دینا ماشین

دستگاه پرکن آب معدنی آشامیدنی

آیا می دانید دستگاه های پرکن آب معدنی را از چه جنس هایی تهیه و تولید می نمایند؟ آیا از قیمت بهترین دستگاه های پرکن آب معدنی در بازار اطلاع دارید؟
امروزه در کشور چشمه های بسیار زیادی وجود داشته، که دارای آب بسیار گوارا و پاکی بوده، از این رو از این آب ها به عنوان آب معدنی استفاده شده، زیرا این نوع از آب ها دارای مواد معدنی مفید برای بدن و بدون هیچگونه میکروبی بوده، از این رو افراد بسیار زیادی از آن استفاده نموده، زیرا می تواند برای سلامتی افراد مختلف بسیار تاثیر گذار باشد.
آب معدنی را معمولا در شرکت هایی که در نزدیکی چشمه ها اغلب احداث شده، بسته بندی نموده وئ سپس به بازار سراسر کشور آنها را توزیع می نمایند.

خواص دستگاه پرکن آب معدنی
برای اینکه بسته بندی آب معدنی به راحتی صورت پذیرد، نیاز به دستگاه های پرکن خاصی بوده، تا از این طریق بتوان آب معدنی را درون بطری های مخصوص، با سایز های متفاوت قرار می دهند.
دستگاه های پرکن آب معدنی را باید از موادی تهیه نموده، که حساسیت بسیار کمتری به زنگ خوردگی داشته، از این رو بهتر است که از موادی مانند فولاد زنگ نزن و یا همان استنلس استیل آنها را تولید نمایند.
دستگاه های پرکن آب معدنی معمولا دارای نمونه های مختلف با تعداد نازل های متفاوتی بوده، هر چه میزان نیاز به بسته بندی آب معدنی بیشتر بوده، باید از دستگاه هایی با تعداد نازل متفاوت تولید می نمایند.
هر چه ظرفیت دستگاه های پرکن آب معدنی بیشتر بوده، تعداد نازل ها را باید بیشتر نموده، از این رو قیمت آنها نیز ثابت نبوده و دارای قیمت های بسیار متفاوتی می باشند.

دستگاه پرکن آب معدنی دارای خطوط تولید رایجی در برخی از صنایع تولید کننده ماشین آلات و تجهیزات صنعتی می باشد. گفتنی است که این دستگاه با توجه به نوع طراحی و ساختی ک برای آن در نظر گرفته شده است، دارای قیمت های متفاوتی جهت خرید و سفارش می باشد.

دستگاه های پرکن از کامل ترین و به روز ترین تجهیزات صنعتی به شمار می روند که توسط صنایع تولید کننده بسیاری ساخته شده اند.
این دستگاه ها با تزریق مایعات و یا محتویات گوناگون داخل ظروف، آن ها را جهت مراحل نهایی تولید و در آخر مرحله بسته بندی آماده می سازند تا بتوانند:

ظروفی که حاوی محصولات مختلف است را روانه بازار مصرف سازند.
و از این طریق به تامین سطوح بزرگی از نیاز مصرف کنندگان کل بپردازند.
هم چنین می توان عنوان داشت که دستگاه پرکن برای دو دسته از مواد یا مایعات کاربردی و مهم تلقی می شود و نقش تزریق کننده را برای آن ها ایفا می کند:

مایعات غلیظ
مایعات رقیق
به طور مثال در مورد مایعات رقیقی که توسط دستگاه پرکن، روند تزریق و پر سازی را طی می کنند، می توان این مثال ها را ارائه داد:

آب معدنی
عرقیات گیاهی
سرکه
آب لیمو
شیر
آب میوه
در این بخش می خواهیم به دستگاهی بپردازیم با عنوان دستگاه پرکن آب معدنی که با توجه به خطوط تولید بسیار در حیطه آب معدنی، این دستگاه بسیار حائز اهمیت می باشد.

خط تولید دستگاه پرکن آب معدنی
این روز ها شاهد بطری های کوچک و بزرگ آب معدنی در فروشگاه ها می باشیم که هر یک توسط برند های بسیاری مورد عرضه قرار گرفته اند.
در واقع این بطری های آب معدنی، دسترسی مصرف کنندگان را به آب خوراکی در شرایط مختلف مهیا ساخته اند.

از این موضوع که گذر کنیم باید بیان نمود که هر یک از بطری های آب معدنی که بسیار راحت در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرند، توسط دستگاه های خاصی روند پر سازی و بسته بندی را طی نموده اند.

منظور از این دستگاه، دستگاه پرکن آب معدنی می باشد که پس از عبور از خطوط تولید پیشرفته ساخته شده و بعد از آن به کار صنایع می آید.
گفتنی است که تولید این دستگاه با توجه به این فاکتور ها صورت می پذیرد:

بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته
نیرو های انسانی متخصص و متبحر
کنترل کیفی های دقیق
تولید مطابق با  آخرین استاندارد های روز دنیا
ساخت بهترین مدل دستگاه پرکن آب معدنی
صنایعی که به ساخت انواع دستگاه پرکن از جمله دستگاه پرکن آب معدنی مشغول می باشند، در حال حاضر مدلی بسیار پر کاربرد و با کیفیت را از این دستگاه ارائه داشته اند.

مدل JM-102 که با پیروی از خطوط تولید پیشرفته ساخته شده است، از بهترین مدل های دستگاه پرکن آب معدنی به شمار می آید. هم چنین دستگاه مود نظر جهت پر کردن انواع مایعات رقیق درون این ظروف مورد کاربرد قرار می گیرد:

بطری های شیشه ای
بطری های پت
علاوه بر این از مشخصه های فنی این دستگاه می توان به این گزینه ها اشاره کرد:

دارای ویژگی شستشوی مخزن و نازل ها
بهره گیری از سیستم PLC برای کنترل سیستم
قابلیت پر کردن ظروفی با حجم ۲۵۰ سی سی تا ۲۰۰۰ سی سی
قابلیت تزریق تا ۲۰۰۰ لیتر در ساعت
تمام قطعات آن برخوردار از جنس استنلس استیل
خرید دستگاه پرکن آب معدنی مدل JM-102
دستگاه پرکن آب معدنی مدل JM-102 با توجه به این که از بهترین مدل های ساخته شده محسوب می گردد، بنا براین مورد تقاضای خرید و هم چنین سفارش بسیاری از سوی متقاضیان و خریداران قرار می گیرد. زیرا این دستگاه از همه فاکتور های مثبت یک دستگاه پرکن برخوردار بوده و در نتیجه نیاز قسمت های عمده ای صنایع را تحت پوشش قرار خواهد داد.

قابل به ذکر است که دستگاه مورد نظر علاوه بر تزریق آب معدنی، جهت تزریق این دسته از مایعات نیز بسیار مفید و کاربردی واقع می شود:

تینر
کود مایع
عطر
استون
آب مرکبات
دوغ
قیمت دستگاه پرکن آب معدنی
هر یک از سازندگان دستگاه های پرکن اعم از دستگاه پرکن آب معدنی مشخصات و ساختار های متفاوتی را جهت تولید این دستگاه ها در حین ساخت تعریف نموده اند. با توجه به ساختار های تعریف شده برای دستگاه و میزان ظرفیتی که از آن برخوردار می باشد، می توان قیمت مشخصی را جهت فروش برای آن در نظر گرفت.

محصولات پربازدید:

دستگاه پرکن مایعات
دستگاه پرکن مایعات غلیظ
دستگاه پرکن مایعات رقیق
دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات دستی
دستگاه پرکن مایعات پیستونی
دستگاه پرکن مایعات پمپی
دستگاه پرکن مایعات ثقلی
دستگاه پرکن بطری مایعات
دستگاه پرکن تیوپ
دستگاه پرکن اسپری
دستگاه قوطی پرکن مایعات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …