دینا ماشین

خرید لیبل زن صنعتی در بهترین قیمت و مدل های متنوع

امروزه تجهیزات پیشرفته ای پا به صنعت تولید گذاشته که سرعت و روند تولید را دو چندان کرده است. این سیستم ها سرعت و دقت بالایی دارند و کار را سریع تر و راحت تر می کند. دستگاه لیبل زن یکی از پر مصرف ترین این تجهیزات است که در بیشتر کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. تولید آن در مدل ها و سایزهای مختلفی انجام می شود که هر کدام کارایی و مزیت مختص به خود را دارند و در فضایی مشخص مورد استفاده قرار می گیرند. کار این دستگاه چاپ بر روی محصولات است که با سرعت بالا این کار را انجام می دهد. این چاپ شامل آرم استاندارد و مشخصات محصول و تاریخ انقضا و تولید و … است. خرید لیبل زن صنعتی بهترین گزینه برای صنایع است. 

خرید لیبل زن صنعتی در بهترین قیمت و مدل های متنوع

مشخصات دستگاه لیبل زن صنعتی انواع بطری و شیشه

مشخصات دستگاه لیبل زن صنعتی انواع بطری و شیشه	این سیستم ها مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی دارند و به صورت اتوماتیک عمل می کنند که این امر باعث تمایز و برتری آن ها نسبت به نمونه های مشابه قدیمی است. از مشخصات بارز دستگاه لیبل زن بطری و شیشه می توان به قدرت و سرعت بالا اشاره کرد. این سیستم دارای هد حرارتی است که عمل چاپ را به وسیله یک لیبل حرارتی انجام می دهد که قدرت چسبندگی بالایی دارد. 

طی سال های اخیر تولید این دستگاه ها پیشرفته تر شده است و امکانات بیشتری به ان اضافه شده که امکان تولید بیشتر و بالاتر رافراهم می کند. امروزه غیر از صنایع بیشتر مراکز اداری و فروشگاه ها از این دستگاه استفاده می کنند که سایز کوچک و بزرگ آن متناسب با فضای مورد نظر انتخاب می شود. آموزش کار با آن بسیار ساده است و بیشتر افراد می توانند به راحتی آن را باد بگیرند. 

مشخصات فنی دستگاه لیبل زن بطری

مشخصات فنی انواع لیبل زن صنعتی نشان می دهد که این دستگاه دارای قطعاتی مهم و کاربردی است که همکاری همزمان آن ها با یکدیگر باعث عملکرد بهتر و سرعت و دقت بالاتر دستگاه می شود و عمل چاپ روی بطری و اجسام دیگر به راحتی صورت می گیرد. این ابزار کاربردی به صورت دستی و اتوماتیک ساخته می شود که هر کدام کارایی مختص به خود را دارند. 

نمونه های اتوماتیک اغلب در کارخانه ها و صنایع بزرگتر که حجم کار بیشتر است مورد استفاده قرار می گیرد. نمونه اتوماتیک خود در دو مدل حرارتی و پشت چسب دار موجود می باشد که نمونه اول دارای هد حرارتی است و به وسیله یک لیبل حرارتی عمل چاپ انجام می شود. استفاده از این تجهیزات در امر بسته بندی نقش مهمی دارد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید