دینا ماشین

دستگاه پرکن خامه

دستگاه پرکن خامه لیوانی اتوماتیک
دستگاه پرکن خامه لیوانی با توجه به اینکه غلظت این ماده غذایی زیاد می باشد با سایر دستگاه های دیگر متفاوت می باشد. این دستگاه ها دارای تنوع بالایی می باشند. رایج ترین انواع دستگاه پرکن لیوانی برای محصولاتی همچون خامه دستگاه پرکن اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک می باشد.

دستگاه های پرکن مایعات در چند غالب بسته به نوع آن مایع و یا غلظت آن تقسیم بندی می گردند. این امر در مکانیزم های پرکردن آن ها و یا موادی که برای آن دستگاه استفاده می گردد موثر است. مکانیزم های پر کردن دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک به سه دسته پمپی، سیلندر پیستونی و ثقلی تقسیم می گردند. کاربرد هر یک از این دستگاه های پرکن متفاوت است. سیستم دستگاه های ثقل برای مواد رقیق هم چون موارد زیر و از این دست مایعات کاربرد دارد .

آب
دوغ
انواع عرقیجات
تینر
الکل
سیلندر پیستون و پمپ را هم در مواد رقیق و هم در مواد غلیظ هم چون خامه می توان استفاده نمود. اما در این میان سیلندر پیستون به دلیل دقت بالا پرکردن و خطای پایین از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد. البته این امر در میزان قیمت تمام شده دستگاه تاثیر بسیار خواهد داشت.

دستگاه پرکن اتوماتیک
سرعت تولید با دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. این وظیفه مهم را می توان با تعداد نازل های نصب شده بر روی دستگاه هدایت کرد. نوار نقاله برای انتقال ظروف با هر شکل و اندازه به کار می رود. پرکردن همزمان در دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک توسط سنسورهای تعبیه شده صورت می گیرد. این قطعات از عمده قسمت های مهم تشکیل دهنده دستگاه پرکن به حساب می آید.

دستگاه پرکن خامه لیوانی
از جمله دستگاه هایی که به صورت کاملا اتومات طراحی و استفاده می شوند، دستگاه پرکن خامه لیوانی می باشد. خامه به آن دلیل که ماده غذایی و خوراکی می باشد رعایت بهداشت در امر بسته بندی و عرضه آن بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل دستگاه پرکن خامه لیوانی از جمله دستگاه های کاملا اتومات می باشد. کارکرد این دستگاه به این نحو است که ظروف در دستگاه قرار داده شده و خامه ها به صورت کاملا اتومات داخل ظروف ریخته می شوند.

فروش دستگاه پرکن خامه
فروش دستگاه پرکن خامه لیوانی به این صورت است که با توجه به نوع دستگاه در مراکز فروش این محصولات قیمت گذاری و  عرضه می گردد. برای خرید از مراکز فروش حتما به ویژگی های زیر توجه داشته باشید:

دقت به معتبر بودن مرکز فروش
دارای آدرس و مکان ثابت
خدمات پس از فروش
دارای نرخ نامه رسمی
مورد تایید شرکت سازنده بودن
دارای هولوگرام های مورد نیاز

فروش دستگاه پرکن خامه
انواع دستگاه پرکن خامه می توانند برای پر کردن در ظروف مختلفی تولید شوند.
بسته بندی لیوانی یکی از بسته بندی هایی است که اغلب مواد لبنی را می توان از طریق آن پر نمود.
دستگاه پرکن لیوانی می تواند به دو صورت خطی و روتاری تولید گردد.
نوع عملکرد دستگاه، تعداد نازل ها، خطی و روتاری بودن، اندازه مخزن و مواردی این چنینی با توجه به سفارش مشتری طراحی می گردند.

عرضه دستگاه پرکن لیوانی با قیمت مناسب
توجه به قیمت در مقابل میزان کیفیت و کارایی دستگاه امر مهمی می باشد.
برای خرید دستگاه پرکن لیوانی مورد نظر خود باید به مراکز عرضه و فروش این دستگاه ها مراجعه کنید.
ضمن سفارش دستگاه باید به فاکتور ها و قابلیت های مهم این دستگاه ها توجه نمایید مانند برند تولید کننده و تجهیزات به کار رفته در آن.

برای خرید دستگاه های پرکن موجود در این مجموعه می توانید ابتدا از طریق شماره های ذکر شده در خبر اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …