دینا ماشین

دستگاه اسپری پرکن تمام اتوماتیک

دستگاه پرکن اسپری انژکتور

دستگاه اسپری پرکن از دستگاه هایی است که در سال های اخیر بسیار مورد توجه و مورد استفاده صنایع مختلف قرار گرفته است. از این دستگاه برای پر کردن ظروف با افشاننده اسپری بهره گیری می شود. همانطور که می دانید اسپری به دلیل پوشش کامل‌تری که دهانه محفظه اش نسبت به سایر بسته بندی ها دارد، می تواند بهداشت مواد درونی ظرف را به شکل کامل‌تری حفظ کند. هنگام استفاده از اسپری به دلیل اینکه دقیقاً به همان مقدار از مواد درونی که مورد نیاز کاربر است از محفظه خارج می گردد، بنابراین این نوع ظرف، بسته بندی مناسب و بسیار مقرون به صرفه ای برای مواد غذایی مایع، رنگ ها، عطر و ادکلن و … خواهد بود.

دستگاه پرکن ادکلن

دستگاه اسپری پرکن انواع مختلفی دارد. دستگاه اسپری پرکن انژکتور در صنایع تولید مواد شوینده و خوشبو کننده اجزای مختلف خودرو مورد استفاده واقع می شود. اسپری شوینده انژکتور خودرو محصولی کاربردی و کارا می باشد که صاحبان خودروها به منظور نظافت اجزای خودرو و حفظ سلامت و طول عمر بیشتر خودرو می توانند از آن بهره گیری نمایند.

دستگاه پرکن اسپری اتوماتیک

دستگاه اسپری پرکن از لحاظ ساختار و عملکرد به سه صورت قابل طراحی و تولید است. دستگاه اسپری پرکن دستی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک. در دستگاه پرکن اسپری اتوماتیک، تمامی مراحل قرارگیری ظروف بر روی نقاله و سپس پر کردن ظروف از مواد مورد نظر و در نهایت دربندی ظروف، توسط دستگاه و به صورت خودکار انجام می پذیرد. در دستگاه های اتوماتیک می توان تعداد مختلفی نازل را تعبیه نمود بدون اینکه نیازی به حضور اپراتور یا نیروی انسانی باشد. در دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک، در صورتی که تعداد نازل ها بیشتر از یک یا دو نازل شود، نیاز به کمک گرفتن از اپراتور انسانی در ادامه مراحل پر کردن و دربندی به وجود خواهد آمد. بسته به اینکه نوع محیط کاری چگونه باشد و چه تعداد ظرف اسپری قرار باشد که در طول روز پر شود و سرعت مورد نیاز کار چقدر باشد، صاحب واحد تولیدی می تواند هر یک از انواع دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک را تهیه و بکارگیری نماید.

دستگاه پرکن اسپری

دستگاه پرکن اسپری زعفران

زعفران یا همان طلای سرخ یکی از گران قیمت ترین ادویه ها و طعم دهنده های جهان است که خوشبختانه کشور ما ایران تولیدکننده یکی از مرغوب ترین زعفران ها در میان کشورهای سراسر جهان است. از آن جایی که این محصول گران بوده و می بایست در مصرف آن دقت شود تا به راحتی اسراف و هدررفت در آن صورت نگیرد، یک شیوه بسته بندی جدیدی از یکی دو دهه گذشته برای این محصول در نظر گرفته شده است که همان اسپری زعفران می باشد. به منظور تولید این محصول از دستگاه اسپری پرکن زعفران بهره گیری می شود که با فشار زیاد زعفران مایع را به درون ظرف افشاننده اسپری وارد می کند. دستگاه اسپری پرکن زعفران می تواند محصولی بسیار کاربردی و درآمدزا برای صاحبان مزارع زعفران و صاحبان کارخانجات فرآوری محصولات زعفران باشد.

دستگاه پرکن اسپری زعفران

دستگاه پرکن اسپری گاز فندک

فندک محصولی است که علاوه بر صنایع بزرگ و کارگاه ها و کارخانجات صنعتی و رستوران ها و مراکز تهیه غذا و … در منازل نیز کاربردهای گسترده ای دارد. در تولید فندک با استفاده از دستگاه پرکن اسپری گاز فندک، گاز مورد استفاده در مصارف خانگی و غیر خانگی به صورتی کاملاً استاندارد و اصولی و با رعایت جوانب ایمنی، با فشار کافی و در حجم مشخص وارد محفظه گاز فندک می شود. دستگاه اسپری پرکن گاز فندک می تواند در چند مدل و با ساختار متنوع تولید شود. نکته مهم و قابل توجه برای صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی که نیاز به دستگاه اسپری پرکن دارند، این است که قبل از انتخاب و تهیه محصول مورد نظر، اطلاعات کافی را درباره انواع این محصولات از نظر عملکرد (دستی، اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک) و ساختار (تعداد نازل ها و …) از کارشناسان متخصص در این حوزه کسب نمایند تا بتوانند خریدی مطمئن و راضی کننده را تجربه کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …