دینا ماشین

دستگاه پرکن روغن

دستگاه پرکن روغن

معمولا روغن ها به دو نوع خوراکی و صنعتی تقسیم بندی می شوند. که با توجه به نوع آن دستگاه پرکن روغن هم متفاوت می باشد. دستگاه روغن پرکن خوراکی برای پر کردن روغن هایی مثل روغن بادام، روغن زیتون، روغن کنجد و… کاربرد دارد و دستگاه های روغن پرکن صنعتی برای پر کردن روغن ترمز، روغن موتور و… مناسب است.

دستگاه پرکن روغن

دستگاه پرکن چهار لیتری روغن

دستگاه پرکن روغن ۴ لیتری معمولا به صورت کاملا اتوماتیک می باشد و برای پر کردن ظروف روغن مایع کاربرد دارد. پر کردن ظروف توسط نازل هایی که بر روی دستگاه قرار دارد انجام می گیرد که این نازل ها همگی سنسور اتوماتیک دارند که به محض قرار گرفت ظرف در زیر این نازل شروع به پر کردن و به محض رد شدن این ظرف ها جریان ریختن روغن تمام می شود. مکانیزم کار با این دستگاه به صورت سیلندر پیستون است.

این دستگاه ۴ لیتری می تواند ظروف نیم لیتری تا چهار لیتری را پر کند و این عمل با دقت و کیفیت بالا انجام می گیرد و حتی مقدار کمی از روغن بیرون ریخته نمی شود.

دستگاه پرکن روغن 4 لیتری

دستگاه پرکن روغن خوراکی

این دستگاه برای پر کردن روغن های خوراکی مثل روغن نارگیل، روغن بادام و… کاربرد دارد. ظرف های که برای پر کردن این نوع روغن از آن استفاده می گردد معمولا یا شیشه ای و یا پلاستیکی است. این دستگاه هم به صورت تمام اتوماتیک و هم نیمه اتوماتیک تولید و در بازار عرضه می شود.

این دستگاه توانایی پر کردن روغن تا حجم های مختلف را دارد و معمولا ظروف ۱۰ تا ۵۰۰ سی سی را می تواند پر کند. و بسته به غلیظ یا رقیق بودن روغن مکانیسم آن متفاوت است. و از آنجایی که این دستگاه به روغن های خوراکی مربوط می شود باید مجوز وزارت بهداشت را داشته باشد.

دستگاه پرکن روغن ترمز

این دستگاه پرکن روغن ترمز به صورت اتوماتیک عمل می کند و با آن می شود که روغن های غلیظ و چسبنده مثل روغن ترمز را پر کرد. این دستگاه از سرعت بالایی برخوردار است که می تواند ۵۰۰ الی ۱۰۰۰ بشکه را در ساعت پر کند.

دستگاه پرکن روغن ترمز

دستگاه پرکن روغن موتور ماشین

این دستگاه در دسته دستگاه های روغن پرکن صنعتی قرار می گیرد. همچنی دارای ۱۰ نازل و به صورت پیستونی می باشد. برای پر کردن این نوع روغن از ظروف و قوطی های فلزی استفاده می شود که توانایی پر کردن ۶۰ تا ۱۳۰ قوطی فلزی در یک دقیقه را دارد. که معمولا این قوطی ها یک لیتری می باشند.

که در این دستگاه می توان سرعت و مقدار وزن پر کردن ظروف را در مدت زمان کم و به راحتی تغییر داد.

دستگاه پرکن روغن زیتون

دستگاه پرکن روغن زیتون معمولا به صورت اتومات و تمام استیل طراحی شده است که دارای ۶ نازل می باشد و نازل ها دارای سنسور شناسایی هستند که خود به صورت اتومات ظروف را پر می کند و به محض پر شدن قطع می شود و در صورت خالی بودن زیر نازل ها شیر به هیچ عنوان باز نخواهد شد.

معمولا ظروفی که برای پر کردن روغن زیتون استفاده می شود شیشه ای و درب های آن هم از جنس آلومینیوم است.

دستگاه پرکن اتوماتیک روغن

امروزه دستگاه پرکن روغن اتوماتیک جایگزین دستگاه های قدیمی شده است و تمامی مراحل از پر کردن روغن تا بسته بندی و گذاشتن درب ظروف تماما به صورت اتومات و خودکار انجام می گیرد. و در کاهش هزینه و صرفه جویی در وقت کمک بسیاری به صنایع می کند و همچنین تمامی مراحل با دقت لازم صورت می گیرد به طوری که حتی ذره ای روغن به اطراف نمی پاشد و به صورت کاملا بهداشتی و تمیز بسته بندی انجام می گیرد. این سیستم قابلیت تنظیم حجم روغن دارد، دارای سیستم ضد آب است و در آن از اجزای الکتریکی و پنوماتیک استفاده شده است.

دستگاه پرکن روغن اتوماتیک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …