دینا ماشین

خرید و فروش دستگاه نیمه اتوماتیک بسته بندی حبوبات استاندارد

دستگاه نیمه اتوماتیک بسته بندی حبوبات گزینه ی بسیار خوبی برای شروع کسب و کار و درامد زایی است. علاقه مندان به این کسب و‌کار میتوانند در مراکز خرید و فروش دستگاه نیمه اتوماتیک بسته بندی حبوبات این دستگاه را با قیمت مناسب تهیه کنند.

خرید و فروش دستگاه نیمه اتوماتیک بسته بندی حبوبات استاندارد

خرید و فروش دستگاه نیمه اتومات بسته بندی حبوبات و خشکبار

خرید و فروش دستگاه نیمه اتومات بسته بندی حبوبات و خشکباراین دستگاه‌ها سرعت خوبی دارند و می توانند کارایی مناسب و استاندارد را در اختیار کارکنان قرار دهند. البته تمامی کار هایی که به این دستگاه ها واگذار می‌شود به طور کامل انجام می‌دهد اما برای تکمیل کردن فعالیت آن شما نیاز به استخدام نیروی انسانی دارید که از لحاظ اقتصادی و پیشرفت کار مقرون به صرفه نیست.

بنابراین خرید دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی نیمه اتوماتیک می‌تواند بهترین گزینه برای کسانی باشد که حجم کار زیادی دارند و به دنبال کار در یک کارگاه خانگی هستند. این کارگاه‌ها می‌توانند از این طریق بخش مهمی از سرمایه اولیه خود را صرفه‌جویی کنند که امکان سرمایه‌گذاری در بخش‌های دیگر را به آنها می‌دهد. ضمن اینکه حجم کار کارگاه به حدی بالا نیست که از لحاظ اقتصادی برای خرید دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار تمام اتوماتیک مقرون به صرفه باشد.

دستگاه بسته بندی خشکبار به دو روش خانگی و صنعتی تقسیم می شوند. این دستگاه ها مناسب بسته بندی انواع خشکبار نظیر بادام، کنجد، پسته، زرشک، گردو، مویز، فندوق، انواع تخمه، انجیر، میوه خشک، خرما و… می باشد. سیستم کارکرد دستگاه بسته بندی خشکبار در دو نوع بسته بندی مکانیکی و پنوماتیک تقسیم می شود.

استاندارد های دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک حبوبات

دستگاه بسته بندی حبوبات اصفهان از محصولات در مقابل آلودگی و خطرات ناشی از حمل و نقل و ذخیره مناسب محصولات است. بسته بندی علاوه بر خاصیت حفاظتی باید دارای جذابیت بالقوه برای جذب مشتری نیز باشد.

ویژگی های دستگاه بسته بندی استاندارد عبارتند از :

  • دارای سطحی شفاف و درخشان باشد تا نظر مشتری را به خود جذب نماید.
  • از نفوذ پذیری رطوبت به داخل بسته بندی جلوگیری کند.
  • توانایی تحمل تغییر حرارت در نگهداری و استفاده را داشته باشد.
  • در روند تولید و بسته بندی آن از مواد مضر و سمی استفاده نشده باشد.
  • رطوبت خود محصول را حفظ نماید و نیز از ورود اکسیژن جلوگیری کند.
  • در برابر ضربه مقاوم باشد.

کار با این دستگاه کسب کار بسیار خوبی دارد و سود آوری بیشتری نسبت به دیگرکسب و کارها داشته است. پیشنهاد می شود تا محصولات مورد نظر جهت بسته بندی را از مراکز عمده فروشی بصورت خام خریداری کرده و خودتان آنها را فرآوری نمایید، در نظر داشته باشید که سود فرآوری آجیل و خشکبار بعضا بیشتر از بسته بندی آن است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید