دینا ماشین

دستگاه پرکن تیوپ

دستگاه پرکن تیوپ

همان طور که می دانید تیوپ ها از موارد پرکاربرد در حوزه بسته بندی محصولات می باشند که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. اما نکته ی مهمی که وجود دارد این است که با توجه به شکل ظاهری که برای تیوپ ها در نظر گرفته شده است پر کردن آن ها کار دشواری است و لازم است از دستگاه های مخصوص برای این کار استفاده کرد. دستگاه تیوپ پر کن یکی از دستگاه هایی است که این کار را با سهولت رو به رو کرده است. با استفاده از این نوع دستگاه ها که در انواع مختلف تولید شده اند می توان انواع تیوپ ها را با انواع مواد رقیق و غلیظ پر کرد.

دستگاه پرکن کرم

دستگاه پرکن تیوپ چسب

چسب های مایع هم یکی از مواردی است که برای پر کردن آن ها در انواع تیوپ ها نیاز به استفاده از دستگاه تیوپ پرکن می باشد. معمولا چسب ها به صورت صنعتی و غیر صنعتی می باشند و استفاده از آن ها را در موارد مختلفی می توان مشاهده کرد. به همین دلیل استفاده از دستگاه های پرکن برای آن نیز جزء دستگاه های پرکاربرد می باشد. این دستگاه ها در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک به بازار عرضه می شوند که متناسب با نیاز صنایع مختلف می توان از آن ها استفاده کرد.

دستگاه پرکن تیوپ پلاستیکی

تیوپ ها در جنس های مختلفی تولید می شوند که یکی از آن ها تیوپ های پلاستیکی می باشند. از تیوپ های پلاستیکی برای بسته بندی انواع لوازم آرایشی، انواع خمیر دندان ها، شکلات ها، مواد خمیری شکل و … استفاده می کنند. با توجه به این که جنس بسته بندی ها برای انتخاب دستگاه تیوپ پرکن از اهمیت بالایی برخوردار می باشد لازم است در هنگام خرید این دستگاه ها به این نکته توجه داشت و دستگاه را متناسب با جنس بسته بندی خود انتخاب نمایید.

دستگاه پرکن تیوب

دستگاه پرکن تیوپ تمام اتوماتیک

دستگاه تیوپ پرکن در انواع مختلف دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک به بازار عرضه می شوند که هر یک متناسب با ویژگی هایی که دارند در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از دستگاه تمام اتوماتیک باعث می شود که کار بسته بندی بدون هیچ گونه دخالت دست و در واقع بدون به کارگیری هرگونه نیروی انسانی انجام شود. از طرفی استفاده از این نوع دستگاه ها باعث بالا رفتن سرعت کار می شود که در واقع همین موضوع صرفه جویی در وقت را نیز به همراه خواهد داشت. تمام موارد ذکر شده در نهایت منجر به صرفه جویی در هزینه ها می شود که این موضوع برای صنایع تولیدی بسیار مهم می باشد.

دستگاه پرکن تیوپ کرم

کرم از جمله مواد نیمه جامدی است که بسته بندی های متنوعی برای آن وجود دارد و انواع کرم های تیوپی، کاسه ای و … را در بازار می توان مشاهده کرد. برای این که کار بسته بندی کرم با دقت انجام گیرد و اندازه همه ی بسته ها با هم برابر باشند لازم است از دستگاه تیوپ پرکن که موسوم به دستگاه پرکن تیوپ کرم می باشند، استفاده کرد. با توجه به این که کرم جزء نیمه جامد ها می باشد لازم است از دستگاه های پرکن مخصوص مواد غلیظ استفاده کرد.

دستگاه پرکن تیوپ دستی

دستگاه تیوپ پرکن دستی از دیگر انواع دستگاه های پرکن می باشد که همان طور که از نامش پیداست به کارگیری آن به صورت دستی می باشد. به همین دلیل کار کردن با آن نیاز به اپراتور دارد. از ویژگی های این نوع دستگاه های پرکن می توان به قیمت پایین دستگاه اشاره کرد. از این دستگاه معمولا در صنایعی که حجم تولیدات پایین باشد استفاده می کنند.

پرکن تیوب دستی

دستگاه پرکن مواد خمیری

بسه بندی مواد خمیری شکل به دلیل چسبندگی بالایی که دارند کار دشواری می باشد به همین دلیل این کار را نمی توان به صورت دستی انجام داد و لازم است از دستگاه تیوپ پرکن برای بسته بندی آن استفاده کرد. برای این کار، دستگاه هوای داخل تیوپ را خالی می کند و سپس مواد خمیری را با فشار وارد تیوپ ها می کند. به این ترتیب کار بسته بندی مواد خمیری انجام می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …