دینا ماشین

دستگاه پرکن دوغ بطری و شیشه

دستگاه پرکن دوغ
خواص دوغ
دوغ از انواع لبنیات است و از روزگاران قدیم یکی از فراورده‌های جانبی کره محسوب می‌شد. دوغ حاوی ویتامین‌های B است و اثر مثبتی روی گوارش دارد. هر ۱ لیتر دوغ طبیعی ۵/ ۱ تا ۲ درصد پروتئین، ۱ درصد چربی و ۶/۰ گرم کلسیم دارد. دوغ جزو مایعات رقیق است. این نوشیدنی ایرانی در انواع ظروف PET به کمک دستگاه پرکن دوغ پر و بسته بندی می شود.

بطری دوغ
جزئیات دستگاه پرکن دوغ
– سیستم تزریق در دستگاه پرکن مایعات رقیق می تواند با یکی از ۳ روش تزریق به کمک پمپ، سیلندر پیستونی و یا با سیستم ثقل صورت گیرد. در دستگاه پرکن دوغ سیستم پرکردن مایع با روش ثقل است که هزینه به مراتب کمتری دارد. در حقیقت روش ثقل ساده ترین مدل برای پرکردن مایعات است که تنها با وزن خود ماده کار پرکردن انجام می گیرد.

– تعیین حجم نیز در پرکن بطری دوغ با سیستم زمان صورت می گیرد. به این صورت که با فشار معین، عملیات تزریق صورت می گیرد و در مدت زمان تعیین شده نیز قطع می گردد تا بطری پر شود.
در نوع اتوماتیک این نوع پرکن، عملیات قرار گیری بطری ها زیر نازل ها و پرکردن، درب بندی و سیل درب ها خودکار توسط ماشین انجام می گیرد.

– در مخازن دستگاه هایی که برای پرکردن دوغ استفاده می شود معمولا از یک میکسر برای جلوگیری از ته نشین شدن مواد تشکیل دهنده دوغ استفاده می شود.

– برای تعیین سطح مواد در داخل مخزن پرکن از سنسور های مخصوص و یا از شناور استفاده می گردد تا با کاهش مخزن فشار تزریق کم نشود و فورا مایع جدید از مخزن اصلی به داخل مخزن تزریق پمپاژ گردد.

سیستم های تعیین حجم و قطع عملکرد در دستگاه های پرکن
نمایش

دستگاه پرکن دوغ اتوماتیک و نیمه اتوماتیک
اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک بودن دستگاه پرکن دوغ و به طور کلی عموم مایعات و نیز تعداد نازل های آن بسته به تعداد تولید می باشد . به عنوان مثال یک دستگاه پرکن ثقلی اتوماتیک دوغ ۴ نازله، ظرفیت تولید ۲۰۰۰ بطری ۱.۵ لیتری در ساعت را دارد و یک دستگاه پرکن ثقلی نیمه اتوماتیک ۲ نازله ظرفیت تولید ۶۰۰ بطری ۱.۵ لیتری در ساعت را داراست.

تولید کنندگان لبنیات نیازمند این دستگاه هستند تا ضمن سرعت بخشیدن به بسته بندی، با ایجاد دقت کافی در مقدار نوشیدنی پر شده، مشتریان خود را راضی نگه دارند. نا گفته نماند پرکن دوغ به صورت کاملا بهداشتی فرآیند پرکردن را انجام می دهد.

فروش دستگاه پرکن دوغ لیوانی و بطری پت
دستگاه های پرکن دوغ می توانند به این دو شکل باشند. پرکن های بطری معمولا با عملکرد پرکن ثقلی کار می کنند و بسته بندی مناسبی را ارائه می دهند.
فروش دستگاه های پرکن با نرخ مناسب صورت می گیرد. در نگاه کلی می توان گفت سه موضوع برای قیمت گذاری دستگاه پرکن دوغ مدنظر قرار گرفته می شود. اول کارخانه تولید کننده دستگاه، دوم ویژگی های ظاهری دستگاه اعم از جنس قطعات و مورد سوم مشخصات فنی مانند سیستم های قرار داده شده در دستگاه.

محصولات پربازدید:

دستگاه پرکن مایعات
دستگاه پرکن مایعات غلیظ
دستگاه پرکن مایعات رقیق
دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات دستی
دستگاه پرکن مایعات پیستونی
دستگاه پرکن مایعات پمپی
دستگاه پرکن مایعات ثقلی
دستگاه پرکن بطری مایعات
دستگاه پرکن تیوپ
دستگاه پرکن اسپری
دستگاه قوطی پرکن مایعات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …