دینا ماشین

دستگاه پرکن تیوپ خمیردندان

دستگاه پرکن تیوپ خمیر دندان که به دو صورت تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک برای عموم صنایع تولید کننده قابل تهیه و دسترس می باشد، با گذر از خطوط تولید پیشرفته و با قیمت های متعددی، به بازار عرضه می گردد.

دستگاه پرکن یکی از دستگاه های مهم در برخی از صنایع محسوب می شود. با بهره گیری از این دستگاه، می توان تولیدات گسترده ای را به مرحله اجرا رسانده و سپس به بازار عرضه نمود. دستگاه پر کن تیوپ که برای انواع مواد خوراکی و غیر خوراکی، به کار می رود، انواعی از این محصولات را در تیوپ های موجود در بر می گیرد:

محصولات تیوپی حاوی مایعات غلیظ
محصولات تیوپی حاوی مایعات نیمه جامد
در حیطه دستگاه پرکن محصولات تیوپی حاوی مایعات غلیظ، دستگاه پرکن تیوپ خمیر دندان قرار دارد. که این دستگاه، به منظور پر کردن انواع تیوپ های خمیر دندان، مورد کاربرد واقع می گردد.

خرید دستگاه پرکن تیوپ خمیر دندان
خرید دستگاه پرکن تیوپ خمیر دندان که توسط صنایع دارویی و بهداشتی انجام می گیرد، اساس تولید و آماده سازی خمیر دندان را در انواع متفاوتی از آن ها، تشکیل می دهد. در واقع با بهره گیری از دستگاه پرکن تیوپ خمیر دندان می توان اقدام به تولیدات گسترده ای از خمیر دندان نموده و نیاز های متفاوت را مرتفع نمود. هر یک از انواع دستگاه های تیوپ پر کن، بر اساس این معیار ها ساخته می شوند:

استاندارد
کیفیت
چرا که درجه حساسیت و اهمیت این دستگاه ها به منظور ارائه محصولاتی کاملا بهداشتی و با کیفیت، به قدری بالا می باشد که نمی توان از این دو معیار مهم در ساخت آن ها، چشم پوشی کرد.

مشاور فروش دستگاه پرکن تیوپ
با توجه به تنوعی از انواع دستگاه های پرکن شامل دستگاه پرکن تیوپ و نمونه های دیگر در بازار این گونه محصولات و رقابت تولید کنندگان در عرضه محصولات جدید و مطابق نیاز امروز، واقعا انتخاب یک دستگاه مناسب، کمی سخت به نظر می رسد. البته سخت به جهت عدم تشخیص درست خریدار در انتخاب دستگاه. زیرا او نمی داند کدام نوع دستگاه، از کیفیت ساخت بهتر یا استاندارد تری برخوردار می باشد. ضمن این که در زمینه خرید دستگاه پرکن، انواعی از این دستگاه ها برای ارائه به خریدار، موجود می باشند:

دستگاه پرکن ایرانی
دستگاه پرکن خارجی
لذا مشاور فروش، در عرصه فروش انواع دستگاه پرکن تیوپ شامل دستگاه پرکن تیوپ خمیر دندان و سایر موارد، می تواند کمک های شایانی را در سایه علم و اطلاعات کافی که دارا می باشد، به خریدار ارائه نموده و او را در خرید دستگاهی مطمئن و تمام عیار، یاری رساند.

قیمت دستگاه پرکن تیوپ
قیمت دستگاه پرکن تیوپ می تواند برخاسته از عوامل بسیاری باشد که هر یک در تعیین و مشخص ساختن آن، دلالت کافی را دارند. قیمت دستگاه پرکن تیوپ شامل دستگاه پرکن تیوپ خمیر دندان و موارد دیگری می گردد که همگی در تیوپ هایی متفاوت برای عرضه به بازار در نظر گرفته می شوند. علاوه بر این که، دستگاه پرکن تیوپ برای هر یک از محصولات متعدد مورد استفاده قرار می گیرد، سطح قیمت آن نیز تغییر خواهد کرد. حال محصولاتی که توسط دستگاه پرکن مراحل آماده شدن در تیوپ را طی می کنند، عبارت هستند از:

دستگاه پرکن تیوپ خمیر دندان
انواع کرم
ژل
مواد خوراکی
شامپو
لوسیون
چسب
رنگ مو
لاک ناخن
شکلات
در این قسمت نیز، به عواملی که در تعیین قیمت دستگاه پرکن تیوپ تاثیر گذار می باشند، می پردازیم:

نوع ساخت دستگاه که خطی است یا روتاری
نحوه عملکرد آن که اتوماتیک است یا نیمه اتوماتیک
ابعاد دستگاه
تولید داخلی یا خارجی بودن دستگاه پرکن تیوپ
میزان فناوری به کار گرفته شده در تولید دستگاه مورد نظر
ظرفیت تولیدی دستگاه

بازار فروش دستگاه پرکن تیوپ
با توجه به میزان بالای اهمیت دستگاه پرکن تیوپ در صنایع تولیدی و اتکای تولیدات بسیار به این دستگاه به جهت آماده سازی و بسته بندی، بازار این وسیله مهم و کاربردی، از بازار های فروش رایج و پر رونق به شمار می آید. به عنوان نمونه، بازار دستگاه پرکن تیوپ خمیر دندان را مثال می زنیم. که دستگاه مورد نظر با توجه به خطوط تولید بسیاری که در عرصه تولید خمیر دندان در کشور وجود دارد، یکی از بازار های مهم جهت خرید و فروش این محصول، محسوب می شود. به طور کلی دستگاه پرکن تیوپ که در بازار فروش این محصول دارای اهمیت می باشد، جهت استفاده در این صنایع می باشد:

صنایع دارویی
صنایع شیمیایی
صنایع آرایشی و بهداشتی
صنایع غذایی
تیوپ های مورد استفاده در این دستگاه نیز، از این سه نوع تشکیل یافته اند:

پلاستیک
لمینت
آلومینیوم

دستگاه پرکن تیوپ خمیر دندان یک دستگاه پر کاربرد می باشد که کارخانجات تولید خمیر دندان از آن بهره می برند. این دستگاه دارای پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا می باشد.

خمیر دندان یکی از ملزومات بهداشتی مورد نیاز انسان می باشد. استفاده از این ماده شوینده به صورت روزانه ضروری است. بنابراین انتخاب یک خمیر دندان با کیفیت مناسب و با بسته بندی بهداشتی حائز اهمیت می باشد.
دستگاه های زیادی در خط تولید خمیر دندان مورد استفاده قرار می گیرند که در آخرین مرحله از تولید، دستگاه پرکن تیوپ خمیر دندان، ماده آماده شده را درون تیوپ ها می ریزد و در انتها ته تیوپ را پلمپ می نماید.

انواع دستگاه تیوپ پرکن
ماشین های تیوپ پرکن در دو نوع نیمه اتومات و تمام اتومات، و در دو مدل خطی و روتاری، ساخته و عرضه می شوند. تنها تفاوت دو نوع اتومات و نیمه اتومات در قرار دادن تیوپ به صورت دستی برای دستگاه های نیمه اتومات می باشد.
این دستگاه جهت پر کردن و سیل کردن تیوپ هایی از جنس پلاستیک و جنس آلومینیوم (پرکن تیوپ آلومینیومی) استفاده می شود. در مدل تیوپ پلاستیکی ته بندی توسط گرما (سیل کردن)، انجام می شود و در تیوپ های آلومینیومی ته بندی با سیستم مکانیکی تا کردن و اتو و چروک انجام می گیرد.

کاربرد های دستگاه پرکن تیوپ
از این دستگاه جهت پر کردن موادی مانند انواع کرم، خمیر دندان، انواع شکلات، پماد، چسب، رنگ مو، ژل، مواد خوراکی مانند رب، مواد دارویی و موادی از این قبیل استفاده می نمایند.

مشخصات فنی دستگاه پرکن تیوپ
ساخت شاسی و بدنه دستگاه با استیل استنلس
استفاده از قطعات پنوماتیک
طراحی دستگاه از تک نازل تا ۸ نازل
امکان قرار دادن تیوپ گذار اتوماتیک
امکان تشخیص نقطه سیاه روی تیوپ
امکان قرار دادن مخزن همزن دار و دو جداره
دارای پرکن پیستونی جهت پر کردن مواد با غلظت متفاوت
امکان ته بندی برای تیوپ های پلاستیکی و آلومینیومی
قابلیت کنترل و برنامه ریزی دستگاه از طریق سیستم PLC
دارای صفحه مانیتور ۷ اینچی با منوی فارسی
بیرون انداز اتوماتیک تیوپ بعد از عملیات پر شدن و ته بندی

خرید دستگاه پرکن تیوپ خمیر دندان
اگر به دنبال خرید دستگاهی با تمامی امکانات و دارای قیمتی مناسب می گردید، می توانید با سفارش از طریق این سایت، به هدف خود برسید. جهت کسب اطلاعات فنی تر و نحوه سفارش و دریافت دستگاه مورد نظر خود، با شماره های زیر در تماس باشید

محصولات پربازدید:

دستگاه پرکن مایعات
دستگاه پرکن مایعات غلیظ
دستگاه پرکن مایعات رقیق
دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات دستی
دستگاه پرکن مایعات پیستونی
دستگاه پرکن مایعات پمپی
دستگاه پرکن مایعات ثقلی
دستگاه پرکن بطری مایعات
دستگاه پرکن تیوپ
دستگاه پرکن اسپری
دستگاه قوطی پرکن مایعات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …