دینا ماشین

خرید دستگاه پرکن ثقلی با قیمت و کیفیت فوق العاده

یکی از مهم ترین بخش هایی که در صنایع بسته بندی باید مد نظر قرار داد، استفاده از دستگاه های پیشرفته و حرفه ای برای پر کردن مایعات است؛ بسیاری از صنایع که اقدام به تولید انواع نوشیدنی ها، عرقیات، سرکه، آبلیمو و سایر نوشیدنی ها نموده اند، الزاماً باید برای قرار دادن آن ها داخل بطری و یا بسته بندی مخصوص خود، از دستگاه های حرفه ای پر کن استفاده نمایند؛ به همین جهت فعالان این حرفه از شرکت های تولید کننده این دستگاه، اقدام به خرید دستگاه پرکن ثقلی نموده اند و آن را با قیمت مناسب و کیفیت فوق العاده دریافت می نمایند.

خرید دستگاه پرکن ثقلی با قیمت و کیفیت فوق العاده

کارایی و عملکرد دستگاه پر کن ثقلی

کارایی و عملکرد دستگاه پر کن ثقلی همانگونه که اشاره شد، اصلی ترین کارایی و عملکرد پر کن ثقلی در این است که بتواند با دقت هر چه تمام تر مایعات مورد نظر را درون ظرف آن ها قرار داده و بسته بندی نماید؛ اگر به بازار ماشین آلات صنعتی که مورد نیاز کارخانجات تولید کننده مواد غذایی هستند سر بزنید، می توانید انواع بسیاری از دستگاه های پرکن مایعات را مشاهده کنید، اما یکی از بهترین و عالی ترین آن ها، نوع ثقلی این دستگاه است.
چرا که دستگاه ثقلی با استفاده از فشاری که خود مایعات دارند اقدام به پرکردن ظروف مورد نظر می نماید و نیازی به مکانیزم های پیچیده مانند سیلندر پیستون ندارد و همین موضوع باعث شده است که قیمت آن نسبت به دیگر دستگاه ها کمتر بوده و خرید آن از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد.

از این دستگاه برای پر کردن مایعات زیر استفاده می کنند:

  • آب معدنی
  • آب میوه ها
  • شیر
  • انواع عرقیجات
  • شیشه پاک کن

حتی بسیاری از کسانی که در مشاغل خانگی به فعالیت مشغول هستند و در منزل و یا کارگاه های کوچک خود اقدام به تهیه آبغوره، آبلیمو و یا سایر عرقیات نموده اند، می توانند از نوع کوچک تر دستگاه پر کن ثقلی استفاده کرده و با دقت هر چه تمام تر محصولات خود را بسته بندی نمایند؛ چرا که در این صورت مایعات مورد نظر شما بسیار بهداشتی و بدون دخالت دست بسته بندی شده و در دسترس مشتریان قرار می گیرند.

یکی از نکته های قابل ذکری که در مورد این دستگاه وجود دارد این است که نیازی به تعویض قطعات آن برای پر کردن مایعات مختلف ندارید و با همان قطعه هایی که روی آن تعبیه شده است، می توان انواع محصولات را داخل بطری و یا پلاستیک ریخت و به آسانی بسته بندی نمود؛ همچنین دقت فراوانی که این دستگاه در هنگام پر کردن مایعات از خود نشان می دهد، یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد آن است.

نکات مهم استفاده از دستگاه پر کن ثقلی

دستگاه پرکن ثقلی دستگاهی است که به منظور پرکردن انواع مایعات و نوشیدنی ها و حلال ها و آبمیوه ها بکار می رود. اما نکات مهم و قابل استفاده از دستگاه های پر کن ثقلی چه مواردی می تواند باشد. کاربرد های ویژه دستگاه پرکن ثقلی عبارتنداز:

  • مایعات خوراکی (مثل آبمیو ه ها ، دوغ ، نوشابه های گازدار …)
  • مایعات شیمیایی (آب اکسیژنه ، کودهای مایع ، اسیدها )
  • مایعات حلال (استون ، تینر ، الکل )
  • مایعات شوینده (جرم گیر ، سفیدکننده ، شیشه شوی ) 
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید