دینا ماشین

دستگاه پرکن عطر

دستگاه پرکن عطر

قرن هاست که از عطر و ادکلن به عنوان ماده ای خوشبو کننده استفاده میشود که از همان زمان در مراسم ها و آیین ها و تشریفات کاربرد داشته.

نخستین شکل عطر، بخور بود که نخستین بار در حدود ۴۰۰۰ سال پیش در بین النهرین کشف شد. مواد خوشبوکننده اولیه تنها مخلوطی از ادویه آسیاب شده نرم بودند که با مر یا میعه (استوراکس) به هم می چسبیدند.

دستگاه پرکن مایعات:

در طی سالهای گذشته و با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی بسته بندی محصولات به ویژه مواد غذایی از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است که در این میان دستگاه پر کن مایعات و دستگاه پر کن پودری از پیشرفت چشمگیری برخوردار بوده است . که از برجسته ترین مزایای دستگاه پر کن مایعات می توان به همگن و یکسان بودن مواد انتقال یافته به داخل بطری ها و قوطی های مورد نظر اشاره کرد که اصلی ترین دلیلی که موجب می شود در بسیاری از کارخانه های تولید کننده فرآورده های لبنی یا هر ماده نوشیدنی دیگر از آن استفاده کنند همین خاصیت یکنواختی مواد در دستگاه های پر کن مایعات است .

دسته بندی پر کننده مایع

بر اساس استراتژی موجود ، پر کننده های مایع به دستگاه های پر کننده ی معمولی ، فشار و وکیوم تقسیم میشوند. پر کننده های معمولی مایع با جاذبه کار  میکنند که در آن مایع به دلیل وزن آن به بطری های خالی ریخته میشود.با این حال، ایجاد شرایط منحصر به فردی برای حفظ غلظت و تحمل گاز مایعات ضروری است.نمونه های قابل توجه این بطری ها ،بطری های شیر میباشد.

پر کننده های وکیوم نیاز به فشار اتمسفر دارد، که با فشار بیشتری مایعات مانند شربت، روغن، نوشابه و… دارای ویسکوزیته بالا هستند و به این نوع پر کردن نیاز دارند، که بسیار کارآمد است و از یک ساختار بسیار ساده استفاده میکند.

پر کننده های مایع نیاز به فشار بیشتری نسبت به فشار هوا دارد. این نوع پر شدن به پر شدن با فشار هوای برابر و پر شدن با فشار بالا  تقسیم میشود. در پر شدن با فشار هوای برابر ، فشار مخزن مایع برابر با فشار بطری میشود و بنابراین مایع با توجه به وزن مورد نظر داخل بطری ها ریخته میشود. از سوی دیگر پر کردن با فشار بالا با اختلاف فشار بین مایع و محیط کار میکند.

پرکن عطر و ادکلن

برای پرکردن عطر و ادکلن از دستگاه های زیادی استفاده میشود، ماشین سازی خرم برای پرکردن عطر و ادکلن از دستگاه پرکن وکیوم را پیشنهاد می دهد

مکانیزم دستگاه پرکن عطر

اپراتور ظرف را به صورت دستی زیر نازل قرار می دهد و دستگاه به علت داشتن پمپ وکیوم ، هوای داخل ظرف را کشیده و با فشار معمول پمپ وکیوم مواد را داخل ظرف پر می کند.

مشخصات دستگاه پرکن عطر

سرعت دستگاه با ۲ نازل نیمه اتوماتیک ۳۰۰ عدد در ساعت

سرعت دستگاه با ۲ نازل اتوماتیک ۴۵۰ عدد در ساعت

ساخت دستگاه پرکن عطر

شیشه های عطر و ادکلن موجود در بازار با استفاده از دستگاه پرکن وکیومی پر می شوند. این دستگاه دارای سرعت و دقت قابل تنظیم می باشد.
به طور کلی دستگاه پرکن وکیومی به صورت دو نازله نیمه اتوماتیک ۳۰۰ عدد ظرف در ساعت پر می نماید. و به صورت اتوماتیک ۴۵۰ عدد در ساعت.

انواع دستگاه پرکن عطر

دستگاه پرکن ادکلن در زمره دستگاه های پرکن مایعات رقیق قرار می گیرد. این دستگاه امروزه مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است زیرا استفاده از ادکلن در بین افراد بسیار بالا است.

دستگاه های پرکن ادکلن با تعداد نازل های مختلفی طراحی می شوند. برخی به صورت تک نازل، برخی دو نازل، برخی چهار نازل و غیره می باشند.
هر چه تعداد نازل ها بیشتر باشد به مراتب سرعت پر کردن و ظرفیت تولید و بسته بندی افزایش می یابد.
از پرکن ادکلن در پر کردن مایعات دیگری مثل آب، آبمیوه، عرقیجات، شیر، مواد شوینده و موادی از این قبیل استفاده می کنند.

قیمت خرید و فروش دستگاه پرکن عطر

دستگاه های پرکن در صنایع مختلفی دارای کاربرد می باشند و با توجه به ماده تولید شده از دستگاه های مختلفی استفاده می شود. بنابراین می توانید با انتخاب دستگاه مورد نظر خود و توجه به اینکه دستگاه ها اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی باشند خرید خود را انجام دهید.
قیمت دستگاه ها همان قیمت درب کارخانه می باشد که نسبت به دیگر مکان های عرضه کننده ارزان تر و مناسب تر است.
به جهت کسب اطلاعات فنی و استعلام نرخ دستگاه ها تماس بگیرید.

محصولات پربازدید:

دستگاه پرکن مایعات
دستگاه پرکن مایعات غلیظ
دستگاه پرکن مایعات رقیق
دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات دستی
دستگاه پرکن مایعات پیستونی
دستگاه پرکن مایعات پمپی
دستگاه پرکن مایعات ثقلی
دستگاه پرکن بطری مایعات
دستگاه پرکن تیوپ
دستگاه پرکن اسپری
دستگاه قوطی پرکن مایعات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …