دینا ماشین

خرید و فروش ارزانترین دستگاه لیبل زن در ایران

خرید و فروش دستگاه لیبل زن بازار با قیمت ارزان به روش های مختلفی انجام می شود. ساده ترین راه مراجعه به فروشگاه هایی می باشد که در مقاطع مختلفی از سال، تخفیفات خوبی برای اجناس خود در نظر می گیرند. شما باید به این فروشگاه ها مراجعه نمایید و پل ارتباطی با ایشان ایجاد کنید. به عنوان مثال اگر فروشگاه طرف حساب، اینترنتی می باشد، می توانید از طریق سامانه پیامکی با ایشان ارتباط برقرار نموده و در زمان ایجاد تخفیفات مناسب، از فروشگاه خرید خود را انجام دهید. راه دیگر تهیه این کالا ها با قیمت ارزان، خرید در حجم بیشتر می باشد. معمولا شما هنگامی که تعداد بیشتری از یک قلم کالا را خریداری می نمایید، می توانید قیمت مناسب تری برای خود محاسبه نمایید و همچنین بعضی از این فروشگاه ها در صورت تسویه نقدی، مبلغی را نیز به این شکل حذف می کنند و به این ترتیب شما با قیمت فوق العاده ای مواجه خواهید شد.خرید و فروش ارزانترین دستگاه لیبل زن در ایران

مشخصات فنی دستگاه لیبل زن قوطی

مشخصات فنی دستگاه لیبل زن قوطی	مشخصات فنی دستگاه لیبل زن قوطی به شرح زیر می باشد:

  • ابعاد این دستگاه معمولا حدود ۱۲۰*۱۰۰ می باشد.
  • این دستکاه ها، لیبل هایی را با عرض ۱۵۰ میلی متر پوشش می دهند.
  • میزان برق مصرفی دستگاه لیبل زن قوطی معمولا حدود ۵ کیلو وات است.
  • سرعت دستگاه معمولا ۸۲۰۰ Max بر بسته می باشد.

سعی داشته باشید حتما قبل از هر گونه خرید، نوع نیاز خود به این دستگاه ها را شناسایی نمایید. قطعا می دانید که دستگاه های لیبل زن در انواع مختلفی تولید می شوند و روانه بازار می گردند و قاعدتا تمامی این اجناس نمی توانند برای شما مناسب تلقی شوند.

در راستای خریدی با کیفیت و اصولی، نیاز خود را شناسایی کرده و از مشخصات دستگاه مناسب برای فعالیت خود آگاه شوید. سپس به فروشگاه های معتبر مراجعه کرده و از برند های معتبر تولید کننده خرید خود را انجام دهید و همچنین گارانتی خرید خود را نیز دریافت کنید تا اطمینان خاطر کامل داشته باشید.

مزایای فنی دستگاه لیبل زن قوطی

مزایای دستگاه لیبل زن قوطی متعدد می باشد. شما با استفاده از این دستگاه ها قطعا دیگر نیازی به چسباندن لیبل ها به شکل دستی نخواهید داشت و این امر باعث می شود که فعالیت شما با سرعت بیشتر و همچنین به شکل تمیز تری انجام شود.

استفاده از دستگاه لیبل زن قوطی به قسمت جدایی ناپذیر فعالیت کسبه تبدیل شده و ایشان برای قیمت گذاری اجناس خود حتما باید از این دستگاه ها استفاده نمایند.

در غیر این صورت وقت زیادی از ایشان بابت چسباندن لیبل قیمت ها تلف خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید