دینا ماشین

خرید دستگاه نیمه اتومات مخصوص بسته بندی حبوبات

در جهان امروز، راحتی و آسانی و در یک کلام آسایش حرف اول را می زند  وقتی که اقدام به خرید می کنید مردد هستید و نمی دانید که چه محصولی با چه کیفیت و با چه قیمتی خریداری کنید. به طور مثال: برای خرید دستگاه نیمه اتومات بسته بندی حبوبات می توانید با کارشناسان فروش تماس گرفته تا شما را برای خرید محصول مورد نظرتان راهنمایی کنند.

خرید دستگاه نیمه اتومات مخصوص بسته بندی حبوبات

مشخصات فنی دستگاه بسته بندی نیمه اتومات حبوبات تک فاز

مشخصات فنی دستگاه بسته بندی نیمه اتومات حبوبات تک فاز	در اینجا می خواهیم به مشخصات فنی این دستگاه‌ها بپردازیم:

وزن و ابعاد این دستگاه ها از کمترین آن ها که ۲۰ گرم است شروع شده و تا ۲ کیلوگرم پیش می رود. عملکرد و کارکرد دستگاه های بسته بندی نیمه اتوماتیک با همدیگر تفاوت دارد و همان طور که گفته شد دستگاه اتوماتیک بسیار بهتر از نیمه اتوماتیک می‌ باشد و در دستگاه های نیمه اتوماتیک نیاز به یک اپراتور هست.

محل نصب این نوع دستگاه ها به درخواست مشتریان نصب می شود در کارخانه کارگاه و یا حتی در محل زندگی و منزل مشتریان ‌‌. سرعت کار این دستگاه ها بین ۱۰ الی ۲۵ بسته در یک دقیقه می باشد.

به طور کلی انتظارات ما از دستگاه های بسته بندی به سه دسته تقسیم می شوند: پر کردن, توزین و در پایان بسته بندی و پلمپ آن می باشد. در دستگاه بسته بندی اتوماتیک این سه حالت وجود دارد؛ اما در بسته بندی نیمه اتوماتیک یکی از این سه مورد دچار مشکل می شود و برای ما دردسر ایجاد می کند؛ در این صورت یک فرد که ما به آن اپراتور می گوییم حضور دارد تا کار به صورت دقیق انجام شود. این دستگاه ها محبوبیت های فراوانی در میان مردم و مشتریان ندارند در همین راستا قیمت آن نسبت به دستگاه بسته بندی تمام اتوماتیک پایین تر است.

چرا مشتریان دستگاه بسته بندی حبوبات تک فاز می خواهند؟

اولین انتخاب مشتریان برگزیدن دستگاه بسته بندی حبوبات تک فاز می باشد. با هم علت این موضوع را بررسی می‌کنیم:

اولین مورد این است که مجوز لازم برای بسته بندی را ندارند و خریدن این دستگاه ها کارشان را به عبارتی راه می‌ اندازد، علت بعدی این است که در کارگاه های کوچک و یا در منازل کار می کنند و احتیاج به جای زیادی ندارند و در نهایت اینکه حجم کارشان نسبت به کارخانه های بزرگ و معتبر کمتر است. کارگاه و یا منزلی که در آن کار می کند برق سه فاز ندارد که این مهم  یکی از مهمترین مشکل مشتریان به شمار می آید.

ذکر این نکته ضروری است که برای خرید دستگاه های بسته بندی خانگی در فروش اقساطی آن نصف مبلغ را باید به صورت نقدی پرداخت کنید. اگر به دنبال کار خانگی هستید دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک بهترین گزینه برای شما می‌ باشد؛ به دلیل اینکه کسانی که در منزل کار می کنند در حجم پایین مشغول به کار می شوند و نیاز به کارگاه خانگی دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید