دینا ماشین

دستگاه پرکن لبنیات

دستگاه پرکن لبنیات از دستگاه های پرکاربرد صنایع غذایی هستند و شامل انواع دستگاه های پرکن ماست، پنیر، شیر، دوغ و کشک می باشد که هر کدام با توجه به خصوصیاتی که دارند دستگاه منحصر بفرد خود را دارند. شیر و دوغ جزو مایعات رقیق می باشند و از دستگاه های رقیق پرکن با سرعت بالا جهت پرکنی آنها استفاده می شود. ماست پنیر و کشک از مایعات غلیظ لبنیاتی می باشند و از دستگاه های غلیظ پرکن جهت پر کردن آنها استفاده می شود. شرکت های ماشین سازی زیادی در زمینه دستگاه های پرکن لبنیات فعالیت می کنند و دستگاه های متنوعی را برای این صنعت به بازار ارایه می دهند. گروه ما نیز با توجه به تجربه بالا در زمینه ساخت دستگاه های پرکن لبنیات، دستگاه های با کیفیت قابل قبولی را به مشتریان خود تقدیم کرده است و از جمله شرکت های خوشنام در زمینه ارائه ماشین آلات صنایع غذایی می باشد.

قیمت دستگاه پرکن لیوانی مخصوص لبنیات
دستگاه پرکن لیوانی که مخصوص پر کردن لبنیات می باشد در بازار ایران جزء پر فروش ترین انواع دستگاه پرکن است. قیمت این دستگاه ها با توجه به کارایی و بازدهی که دارند بسیار مناسب است. در نتیجه میزان فروش دستگاه های پرکن لیوانی نیز روز به روز افزایش می یابد.

یکی از انواع دستگاه های پر کن در ایران، دستگاه هایی هستند که مخصوص پر کردن ظروف لیوانی می باشند. این ظروف که اغلب با یک روکش آلومینیومی به عنوان درب بسته بندی می شوند به تازگی مورد توجه تولید کنندگان مختلف قرار گرفته است. با دستگاه پرکن مخصوص می توان عملیات تزریق مواد را به درون لیوان ها با سرعت زیادی انجام داد. این دستگاه ها می توانند برای لبنیات و یا سایر مواد غلیظ، نیمه غلیظ و یا رقیق به کار گرفته شوند. از دستگاه پرکن لیوانی برای تزریق مواد مختلف استفاده می شود. این مواد می تواند شامل موارد زیر باشند:

ماست
دوغ
شکلات صبحانه
خامه
مربا
عسل

دستگاه پرکن لیوانی
انواع دستگاه پرکن لیوانی به صورت روتاری و یا خطی در بازار ایران خرید و فروش می شوند. قیمت دستگاه پرکن می تواند تحت تاثیر همین ویژگی قرار گیرد. همچنین ابعاد دستگاه و فضای اشغالی توسط آن در هر کدام از موارد ذکر شده تفاوت زیادی با هم دارند. ظرفیت تولید هر یک از انواع دستگاه پرکن مخصوص ظروف لیوانی به عوامل زیادی بستگی دارد. یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی سرعت انواع دستگاه های پرکن لیوانی تعداد نازل های آن ها می باشد. معمولا تعداد نازل ها به قرار زیر است:

دستگاه پرکن تک نازل
دستگاه پرکن دو نازل
دستگاه پرکن چهار نازل
دستگاه پرکن شش نازل
دستگاه پرکن هشت نازل

دستگاه پرکن لیوانی مخصوص لبنیات
دستگاه پرکن لیوانی که مخصوص پر کردن لبنیاتی همچون ماست، دوغ و … می باشند، بهترین گزینه برای بالا بردن سرعت، ایمنی و دقت در عملیات تزریق مواد به درون ظروف می باشند. اگر نازل های دستگاه پرکن به صورت مستقیم به مخزن پرکن متصل باشند در نتیجه امکان انتقال آلودگی به حداقل خواهد رسید. بسیاری از تولید کنندگان دستگاه پرکن بعضی از قسمت ها را مطابق با نیاز خریدار به صورت سفارشی طراحی و تولید می نمایند. این امر در بالا رفتن میزان فروش محصول تاثیر زیادی دارد. هنگام انتخاب دستگاه پرکن بهتر است که به موارد زیر دقت کافی داشته باشید.

امکانات و قابلیت های دستگاه پرکن
لوازم برقی و میزان مصرف انرژی دستگاه پرکن
نوع اسلکت و جنس بدنه و قطعات دستگاه پرکن

قیمت دستگاه پرکن لیوانی
قیمت دستگاه پرکن لیوانی تنها بخشی از موارد زیادی است که خریدار دستگاه پرکن باید قبل از انتخاب درباره آنها اطلاعات کسب نماید. نرخ دستگاه پرکن باید به صورت روزانه و از مراجع معتبر استعلام شود. در این صورت خریدار دستگاه پرکن می تواند راحت تر دست به انتخاب محصول مناسب بزند. قیمت این دستگاه ها می تواند با توجه به اینکه تولید داخل است یا توسط وارد کنندگان به بازار عرضه می شود، متفاوت باشد. همچنین نحوه خرید و فروش دستگاه پرکن نیز بر روی نرخ دستگاه تاثیرگذار است. بهترین راه برای دستیابی به دستگاه پرکن استاندارد و ارزان مراجعه به مراکز پخش عمده که به صورت مستقیم اقدام به فروش محصول می نمایند، می باشد.

محصولات پربازدید:

دستگاه پرکن مایعات
دستگاه پرکن مایعات غلیظ
دستگاه پرکن مایعات رقیق
دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات دستی
دستگاه پرکن مایعات پیستونی
دستگاه پرکن مایعات پمپی
دستگاه پرکن مایعات ثقلی
دستگاه پرکن بطری مایعات
دستگاه پرکن تیوپ
دستگاه پرکن اسپری
دستگاه قوطی پرکن مایعات

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …