دینا ماشین

دستگاه پرکن شیشه مایعات

دستگاه پرکن شیشه مایعات

امروز ما میخواهیم شما را با دستگاه پرکن شیشه مایعات آشنا کنیم. آیا تا به حال اسم آن به گوش شما خورده است آیا از طرز کار آن باخبرید؟

از جمله دستگاه پرکن مایعات است. کار آن همانطور که از اسم آن مشخص است پر کردن مواد در شیشه ها یا بطری ها یا یک مکان خاص است. این ظرف ها می توانند شکل های مختلفی اعم از اسپری ، تیوپ ، لیوان ، بطری یا هر ظرف با شکل هندسی مختلف باشد. انواع سس ها ، نوشیدنی ها ، عرقیات ، مواد دارویی ، و انواع مایعات رقیق و غلیظ از محصولات مناسب بسته بندی در ظروف شیشه می باشد.البته این راهم بدانید که هر وسیله مخصوص ظرف خود می باشد.

دستگاه پرکن مایعات شیشه

کاربرد دستگاه پرکن شیشه مایعات در کارخانجات :

دستگاه پرکن شیشه مایعات باید یک بسته بندی شیک و تمیز که با رعایت تمام ضوابط بهداشتی و استاندارد انجام شده را به بازار ارائه کند تا موجب وسوسه مشتریان به خرید کالا شود.

دستگاه پرکن شیشه مایعات دارای کاربرد های بسیاری است که از سری ابزار های پر فروش می باشد که بسیاری از خریداران از آن راضی هستند. و به سرعت تولید آن ها در کارخانه بسیار کمک می کند. در بین کاربردهای متنوع آن مدل های زیر بیشترین کاربرد را پیدا کرده اند

دستگاه پرکن شیشه مربا

از جمله مواد غلیظ که با تجهیزات صنعتی میتوان بسته بندی کرد مربا است. در انواع ظروف تک نفره، پلاستیکی و شیشه ای بسته بندی می شود. برای این کار از ماشین آلات تزریق مواد به ظروف می توان استفاده کرد. نکته مهم در این ابزارها این است که با توجه به چسبندگی و غلظت مربا برای انتقال راحت به ظروف در وسیله از گرمکن استفاده گردد و توجه ترموستات بتوان دمای مخزن را کنترل کرد.

دستگاه پرکن نوشابه گازدار و سایر مایعات گازدار

یکی از موادی که طرفداران زیادی دارد نوشابه است که جزو مواد رقیق گازدار دسته بندی میشود. برای بسته بندی آن در ظروف شیشه ای از ماشین آلات صنعتی استفاده می شود. نکته ای که دراین زمینه مهم است این است که نوشابه دارای گاز است و باید دقت شود که هنگام تزریق به ظرف گاز آن جدا نشود و در عملکرد انتقال مواد خللی ایجاد نگردد. دراین حالت معمولا فرایند تزریق از ته ظرف شروع می شود و کف سیستم نیز با مکانیزم مخصوصی جدا میشود.

از این تجهیزات برای سایر سیالات گازدار و انواع دلستر نیز میتوان استفاده کرد.

انواع دستگاه پرکن شیشه مایعات و مکانیزم عملکرد

این تجهیزات در مدل های مختلفی تولید می شود. این ماشین ها به طور مکانیکی یا اتوماتیک کار می کنند که می توانند اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک ( مخصوص تزریق مواد رقیق مثل آب و عرقیات گیاهی و .. استفاده شود) تولید شوند و عملکرد انتقال مواد به ظروف بر اساس وزنی و یا تایمری قابل هدایت باشد.

دستگاه پرکن مایعات شیشه

دستگاه پرکن شیشه مایعات اتوماتیک:

از ظرفیت بالایی برخوردار است و رایج ترین نوع این وسایل در صنعت به حساب می روند. این تجهیزات دارای چندین نازل هستند و به صورت خطی یا دورانی مواد را به درون ظروف منتقل میکنند.

دستگاه پرکن شیشه مایعات نیمه اتوماتیک:

نمونه های نیمه اتوماتیک از چند سرپر کننده تشکیل می شود که توسط اپراتور ، عملیات پر کردن آن صورت می پذیرد.عموما نام دیگر آن مدل دستی شناخته می شود. رومیزی، خانگی و کوچک همگی یک نوع از طرح نیمه اتوماتیک می باشد. تولید ماشین های صنعتی بسته بندی در انواع و اقسام مختلفی تولید می شوند.چیزی که از اهمیت بیشتری برخوردار است دارا بودن قیمت مناسب و کیفیت عالی تجهیز است.

دستگاه پرکن مایعات شیشه

قیمت دستگاه شیشه پرکن مایع

یک سری از کارخانه جات خرید خود را به صورت حضوری و یک سری به صورت اینترنتی انجام می دهند.

امروزه این وسایل دارای کاربرد های بسیاری است و از جمله ماشین آلات پر فروش می باشد که بسیاری از خریداران از آن رضایت کامل دارند در ضمن با قیمت مناسبی عرضه میشود . دربند قوطی هم یکی از وسایلی است که با استفاده از علم و توانمندی مهندسین ایرانی تولید شده است همچنین از کارایی زیادی برخوردار است و قیمت مناسبی نیز دارد.

اینکه کدام طرح از دستگاه پرکن شیشه مایعات برای شما مناسب است به مشخصاتی که شما نیاز دارید بسیار وابسته است و به صورت سفارشی برای نیاز شما ساخته می شود. برای اطلاع از قیمت و راهنمایی کامل با مشاوران ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …