دینا ماشین

دستگاه پرکن لاک ناخن

دستگاه پرکن لاک ناخن | فروش این وسیله به قیمت درب کارخانه
تولید لاک ناخن به عنوان یکی از پر مصرفترین لوازم آرایش دارای اهمیت زیادی است.دستگاه پرکن لاک ناخن دارای تجهیزات مختلفی هستند که هر کدام به نوعی در فرایند تولید نقش خواهند داشت. این دستگاهها در سایز های مختلف تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک یا کامپیوتری هستند. انواع رنگ ها و مدل های مختلفی تولید می کند. مانند لاک براق٬ لاک های شفاف٬ انواع متالیک یا اکلیلی در این دستگاهها تولید می شود.

فروش دستگاه پرکن لاک ناخن در کشور
فروش دستگاه پرکن لاک ناخن در کشور توسط سازندگان و تولید کنندگان آن صورت می گیرد. این سازندگان طراحان و مهندسانی هستند که در شرکت تولیدی کار تولید انواع دستگاهها را بر عهده دارند.

نمایندگان این تولیدی ها و شرکت های پخش نیز این دستگاهها را در سراسر کشور عرضه می کنند. برای تهیه مستقیم این دستگاهها می توان با مراجعه به دفاتر فروش تولید کنندگان و سازندها انواع مختلف را تهیه نمود.

خریداران برای تهیه این دستگاه به تولید کننده نوع دستگاه را سفارش داده و تولید کننده بسته به نوع سفارش داده شده از طریق مهندسان خود دستگاه را می سازد و به آدرس مورد نظر ارسال خواهد نمود.

در بازار این دستگاه ها در دو نوع ایرانی و خارجی عرضه می شوند. لذا نوع مدل و کیفیت هر کدام متفاوت است. تهیه دستگاه ایرانی بسیار راحت تر و با صرفه تر می باشد. همچنین نرخ پایین تری نیز دارد.

کارخانجات تولید کننده دستگاه پرکن لاک ناخن
کارخانه دستگاه پرکن لاک ناخن در ایران محدود هستند و هر کدام با توجه به فناوری خود و مهندسان زبر دست و با تجربه این دستگاه ها را طی مراحل مختلف تولید می کنند. تهیه دستگاه پرکن لاک ناخن عمده از این کارخانجات با مراجعه به دفاتر خود شرکت انجام می پذیرد.

قبل از خرید این دستگاه بهتر است که با کارخانجات تولیدی این دستگاه و نام و برندشان بیشتر آشنا شویم:

شرکت فناوران صادق
شرکت کارا صنعت
شرکت آرتمیس
شرکت ماشین سازی خرم
شرکت ماشین سازی سپرا
شرکت پویش پیشگامان
این شرکت ها معمولا از مهمترین شرکت های تولید دستگاه این دستگاه هستند می باشند. چون شرکت های معتبر و معروفی هستند.

حراجی دستگاه پرکن لاک ناخن در کشور
دستگاه پرکن لاک ناخن ارزان در کشور برخی مواقع توسط برخی تولید کنندگان به حراج گذاشته می شود. ارزان ترین دستگاه پرکن لاک ناخن خرید به صورت مستقیم یا خرید به صورت عمده می باشد. معمولا دستگاه پرکن لاک ناخن دسته دوم بیشترین فروش را به صورت حراجی دارد و با قیمت ارزان آن را به فروش می رسانند.

البته در کنار دستگاه دسته دوم در بعضی شرکت ها نیز دستگاه های نو را نیز به صورت حراج فروخته می شود. حراج این دستگاه معمولا به خاطر چند علت صورت می پذیرد که آن را برای شما بازگو می کنیم:

دست دوم بودن محصول که با توجه به کارکردی که قبلا داشته و همچنین سال تولیدش به قیمت پایین تر به فروش می رسد.
اگر دستگاهی از مد و یا نسبت به فناوری جدید، از رده خارج شده باشد معمولا به صورت حراج به فروش می رسد.
اگر دستگاهی به صورت طولانی در یک فروشگاه و یا یک شرکت مانده باشد معمولا برای رسیدن به هزینه ای که قبلا برای آن شده است آن را با قیمت پایین تر به فروش می رسانند.
خرید و فروش دستگاه پرکن لاک ناخن در کشور
خرید دستگاه پرکن لاک ناخن و فروش آن در کشور توسط عرضه کنندگان و تولیدکنندگان صوت می گیرد. و شرکت های تجاری نیز در این عرصه فعالیت دارند. این دستگاه دارای مدل ها و کارکرد های مختلفی است که با توجه به سلیقه ی مشتری ساخته شده است.

این دستگاه ها توسط تولید کنندگان مختلفی به فروش می رسد. در کنار تولید کنندگان مراکز پخش بسیار نیز در کشور فعالیت می کنند. مدل هایی که معمولا مردم از آن استفاده می کنند به صورت زیر است:

دستگاه پرکن غلیظ لاک ناخن
دستگاه پرکن مایعات دستی انواع لاک مایع
دستگاه اسپری پرکن دستی انواع لاک اسپری
دستگاه پرکن لاک ناخن اتوماتیک
دستگاه پرکن لاک ناخن نیمه اتوماتیک
برای خرید این دستگاهها به جهت داشتن اطمینان خاطر باید سعی کرد از برندی مطمئن و معروف تهیه نمود. تا دستگاهی تحویل دهند که مقاوم و دوام بالایی داشته باشد و همچنین از خدمات پس از فروش نیز برخوردار بوده باشد.

راهنمای استفاده از دستگاه پرکن لاک ناخن
راهنمای استفاده از دستگاه پرکن لاک ناخن بزرگ و کوچک بسته به مدل ها و برند مختلف می باشد. لذا این دستگاه دارای فناوری مختلفی است که هر کدام توسط یک شرکت سازنده تولید می شود. هر کدام از شرکت های سازنده دارای فناوری های مختلفی هستند

در اینجا یک نمونه از راهنمای استفاده و مشخصات دستگاه پرکن لاک ناخن را بازگو میکنیم: راهنمای استفاده از این دستگاه بسیار راحت است. بعد از ریختن حجم مایع لاک ناخن داخل مخزن با قرار دادن شیشه لاک در نوار نقاله که به صورت خودکار حرکت می کند.

خود شیشه به صورت کاملا اتوماتیک در جایگاه نازل پرکن قرار داده می شود. و بعد از تزریق مایع به سمت نازل هد دربند رفته و درب آن بسته می شود و بعد به سمت نوار نقاله بسته بندی هدایت می شود.

تعمیر و نگهداری دستگاه پرکن لاک ناخن در کشور
اکثر کارخانجاتی که دستگاه پرکن لاک ناخن را به فروش می رسانند تعمیر و نگهداری و خدمات پس از فروش دارند و ضمانت چند ماهه یا چند ساله و همچنین این دستگاه ها معمولا از طریق نماینده تعمیر می شوند.

در صورت خراب شدن این دستگاه ها در طی گارانتی که برای آنها شده است تمامی هزینه آن بر عهده خود شرکت سازنده است. این شرکت موظف است تا تعمیرات لازم  را انجام دهد و دستگاه را بازگرداند.

برای نگهداری این دستگاه باید به چند نکته توجه نمود که عبارتند از:

تمیز بودن محیط کارگاه
تمیز کردن مرتب سطوح استیل دستگاه
روغن و گریس مالی مرتب روی نوار نقاله و نازل های دستگاه
استفاده از برق مناسب برای دستگاه
کارکرد مناسب و مفید از دستگاه
قرار دادن در جایگاه محکم و صاف
این چند مورد برای نگهداری و مقاومت دستگاه بسیار تاثیر گذار است و به طول عمر دستگاه کمک می کند.

عرضه مستقیم دستگاه پرکن لاک ناخن در ایران
عرضه مستقیم این دستگاه توسط نمایندگانی که مستقیما با خود شرکت تولید کننده کار می کنند بسیار مناسب صورت خواهد گرفت. دفاتر فروش شرکت نیز در استان مستقر است که قرارداد فروش مستقیم با خریدار بسته و ثبت سفارش می کند.

شرکت های پخش کننده نیز به عنوان واسطه دستگاه را از تولید کننده خریداری نموده و به مصرف کننده می فروشد. عرضه این دستگاه به صورت اینترنتی و غیر حضوری در سایت فروش نیز صورت می گیرد.

مزیت خرید آنلاین:

آشنا شدن با انواع مدل دستگاه پرکن لاک ناخن
آشنا شدن با کمپانی ها و کارخانجات تولید کننده این دستگاه
آشنا شدن با خصوصیات و نحوه نگهداری، ساخت دستگاه پرکن لاک ناخن
آشنا شدن با قیمت این دستگاه
ارسال سریع در مقصد مورد نظر
پاسخگویی ۲۴ ساعته
پشتیبانی و خدمات پس از فروش آنلاین
خرید ارزان ترین دستگاه پرکن لاک ناخن
خرید ارزان دستگاه پرکن لاک ناخن بستگی به شرایط مختلف دارد. با توجه به تولید کمپانی های متفاوت و روش های گوناگونی که هر تولید کننده در ساخت این دستگاه استفاده می کند قیمت ها بسیار متفاوت است.

مسلما هر ارزانی در دستگاه بستگی به چند عامل دارد مانند؛

جنس به کار رفته در دستگاه
فناوری کار کردن دستگاه (دستی، نیمه اتوماتیک، تمام اتوماتیک)
برند تولیدی دستگاه
وزن و حجم دستگاه
فروشگاه عرضه کننده دستگاه
این ها عواملی هستند که در قیمت ارزان بودن دستگاه پرکن لاک ناخن بسیار تاثیر گزارند. ولی در اینجا عوامل دیگری که نقش به سزایی در قیمت دارد عرضه کننده این دستگاه است. معمولا عرضه کنندگانی که بدون واسط و به طور مستقیم این دستگاه را از خود شرکت تهیه و به فروش می رسانند قیمت مناسبی دارند.

فروشندگان دستگاه پرکن لاک ناخن
فروشندگان این دستگاه اغلب خود تولید کننده یا نماینده آن هستند. شرکت های پخش نیز یکی از این فروشندگان می باشند که در سراسر کشور محصول را پخش می کنند.  با توجه به مدل های متفاوتی که این دستگاه دارد هر فروشنده خرده فروش معمولا یک یا دو مدل از این دستگاه را به فروش می رسانند.

البته عرضه کنندگان و دفتر های فروش قدری نیز هستند که مدل های مختلفی از این دستگاه را به بازار عرضه می کنند. این فروشندگان معمولا در شهر های بزرگ هستند و شهر های کوچک فروشگاه های معتبری ندارند.

شهر های بزرگی که معمولا فروشندگان زیادی دارند عبارت است از:

تهران
اصفهان
مشهد
کرج
شیراز
اراک
قم
تبریز
تهیه دستگاه پرکن لاک ناخن به زیر قیمت بازار در کشور
تهیه دستگاه پرکن لاک ناخن قیمت های متفاوتی دارد که بر اساس مدل آن تعیین می شود. در بعضی فروشگاه ها این دستگاه زیر قیمت بازار به فروش می رسد.قیمت ها بر اساس کیفیت٬ برند٬ واسطه٬ نوسانات بازار و غیره متفاوت هستند.

قیمت دستگاه تهیه شده در صورتی که عمده و بدون واسطه باشد ارزانتر است. دستگاه ایرانی از نوع خارجی آن نرخ کمتری دارد. این دستگاه ها در صورتی که تمام اتوماتیک و کامپیوتری با تجهیزات پیشرفته باشد قیمت بالاتری خواهد داشت.

معمولا فروشگاهی که بتواند با چندین تولید کننده در ارتباط باشد بهترین قیمت را به مشتری می دهد. علت اینکه فروشگاه ها و عرضه کنندگانی که با کارخانجات مختلفی همکاری می کنند قیمت پایین تری می دهند به چند عامل بستگی دارد:

این عوامل عبارتند از:

ارائه مدل ها و کیفیت های مختلف دستگاه
ایجاد رقابت بین تولید کنندگان در فروش بیشتر
بدون واسطه بودن و خرید مستقیم از خود کمپانی
این عوامل معمولا باعث می شود که این عرضه کنندگان با قیمت مناسبتری محصول خود را به بازار ارائه دهند. پیدا کردن این عرضه کنندگان برای خرید مستقیم و عمده آسان است و قیمت دستگاه پرکن لاک ناخن عمده بسیار ارزان است.

تولید دستگاه پرکن لاک ناخن اتوماتیک
دستگاه پر کن لاک ناخن معمولا در سه مدل

دستی
نیمه اتوماتیک
تمام اتوماتیک
ساخته می شود. که هر کدام بسته به شرایط کاری در داشتن نیروی انسانی و هزینه های جاری تاثیر گزارند. معمولا هر چقدر دستگاه به صورت اتوماتیک باشد مزیت های بیشتری دارد که عبارت است از:

کمتر شدن نیروی انسانی
سرعت بخشیدن در تولید.
مقاومت و دوام دستگاه
بالا رفتن کیفیت و بهره وری کار تولید
رعایت بهداشت بیشتر برای محیط
افزایش دقت و کاهش خطای نیرو
دستگاه های اتوماتیک پر کن لاک ناخن به علت پیشرفته بودن باید توسط شرکت های ماشین سازی معتبر ساخته شود تا دچار خرابی نشود. البته محدود شرکت هایی این دستگاه را به صورت اتوماتیک تولید می کنند.

تولید کنندگان لاک ناخن در ایران دارای فناوری ها و مدل و روش های ساخت متفاوت هستند و هر کدام در راستای نیاز مشتری این دستگاه ها را تولید می کنند. در اینجا چند نمونه از شرکت های فعال در این حوزه و روش فناوری تولید دستگاه پرکن لاک ناخن اتوماتیک را شرح می دهیم:

شرکت ماشین سازی سپرا: تولید دستگاه پرکن لاک ناخن تمام اتوماتیک به صورت ۶ نازل، ظرفیت تولید تا ۲۰۰۰ لیتر در هر ساعت، تمام استیل
شرکت ماشین سازی کارا صنعت: تولید دستگاه پرکن لاک ناخن تمام اتوماتیک به صورت تک نازله و هد بند، سر عت دستگاه ۳۰ الی ۴۰ عدد در هر دقیقه
شرکت ماشین سازی فیدار ماشین: تولید دستگاه پرکن لاک ناخن به صورت تمام اتوماتیک، تمام استیل، دارای دربند، دارای یک نازل
شرکت ماشین سازی رادان ماشین: تولید کننده دستگاه اتوماتیک پرکن لاک ناخن به صورت تک و دو نازل و همراه با دربند مخصوص، مایعات غلیظ و رقیق،
شرکت ماشین سازی پندار صنعت: ارائه و تولید دستگاه های اتوماتیک پرکن لاک ناخن، درصد خطای بسیار ناچیز، سرعت بالای دستگاه، مناسب برای لاک های غلیظ و رقیق، تک نازل و دارای هد بند تمام اتوماتیک
این دو شرکت از معتبرترین شرکت های تولید کننده دستگاه اتوماتیک پرکن لاک ناخن هستند که دستگاه های بسیار مرغوبی دارند.

البته شرکت های مختلفی نیز وجود دارد که این دستگاه را به صورت نیمه اتوماتیک و دستی نیز به فروش می رسانند.

که هر کدام بسته به نوع کارایی مزیت های مختلفی نیز دارند.

وارد کنندگان دستگاه پرکن لاک ناخن
در کنار تولید کنندگان داخلی دستگاه پرکن لاک ناخن تولیدکنندگان خارجی بسیاری نیز فعالیت می کنند. تجار و بازرگانان از دیگر کشورها این دستگاه یا تجهیزات آن را به طرق مختلف وارد کشور می کنند.معمولا فناوری کشور های اروپایی و خارجی نسبت به فناوری ایران قویتر و پیشرفته تر است.

البته در چندین سال اخیر نیز تولید کنندگان داخل نیز با بهره گیری از دانش روز دستگاه های پیشرفته و تمام اتوماتیک مرغوبی را به بازار ایران عرضه کردند. در کنار فروش در داخل نیز صادرات این دستگاه توسط  واردکنندگان و صادر کنندگان نیز انجام شده است.

وارد کنندگان زیادی از این دستکاه معمولا کار صادرات را نیز انجام می دهند. از این رو اگر مشتری تکنولوژی داخل را نپسندد وارد کنندگان مجبور می شوند که دستگاه را از کشور های خارجی وارد کنند.

معمولا کشور هایی که این مدل از دستگاه را تولید می کنند عبارت اند از:

آلمان
چین
رومانی
ایتالیا
ترکیه
کشور های جین و آلمان بیشتر دستگاه را به ایران وارد می کنند و با قیمت های بسیار بالایی در ایران محصولات خود را به فروش می رسانند.

دستگاه پرکن وکیومی
مکانیزمی که برای پر کردن لاک از آن استفاده می شود مکانیزم وکیومی نام دارد.
دستگاه های پرکن وکیومی دو نازله بعد از قرار گرفتن شیشه لاک در زیر نازل با فشار هوای داخل شیشه را خارج کرده و با ایجاد خلا مایع را در مقدار مشخصی درون شیشه تزریق می نماید.
این دستگاه ها در دو مدل نیمه اتومات و تمام اتومات ساخته می شود.

تولید انواع دستگاه پرکن
شاید تا بحال به این نکته توجه کرده باشید که مایعات به چه صورتی در ظروف از دهانه های بزرگ تا باریک قرار می گیرند و در ارتفاع کاملا یکسان و وزن دقیق پر می شوند.
این پر کردن توسط ماشین آلات مخصوصی انجام می شود که پرکن نامیده می شوند.
دستگاه های پرکن مایعات از پر کاربرد ترین دستگاه ها می باشند و برای مایعات غلیظ و رقیق در عملکرد های مختلف تولید شده اند.

قیمت دستگاه پرکن لاک
دستگاه پرکن لاک از دسته پرکن مایعات غلیظ هستند که به صورت وکیومی شیشه های لاک را پر می نمایند.
قیمت این دستگاه ها را اگر می خواهید بدانید باید به نوسانات نرخی موجود در بازار نیز توجه کنید.
با توجه به این تغییرات این مجموعه عرضه کننده سعی در ثابت نگه داشتن قیمت ها تا حد ممکن نموده است.

محصولات پربازدید:

دستگاه پرکن مایعات
دستگاه پرکن مایعات غلیظ
دستگاه پرکن مایعات رقیق
دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات دستی
دستگاه پرکن مایعات پیستونی
دستگاه پرکن مایعات پمپی
دستگاه پرکن مایعات ثقلی
دستگاه پرکن بطری مایعات
دستگاه پرکن تیوپ
دستگاه پرکن اسپری
دستگاه قوطی پرکن مایعات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …