دینا ماشین

خرید بدون واسطه بهترین دستگاه بسته بندی خشکبار

امروزه صنایع برای افزایش روند تولید از تجهیزات پیشرفته و اتوماتیکی استفاده می کنند که به وسیله آن توانسته اند به پیشرفت های زیادی دست پیدا کنند. دستگاه بسته بندی یکی از پر کاربردترین این تجهیزات است که سرعت و دقت بالا سر لوحه کار آن می باشد. این سیستم ها در مدل های نیمه اتوماتیک و اتوماتیک ساخته می شوند که هر کدام کارایی مختص به خود را دارند اما نمونه دوم به دلیل سرعت بالا در صنایع و کارخانه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد و مدل های کوچکتر که امکانات کمتری دارند بیشتر در منازل استفاده می شوند. خرید دستگاه بسته بندی خشکبار اولین اولویت کارخانجات است که به وسیله آن می توان خشکبار و غلات و … را در وزن های مختلف بسته بندی کرد. 

خرید بدون واسطه بهترین دستگاه بسته بندی خشکبار

ظرفیت دستگاه بسته بندی آجیل و خشکبار چقدر است ؟

ظرفیت دستگاه بسته بندی آجیل و خشکبار چقدر است ؟ دستگاه بسته بندی آجیل در ظرفیت های مختلف تولید می شود که هر کدام متناسب برای فضایی مشخص هستند. آجیل و خشکبار مهمترین اغلام صادراتی هستند که توسط این دستگاه ها به صورتی شکیل و زیبا و در وزن های مختلف بسته بندی می شوند. سیستم هایی که طرفیت بالا دارند و تعداد ترازوهای آن ها بیشتر است مثل دستگاه ۴ توزین یا ۸ توزین برای کارخانه های بزرگ استفاده می شوند.

هر دستگاه مطابق با ظرفیتی که دارد اغلام خوراکی را وزن و بسته بندی می کند. هر چه ظرفیت بالاتر باشد میزان بسته بندی و تولید نیز بیشتر خواهد بود که سود آوری زیادی برای تولیدی به همراه دارد. کارخانه ها با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و قطعات این سیستم ها را تولید می کنند تا بتوانند خدمت بزرگی به صنایع کنند و میزان تولیدان کشور را افزایش دهند. 

با دستگاه بسته بندی خشکبار چه محصولاتی را میتوان بسته بندی کرد ؟

با دستگاه بسته بندی خشکبار می توان محصولاتی چون پسته، کشمش، انواع حبوبات، قند، شکر، چای و … را در وزن های مختلف بسته بندی کرد. این دستگاه توسط یک اپراتور و به صورت دیجیتال فعالیت می کند و انسان هیچ دخالتی در امر بسته بندی ندارد تمام کارها به صورت اتوماتیک انجام می شود. وزن ها توسط اپراتور در دستگاه ثبت شده و سیستم به صورت خودکار طبق وزن مشخص شده محصولان را در بسته بندی قرار می دهد.

خشکبار اغلام مختلفی هستند که همگی را می توان توسط این دستگاه بصورت کاملا بهداشتی و استاندارد بسته بندی کرد. در امر صادرات اولین چیزی که مهم است بسته بندی می باشد اگر به صورت شکیل و زیبا و مدت دار باشد بیشترین طرفدار را دارد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید