دینا ماشین

دستگاه پرکن اسپری اتوماتیک

دستگاه اسپری پرکن چیست

اسپری ها ظرف های قوطی شکلی هستند که گازها و مواد گوناگون را به صورت استیریزه در قسمت مخزنی شکلی خود حفظ میکنند که پر کردن نامناسب آن میتواند خطرات جدی به همراه داشته باشد .

اسپری ها در زمینه های مختلفی مانند مواد غذایی و لوازم بهداشت و …. کاربرد های گوناگونی دارند اما همیشه هنگام پر کردن آن ها با مشکلاتی رو به رو میشویم که باعث کند شدن خط تولید و ایجاد ضرر و زیان میشود . مشکلاتی مانند خراب شدن دستگاه و سرعت پایین خط تولید باعث شد که متخصصین حوزه صنایع مکانیک دست به کار شوند . دستگاه های اسپری پرکن با تکنولوژی جدیدی که دارند باعث شده اند که این امر نسبت به گذشته آسان تر گردد و طیف وسیعی از مشاغل را تحت پوشش خود قرار دهد . اسپری پرکن ها به دلیل طیف گسترده ای از نوع مشاغلی که تحت پوشش قرار میدهد در سه نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و دستی تولید و به بازار عرضه میشود .

اسپری پرکن ها از جمله دستگاه های مورد نیاز خط تولید کارگاه ها و کارخانه ها میباشد و زیر مجموعه دستگاه های پرکن هستند.

چرا دستگاه پرکن اسپری اتوماتیک؟

دستگاه اسپری پرکن یکی از مهم ترین ابزار های موجود در عرصه لوازم بهداشتی و غذایی است که توانسته کارایی و مزیت های خاص خودش را در صنعت به رخ همگان بکشاند .

• دستگاه های اسپری پرکن میتوانند تا ۸۷ درصد در سرعت خط تولید تاثیر مستقیم داشته باشند

• پس اگر در انتخاب این دستگاه دقت کافی را به خرج ندهیم میتواند منجربه تعطیلی یک خط تولید شود

بنابراین شما میتوانید با انتخاب درست محصول (از لحاظ برند و مدل) هم از نظر مالی رشد کنین و هم سرعت خط تولید خود را نسبت به سایر شرکت ها بالا ببرید

اسپری پرکن ها دارای سه مدل دستی و نیمه اتوماتیک و اتوماتیک هستند که همه آن ها به روش ها و مکانیزم های مختلف اسپری ها را با مواد مختلف پر میکنند .

دستگاه پرکن اسپری تمام اتوماتیک

دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک یکی از مهم ترین ابزار های موجود در عرصه لوازم بهداشتی و غذایی است که توانسته کارایی و مزیت های خاص خودش را در صنعت به رخ همگان بکشاند که به قابلیت های آن اشاره میکنیم.

اسپری پرکن ها دارای سه مدل دستی و نیمه اتوماتیک و اتوماتیک هستند که همه آن ها به روش ها و مکانیزم های مختلف اسپری ها را با مواد مختلف پر میکنند . از بین این سه مدل سری های دستی و نیمه اتوماتیک را به صورت تخصصی در صفحات آنها توضیح دادیم اما الان قصد داریم سری کار آمد اسپری پرکن اتوماتیک را مورد بررسی قرار بدهیم و کارایی های آن را نسبت به سایر مدل ها نشان دهیم و یک جمع بندی مناسب برای خرید شما انجام دهیم.

اسپری پرکن اتوماتیک دستگاهی است که به وسیله سیستم هوشمند با دقت و سرعت نسبتا رضایت بخش در کارگاه و کارخانه ها وجود دارد که وظیفه پر کردن اسپری هایی مانند اسپری های خوشبو کننده و تثبیت کننده مو ها و رنگ های غذایی را بر عهده دارد .

اسپری پرکن تمام اتوماتیک

گارانتی از زمان نصب یکسال
خدمات پس از فروش پس از نصب پنج سال
مناسب برای کارخانه جات بزرگ
دقت و سرعت بیشتر نسبت به سایر مدل ها
اسپری پرکن اتوماتیک دریافت کاتالوگ

خرید دستگاه پرکن اسپری اتوماتیک

اسپری پرکن اتوماتیک در مقایسه با اسپری پرکن دستی یک برتری خاصی از چند لحاظ دارد که میتوان به دقت و سرعت بیشتر اسپری پرکن اتوماتیک نسبت به اسپری پرکن دستی و صرفه جویی در زمان و به صرفه بودن آن اشاره کرد.

اسپری پرکن گاز فندک

یکی از نکاتی که باعث شده است بسیاری از شرکت های بزرگ از این سری اسپری پرکن استفاده کنند این است که دیگر نیاز به اپراتور(نیروی انسانی) نیست و ۰ تا ۱۰۰ کار بر عهده دستگاه میباشد. اما اگر از این مقایسه بگذریم که نشان دهنده برتری اسپری پرکن اتوماتیکنسبت به اسپری پرکن دستی (از لحاظ مشخصات فنی ) است. به مقایسه اسپری پرکن نیمه اتوماتیکبا اتوماتیکمیرسیم که بیشتر افراد بین خرید این دو مدل تفاوت سلیقه دارند .

اسپری پرکن دست دوم

یکی از نکاتی که باعث شده است بسیاری از شرکت های بزرگ از این سری اسپری پرکن استفاده کنند این است که دیگر نیاز به اپراتور(نیروی انسانی) نیست و ۰ تا ۱۰۰ کار بر عهده دستگاه میباشد. اما اگر از این مقایسه بگذریم که نشان دهنده برتری اسپری پرکن اتوماتیک نسبت به اسپری پرکن دستی (از لحاظ مشخصات فنی) است. به مقایسه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک با اتوماتیک میرسیم که بیشتر افراد بین خرید این دو مدل تفاوت سلیقه دارند .

اسپری پرکن زعفران

اسپری پرکن نیمه اتوماتیک به دلیل کارایی که هم از لحاظ اقتصادی هم از لحاظ فنی دارد محبوبیت بیشتری در نظر صاحبان شرکت ها دارد اما این دلیل بر برتری آن نسبت به اسپری پرکن اتوماتیک نمیباشد چون اسپری پرکن اتوماتیک از لحاظ سرعت و دقت کیفیت بالاتری به مراتب از اسپری پرکن نیمه اتوماتیک دارد و یکی از نکات مهم دیگر این است که نیازی به اپراتور (نیروی انسانی) نیست و از این لحاظ هم به صرفه تر است.
اما اگر بخواهیم چکیده و یک نتیجه خوب از مطلب بالا بگیریم این است که اگر یک کارگاه کوچک دارید یا حتی دقت و سرعت آنچنان اهمیت ندارد بهتر است که از مدل نیمه اتوماتیک استفاده کنید و اگر هم بودجه کافی برای این کار را دارید بهتر است که مدل اتوماتیک این دستگاه را تهیه کنید تا از دقت و سرعت بالا آن لذت کافی را ببرید .

دستگاه پرکن اسپری اتوماتیک

گارانتی از زمان نصب یکسال
خدمات پس از فروش پس از نصب پنج سال
مناسب برای فضاهای کوچک
نیازمند اپراتور
اطلاعات بیشتر دریافت کاتالوگ

عملکرد دستگاه پرکن اسپری اتوماتیک

اسپری پرکن نیمه اتوماتیک یک دستگاهی است که به وسیله یک اپراتور (نیروی انسانی) و سیستم هوشمند با دقت و سرعت نسبتا رضایت بخش در کارگاه ها و کارخانه جات وجود دارد که وظیفه پر کردن اسپری هایی مانند اسپری های خوشبو کننده و تثبیت کننده مو ها و هر صنعتی که مربوط به اسپری بوده را برعهده دارد.

این دستگاه به صورت دستی تغذیه شده و پس از پر شدن ریل با زدن هر پدال سه نازل مایع و پانچ و گاز همزمان کار کرده و عملیات تزریق مایع و پرس و تزریق گاز انجام می شود. این دستگاه به صورت کاملا پنوماتیک بوده و تیراژ تولید آن ساعتی چهار صد تا هفتصد عدد نسبت به سرعت اپراتور متغیر است.

مقایسه با اسپری پرکن دستی

اسپری پرکن نیمه اتوماتیک در مقایسه با اسپری پرکن دستی یک برتری خاصی از چند لحاظ دارد که میتوان به دقت و سرعت بیشتر اسپری پرکن نیمه اتوماتیک نسبت به اسپری پرکن دستی و صرفه جویی در زمان و به صرفه بودن آن اشاره کرد. یکی از نکاتی که باعث برتری اسپری پرکن نیمه اتوماتیک نسبت به دستی دارد این است که اپراتوری (نیروی انسانی) که ناظر کار است دیگر نیازی به دقت و کار زیاد ندارد و بیشتر کار را خود دستگاه انجام میدهد

مقایسه با اسپری پرکن اتوماتیک

اسپری پرکن نیمه اتوماتیک در مقایسه با مدل اتوماتیک حرف کمی برای گفتن دارد چون اسپری پرکن اتوماتیک هم سرعت و هم دقت بالاتری دارد و البته یک نکته قابل توجهی که این دو مدل از هم جدا میکند این است که سری اتوماتیک نسبت به نیمه اتوماتیک دیگر نیازی به اپراتور (نیروی انسانی) ندارد. همین مسئله باعث شده است که کارگاه ها و کارخانه ها هزینه بیشتری بکنند تا اسپری پرکن نیمه اتوماتیک را خریداری کنند اما به دلیل اینکه برای بعضی از کارخانه ها مسئله مالی بسیار مهم است و زیاد صرفه جویی در زمان برایشان مهم نیست به سراغ مدل نیمه اتوماتیک میروند و اغلب اینگونه افراد رضایت کاملی از عملکرد دستگاه شان دارند
پس اگر بخواهیم چکیده و یک نتیجه خوب از مطلب بالا بگیریم این است که اگر یک کارگاه کوچک دارید یا حتی دقت و سرعت آنچنان اهمیت ندارد بهتر است که از مدل نیمه اتوماتیک استفاده کنید و اگر هم بودجه کافی برای این کار را دارید بهتر است که مدل اتوماتیک این دستگاه را تهیه کنید

پرکن اسپری به صورت دستی

اسپری پرکن دستی زیر مجموعه اسپری پرکن است که وظیفه پر کردن اسپری ها را دارد .

جهت بسته بندی اسپری ها از سه تیکه آلومنیوم و فلز برای انواع حشره کش ها و خوشبو کننده ها و رنگ غذا ها و فیکساتیت مو و …… استفاده میکنند. اسپری پرکن دستی یکی از پر طرفدار ترین سری اسپری پرکن ها است و دلیل اصلی آن این است که هم دارای امکانات خوب نسبت به قیمت آن است . اسپری پرکن دستی دارای قابلیت های بسیار جذاب نسبت به سری اتوماتیکو نیمه اتوماتیکیکاست و برای کارگاه ها و کارخانه های کوچک مناسب است البته نکته ای که وجود دارد این است که بسیاری از شرکت های بسته بندی نیازی به این دستگاه ندارند و کار های مربوط به بسته بندی اسپری را به شرکت های دیگر واگذار میکنند اما این شرکت ها بدلیل قیمت بالای دستگاه اسپری پرکن اتوماتیکو نیمه اتوماتیکیکاین خط تولید را راه نمی اندازند . اما از وقتی که دستگاه اسپری پرکن دستی به بازار عرضه شد راهکار مناسبی برای این افراد ایجاد شد چون با هزینه بسیار کم یک دستگاه مناسب با شرایط کاری خود ایجاد کرده اند.

محصولات پربازدید:

دستگاه پرکن مایعات
دستگاه پرکن مایعات غلیظ
دستگاه پرکن مایعات رقیق
دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات دستی
دستگاه پرکن مایعات پیستونی
دستگاه پرکن مایعات پمپی
دستگاه پرکن مایعات ثقلی
دستگاه پرکن بطری مایعات
دستگاه پرکن تیوپ
دستگاه پرکن اسپری
دستگاه قوطی پرکن مایعات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …