی 

۴_ امکان نصب غبار گیر و خرده گیر به منظور تهیه محصولی بهداشتی و یکدست 

انواع دستگاه بسته بندی آجیل و خشکبار موجود در ایران

دستگاه های بسته بندی آجیل و خشکبار بیشتر در سه نوع دستی، ریلی و وکیوم در بازار موجود هستند . دستگاه دسته بندی دستی مدلی ساده و معمولی است که بیشتر برای بسته بندی خشکبار و آجیل و حبوبات در منزل مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه دستی می تواند با ایجاد حرارت لبه نایلون را به هم بدوزد و موجب بسته شدن نایلون حبوبات و خشکبار شود. این مدل ها از نظر نوع نایلون و همچنین میزان دوخت حرارتی متفاوت است. اگر روزانه بسته بندی به تعداد زیاد مورد نیاز است و اگر بسته بندی به شکل دستی سخت و مشکل است باید از نوع اتوماتیک این دستگاه ها استفاده کرد. دستگاه های بسته بندی مدل ریلی و وکیوم از نوع اتوماتیک هستند که مدل وکیوم پرکاربردترین و حرفه ای ترین آنهاست. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید