دینا ماشین

دستگاه پرکن رنگ

دستگاه قوطی پرکن رنگ

دستگاه پرکن رنگ از جمله دستگاه ها و محصولات بسیار پرکاربرد در صنایعی نظیر صنایع شیمیایی و رنگ سازی می باشد. این دستگاه به نحوی طراحی و تولید شده است که می تواند در زمان بندی منظم حجم مشخصی از قوطی های رنگ را از مواد رنگی پر کند. دستگاه قوطی پرکن رنگ توسط شرکت های مختلف تولید می شود و انواع و ویژگی های ساختاری متنوعی دارد.

به منظور تهیه دستگاه قوطی پرکن رنگ، می بایست با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل نموده و نوع فعالیت واحد تولیدی و تعداد قوطی رنگی را که در روز می بایست از رنگ پر شوند و سرعت انجام کار و هر آن چیزی را که صنعت شما در رابطه با استفاده از دستگاه پرکن رنگ به آن نیاز دارد را با کارشناسان در میان بگذارید تا مقرون به صرفه ترین و مناسب ترین گزینه جهت خرید دستگاه پرکن رنگ به شما پیشنهاد شود.

دستگاه پرکن رنگ

دستگاه پرکن رنگ پلاستیک

رنگ پلاستیک یکی از انواع رنگ است که خصوصاً در صنایع ساختمانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ پلاستیک به سبب غلظت مشخص و ویژگی های شیمیایی خاصی که دارد می بایست توسط دستگاه پرکن رنگ پلاستیک در ظروف مورد نظر پر شود. دستگاه پرکن رنگ پلاستیک از نظر عملکردی به دو شکل دستگاه اتوماتیک و دستگاه نیمه اتوماتیک موجود می باشد. در ساختار دستگاه پرکن رنگ تعدادی نازل با توجه به نیاز کار، تعبیه می شود. دستگاه های پرکن رنگ پلاستیک نیز می توانند به صورت تک نازله، دو نازله، چهار نازله و … ساخته شوند. هر چه تعداد نازل های دستگاه پرکن رنگ بیشتر باشد، سرعت پر کردن ظروف بیشتر خواهد شد و می توان در ساعات کاری کارگاه یا کارخانه، تیراژ بیشتری از محصول را به عنوان خروجی ثبت نمود.

دستگاه پرکن رنگ دستی

دستگاه پرکن رنگ در چند مدل تولید می شود که هر کدام ویژگی ها و کارایی خاص خود را دارند و متناسب با درخواست کارفرمایان صنایع مختلف و نیاز محیط شغلی، تهیه می شوند. دستگاه پرکن رنگ به طور کلی به سه مدل دستگاه پرکن رنگ دستی، دستگاه اتوماتیک و دستگاه نیمه اتوماتیک طراحی و ساخته می شود. هنگام استفاده از دستگاه پرکن رنگ دستی می بایست از یک اپراتور در کنار دستگاه به کارگیری شود. در واقع در این حالت، عمل پر کردن ظروف از رنگ و بسته بندی سر آن ها توسط اپراتور انسانی انجام می گیرد. این دستگاه در برخی از واحدهای تولیدی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع انتخاب دستی بودن دستگاه، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک بودن آن بستگی به نیاز صنعت و محیط کاری مورد نظر خواهد داشت. قابل ذکر است که در دستگاه اتوماتیک تمامی مراحل پر کردن ظروف از رنگ و دربندی توسط خود دستگاه و با اعمال تنظیمات مشخصی قابل انجام می باشد.

دستگاه پرکن رنگ

دستگاه پرکن اسپری رنگ

استفاده از اسپری به عنوان محفظه نگهدارنده مواد مختلف نظیر عطر و ادکلن، خوشبو کننده ها و حتی رنگ در سال های اخیر بسیار مورد توجه صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی مواد شیمیایی، دارویی و صنایع آرایشی بهداشتی قرار گرفته است. در واقع استفاده از اسپری مزایایی دارد که شاید دیگر بسته بندی ها نظیر قوطی این ویژگی ها را نداشته باشند. از جمله این مزایا می توان به شرایط حفظ و نگهداری مواد به شیوه کاملاً بهداشتی، کاربرد آسان تر و صرفه جویی و استفاده کامل تر از مواد درون اسپری اشاره نمود. نکته قابل توجه در زمینه به کارگیری اسپری به عنوان محفظه نگهدارنده محصولات رنگی و … نحوه پر کردن این ظروف است. در واقع به منظور پر کردن اسپری ها در صنایع مختلف، می بایست از دستگاه پرکن اسپری رنگ استفاده شود. این دستگاه به شیوه ای کاملاً استاندارد و بهداشتی محفظه اسپری ها را پر می کند و اگر دستگاه پرکن رنگ به صورت اتوماتیک باشد، عمل دربندی محصول را نیز انجام می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …