دینا ماشین

خریدار دستگاه پرکن دارو در کشورهای مختلف

خریدار دستگاه پرکن دارو با توجه به کاربرد مد نظر خود می توانند از انواع پر کن مخصوص کپسول یا مایعات استفاده کند. این پرکن ها در فرم های دستی، نیمه اتوماتیک و یا تمام اتوماتیک در بازار وجود دارند.  خریدار دستگاه پرکن دارو در کشورهای مختلف

خریدار عمده دستگاه پرکن دارویی

خریدار عمده دستگاه پرکن داروییدر عصر حاضر تقریبا اکثر کارها در کارخانه ها توسط رباط ها یا انواع ماشین ها انجام می شود. که این اتفاق باعث بالا رفتن دقت، سرعت و کیفیت محصول نهایی می شود. در این میان کارخانه های دارو سازی نیز از این امر مستثنا نیستند. و از آنجایی که محصولات تولیدی این کارخانه ها مستقیما با جان انسان ها سرو کار دارد. نیاز به دقت و نظافت بیشتر در این زمینه احساس می شود.

در راستای دسترسی به این هدف کارخانه های تولید کننده دارو برای تولید دقیق و سریع و بهداشتی محصولات خود نیاز به خرید عمده دستگاه های پر کن دارو دارند. که بسته به محصول تولیدی می توانند از دستگاه پرکن مایعات یا دستگاه یا دستگاه های پرکن کپسول و… استفاده کنند.

از آنجایی که این دستگاه ها مخصوصا پر کننده های مایعات سرعت عمل و بهداشت کار را بالا می برند مورد توجه شرکت های تولید کننده لوازم آرایشی و بهداشتی نیز قرار گرفته اند.

چگونگی ساخت و تولید انواع دستگاه پرکن

این دستگاه های پر کن دارویی در واحدهای صنعتی ساخته می شوند. قیمت دستگاه پرکن دارو بسته به این که در کدام دسته از سه گروه عمده دستی ،نیمه اتوماتیک و یا تمام اتوماتیک قرار می گیرد و یا کاربرد ویژه ی که پیدا می کنند رنج متنوعی دارد.

دستگه های پر کن دارویی معمولا در دوسته پر کننده های کپسول و یا پرکننده های شربت و مایعات دارویی در بازار مشاهده می شوند. خریدار با توجه به نیاز خود می تواند از انواع مختلف این پر کننده ها استفاده کند. در این میان یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت دستگاه را بعد از دستی، نیمه اتوماتیک و یا اتوماتیک بودن دستگاه، میزان نازل های  دستگاه پر کن دانست. به عبارتی توانایی دستگاه برای پر کردن هم زمان تعداد بیشتری از بطری ها و یا کپسول های دارویی.

یکی دیگر از تفاوت هایی که در دستگاه های پر کن مایعات دیده می شود. توانایی بستن درب بطری است که به طبع دستگاه هایی با این امکان به علت نیاز به کارگر کمتر و سرعت بالاتر و نظافت بیشتر برای کارخانه های باتولید متوسط به بالا گزینه مناسبی شناخته می شود. همانطور که گفته شد سرعت بالاتر و نیاز به نیروی انسانی کمتر در دراز مدت قیمت بالاتر دستگاه را نسبت به مدل هایی که از این امکان بی بهره اند را توجیه می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید