دینا ماشین

دستگاه پرکن سرکه

* معرفی انواع مختلف سرکه که با استفاده از دستگاه پرکن سرکه می توان پر نمود

– سرکه سیب

: هنگام تهیه ی سرکه سیب، میوه ی آن را خرد یا له می کنند تا قند آن به راحتی دچار تخمیر گردد. در حین تخمیر خواص مفید سیب از بین نمی رود. سرکه سیب یکی از انواع این ماده خوراکی است که دارای فواید بسیار زیادی می باشد.

 

– سرکه انگور

: می توان گفت از قدیمی ترین نوع سرکه در ایران، سرکه انگور است که مصرف بالایی نسبت به موارد دیگر دارد. طبع این سرکه سرد و خشک است. این سرکه ی معمولی در تهیه ترشی و خیار شور و دیگر اقلام شوریجات بیشترین مصرف را دارد.

 

سرکه مالت

: سرکه مالت از جوانه ی جوئی که مالت شده تولید می شود. نشاسته ای که در دانه جو وجود دارد ابتدا به قند تبدیل شده سپس در اثر تخمیر، این قند تبدیل به سرکه می شود.

 

– سرکه سفید

: سرکه سفید که بیشتر به نام سرکه صنعتی  مشهور است از الکل اتانول تهیه می شود. این الکل را اکسید کرده و به سرکه تقطیری یا سرکه سفید تبدیل می کنند و این سرکه با دستگاه پرکن سرکه در ظروف خاص بسته بندی می شود.

 

– سرکه شیر

: یکی از سرکه های طبیعی که به وسیله ی تخمیر بیولوژیک تولید می شود. این سرکه می باشد شیر حاوی موادی است که خاصیت تخمیر شدن،  دارند و با استفاده از این ماهیت شیر، سرکه شیر تولید می شود. این سرکه حاوی مواد معدنی و بعضی ویتامین های گروه B  بوده و برای کسانی که مشکل مصرف سرکه های صنعتی یا دیگر سرکه ها را دارند بهترین گزینه می باشد.

 

 

– سرکه نیشکر

: نیشکر گیاهی شیرین است که از عصاره آن می توان سرکه تهیه نمود.

 

– سرکه برنج

: سرکه برنج خاص مردم ژاپن بوده که برای تهیه آن از شراب برنج استفاده می کنند.

 

– سرکه نارگیل

، ساخته شده از تخمیر عصاره نارگیل است که در غذاهای آسیایی جنوب شرقی (به خصوص در فیلیپین)، و همچنین در برخی از غذاهای مورد استفاده هند یا سری‌لانکا، به خصوص غذاهای محبوب شهر گوآ استفاده می‌شود. این سرکه به شکل یک مایع سفید ابری است و طعم اسیدی آن به‌طور خاصی تیز است.

 

– سرکه نیشکر

، ساخته شده از عصاره نیشکر است، که در فیلیپین و به‌ طور خاص منطقه ایلوکاس از شمال فیلیپین، محبوبتر از همه جا می‌باشد، اگر چه در فرانسه و ایالات متحده نیز تولید شده ‌است. محدوده رنگ آن از زرد تیره تا قهوه‌ای طلایی می‌باشد، و دارای عطر و طعم دلپذیر، مشابه در برخی موارد به سرکه برنج می‌باشد، هر چند تا حدودی طعم ویژه‌ای دارد.

 

* دستگاه پرکن سرکه

در بخش صنعتی تولید انواع مواد غذایی و غیر خوراکی ماشین آلات زیادی به کار گرفته می شوند که دستگاه های پرکن نمونه ای از آن ها می باشند. این دستگاه ها با قابلیتها و مشخصات مختلفی تولید می شوند که برای انواع مواد غلیظ، نیمه غلیظ و رقیق به کار میروند.

 

– دستگاه پرکن خطی مایعات

-دستگاه پرکن خطی مایعات نوعی از این تجهیزات است که با مشخصات زیر تولید می شود:

 

-این دستگاهها برای ریختن محلول در شیشه یا قوطی مورد نظر به کار میروند

-به صورت ردیفی یا خطی ساخته شده اند که بطریها به ترتیب دنبال هم قرار می گیرند

-کارکرد به صورت پنوماتیک

-دارای سیستم کنترل پی ال سی

-دارای صفحه نمایش رنگی

-امکان تغییر سرعت دستگاه

-حرکت ریل به شکل مکانیکی

دارای سنسور اطمینان

-دارای نوار نقاله

-مخزن دار

-دارای شیر ورودی

 

دستگاه پرکن سرکه،  یکی از انواع  دستگاه  پر کن های مایعات است، مایعات دسته ای از مواد هستند که از دو روش کلی برای پرکردن آنها در ظروف مورد نظر استفاده می گردد. مایعات غلیظ، این مایعات به کمک سیستم های پمپی به داخل ظروف بسته بندی هدایت می شوند. مایعات رقیق که این مایعات با کمک وزن خود یا ثقلیت به سمت ظرف بسته بندی ریخته می شوند. از این دستگاه ها برای پر نمودن انواع بطری سرکه، آب معدنی، آب میوه و انواع حلال ها و بسیاری دیگر از مواد مایع می توان بهره برد.

 

یکی از نکات قابل توجه در مورد این دستگاه ها برای افزایش دقت عمل پرکنی، این است که مخزن تغذیه موجود در بالای دستگاه از لحاظ پر بودن همیشه در یک سطح و ثابت بماند. زیرا همانطور که گفته شد اساس پرشدن مواد در داخل ظروف، برحسب  سرازیر شدن مایع تحت سنگینی وزن آن می باشد. وقتی مخزن تغذیه پر باشد این فشار بیشتر می باشد و زمانی که حجم مایع کم می شود از فشار آن نیز کاسته می شود. برای رفع این مورد، که سطح مایع داخل مخزن را کنترل می کند از یک شناور یا سنسورهای کنترل سطح مایع استفاده می شود.

 

 

مکانیسم استفاده از این دستگاه ها بسیار راحت است. دستگاه دارای مخزنی می باشد که مایع مورد نظر وارد این مخزن می شود. مخزن توسط لوله هایی با جنس خاص که گرید مواد غذایی دارند به نازل هایی وصل می باشند. این نازل ها نسبت به مخزن در سطح پایین تری جاسازی شده اند. ظرف های بسته بندی در زیر نازل ها قرار گرفته و نازل ها باز می شوند. سنگینی یا فشار وزن مایع موجب روان شدن مایع به سمت پایین شده، مایع وارد ظرف ها می گردد. در دستگاه های پرکن سرکه ثقلی، سیستم اندازه گیری میزان مایع ورودی به ظرف ها با کنترل زمان بندی باز بودن نازل ها سنجیده و نظارت می گردد.

 

در این دستگاه ها بنابه حجم سرکه بسته بندی شده می توان تعداد نازل های دستگاه را متناسب سازی نمود. اما دستگاه مورد نظر دارای هفت عدد نازل از جنس استیل یا PVC   می باشد. جنس نازل ها دقیقا به خورندگی مایع پرشونده بستگی دارد. حجم مایع وارد شده به بطری ها با تنظیم زمان باز بودن نازل ها کنترل می شود. ساختار دستگاه مستحکم و از آهن یا استیل مطابق با سفارش تولید می شود. تمامی قسمت های دستگاه که در تماس با سرکه یا مواد غذایی می باشند به جهت رعایت موازین بهداشتی، از جنس استیل در نظر گرفته شده اند. سیستم عملکردی دستگاه پرکن سرکه از نوع پنوماتیکی است یعنی اصول کارکرد دستگاه به وسیله هوای فشرده صورت می گیرد.

 

* ویژگی های دستگاه پرکن سرکه

– تابلو برق دستگاه از جنس پلی استر مستحکم است.

– سیستم کنترلی PLC  مدرن و بسیار پیشرفته می باشد.

– بدنه دستگاه از جنس استیل مقاوم در برابر عوامل محیطی است.

– این دستگاه مجهز به مخزن تغذیه از جنس استیل با حجم ۱۵۰ لیتری می باشد.

-تعداد نازل ها برحسب حجم مصرف، قابل افزایش می باشد.

– دارای نازل هایی از جنس استیل یا PVC مطابق با سفارش می باشد.

– دستگاه پرکن سرکه از سمت ابتدا و انتها دارای نوار نقاله است.

 

* انواع این ماشین آلات (دستگاه پرکن مایعات روان)در مواردی با یکدیگر متفاوت می باشند که بر اساس این موارد به فروش می رسند. این موارد به طور خلاصه عبارتند از:

 

ظرفیت مخزن
وزن تقریبی دستگاه
تعداد نازل
مقدار برق مصرفی
قدرت موتور
مدل
جنس بدنه
خدمات پس از فروش
قیمت روز
مخزن دار
کارخانه سازنده و تولید کننده
نحوه نصب و راه اندازی
نحوه خرید از سایت و ثبت سفارش
ابعاد دستگاه از نظر طول، عرض و ارتفاع
لازم به ذکر است اطلاعات موجود دستگاه ها در وب به طور کامل به همراه تصویر دستگاه به خریداران و کاربران ارائه می شود. همچنین نحوه آموزش کار با دستگاه نیز به صورت فیلم در فروشگاه های اینترنتی به نمایش گذاشته می شود.

 

این ماشین آلات دارای لیست قیمت مشخص هستند،. قیمت این محصول بستگی به پارامترهای مختلفی دارد که برخی از آنها عبارتند از:

– امکان نصب یو وی برای استریلیزاسیون

– امکان استفاده از قالبهای مختلف

– امکان درج تاریخ تولید و انقضاء

– حجم تزریق

– عملکرد ماشین

– وزن دستگاه

– ابعاد

– شرکت تولید کننده

– میزان برق مصرفی

– ظرفیت تولید

پارامترهای فوق همگی عواملی تاثیر گذار بر نرخ این تجهیزات است.

 

سیستم درایو سروو  خودکار
سیستم پر کردن حجمی سری NP-VF با استفاده از سیستم ظریف سرو درایو برای کنترل ساختار اصلی پر کردن ، دستیابی به پایداری بالا و موقعیت دقیق. با حرکت عمودی پیستون پر کننده ، موجب صرفه جویی در مصرف انرژی در دراز مدت و همچنین به طور موثر سرعت بار دستگاه را کاهش می دهد.

 

 

تنظیم بدون ابزار

تنظیمات را می توان از طریق PLC ، کاملاً بدون ابزار انجام داد و نتیجه ای سریع و کارآمد به کاربران داد. طراحی سیستم کنترل سروو ظریف گزینه هایی را برای پر کردن مایع لایه سطحی ، پر کردن مایع لایه زیرین و گردن بطری (باز کردن) متناسب با انواع مختلف مایعات فراهم می کند.

 

دقت بالا
سیستم سروو  ظریف، میزان پر شدن را از طریق سکته های پیستونی با دقت  کنترل  و  پر می کند . پیستون با هوشمندی و  مکانیسم تنظیم شده است تا کاربران بتوانند دقت نهایی بالاتری را بدست آورند.

 

سازگاری بالا
دستگاه پرکن خودکار سروو می تواند در صنایع غذایی ، دارویی ، شیمیایی ، آرایشی و سایر صنایع مورد استفاده قرار گیرد.میزان صدا به راحتی از طریق صفحه لمسی تنظیم می شود. پیستون های پر شده توسط سیستم سروو کنترل می شوند.

 

تنظیم پیستون فردی.
سیستم کنترل دیجیتال برای فعال کردن چندین عمل پر کردن در همان بطری برای دو ، سه برابر و بیشتر. نازل ها می توانند بالای دهانه بطری یا پایین به بالا قرار گیرند ، همزمان با سطح مایع (در زیر یا بالاتر)  برای از بین بردن حباب مایعات فوم تنظیم شده است.پر کردن سه مرحله ای ، در ابتدا می تواند به آرامی پر شود و سپس به سرعت بیشتری ادامه یابد ، در نهایت یکبار دیگر سرعت خود را کم کنید تا به پایان برسد. این می تواند از مایع شدن کف مایع و از ریختن آن جلوگیری کند.

 

مزایای سیستم سروو
تنظیم صدا توسط صفحه لمسی ، صفحه نمایش دیجیتال
تنظیم دقیق تر توسط صفحه لمسی
سرب پیچ TBI اقتباس ، دقت بالاتر
پس از فرایند پر کردن، می توانیم از تجهیزات دربندی برای قرار دادن درپوش های مناسب در بازی های سرکه استفاده کنیم تا محصولات را از آلودگی و نشست دور نگه داریم

محصولات پربازدید:

دستگاه پرکن مایعات
دستگاه پرکن مایعات غلیظ
دستگاه پرکن مایعات رقیق
دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات دستی
دستگاه پرکن مایعات پیستونی
دستگاه پرکن مایعات پمپی
دستگاه پرکن مایعات ثقلی
دستگاه پرکن بطری مایعات
دستگاه پرکن تیوپ
دستگاه پرکن اسپری
دستگاه قوطی پرکن مایعات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …