دینا ماشین

خرید دستگاه لیبل زن نیمه اتوماتیک با قیمت باور نکردنی

بسیاری از فروشگاه ها با توجه به حجم بالای محصولات فروشی خود، نیازمند درج بارکد و یا قیمت بر روی کالاها می باشند. اما با توجه به گستردگی حجم کالاها و سرعت در ورود و خروج کالاها، امکان استفاده از نیروی انسانی مقدور نمیباشد. به همین منظور به دنبال خرید دستگاه لیبل زن نیمه اتوماتیک هستند.

خرید دستگاه لیبل زن نیمه اتوماتیک با قیمت باور نکردنی

توضیحات بیشتر درمورد دستگاه لیبل زن نیمه اتوماتیک

توضیحات بیشتر درمورد دستگاه لیبل زن نیمه اتوماتیک	با گسترش جوامع شهری و افزایش جمعیت شهرها، فروشگاه های بزرگ در شهرها به سرعت در حال افزایش هستند. فروشگاه های بزرگ نسبت به فروشگاه های کوچک و مغازه ها با توجه به حجم بالای مشتریان دارای دامنه تقاضای بالاتری از محصولات می باشند و تنوع کالاها و همچنین تعداد کالاها و سرعت ورود و خروج در آن ها بسیار بیشتر است. به همین منظور برای سرعت بخشیدن به فرآیند فروش، این فروشگاه ها ناچار باید بر روی تک تک کالاهای موجود در فروشگاه لیبل بارکد و قیمت داشته باشند تا در زمان خروج در سیستم حسابداری آن ها ثبت گردیده و از موجودی انبار شان کسر گردد.

چسباندن لیبل بر روی کالاهای با حجم بالا که به سرعت وارد و خارج می شوند توسط نیروی انسانی مقدور نیست و امکان اشتباه را افزایش می دهد. با توجه به این مشکل نیاز به دستگاهی که بتوان جهت چاپ کردن لیبل از آن استفاده کرد، احساس شد.

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش اختراعات، دستگاه های متفاوتی جهت چاپ لیبل ساخته شده است که برخی به صورت اتوماتیک و بعضی نیمه اتوماتیک عمل می کنند. معمولا شرکت هایی که در تولید چاپگر فعال هستند دستی هم در تولید این نوع دستگاه ها دارند.

موارد استفاده دستگاه لیبل زن نیمه اتوماتیک حجمی

دستگاه های لیبل زن نیمه اتوماتیک حجمی نیز با برندهای مختلف در بازار موجود می باشد. دستگاه لیبل زن حجمی معمولا زمانی مورد کاربرد است که نیاز به تعداد و حجم بالایی از لیبل وجود دارد. بسیاری از کارخانه ها که دارای حجم بالای تولید می باشند، در مرحله بسته بندی کالای خود نیاز به چسباندن لیبل بر روی جعبه آن ها هستند. این کارخانه ها هم میتوانند لیبل خود را برای چاپ به بازار بیرون سفارش دهند و هم می توانند با خرید دستگاه های لیبل زن خود به چاپ لیبل اقدام کرده و از این طریق هزینه های تولید خود را کاهش دهند. اما نوع دستگاهی که کارخانه خریداری می کند بسته به حجم تولید میتواند اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک باشد.

دستگاه های اتوماتیک معمولا نیاز به نیروی انسانی اپراتور ندارند و از این جهت نسبت به دستگاه های لیبل زن نیمه اتوماتیک دارای مزیت هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید