دینا ماشین

دستگاه پرکن لوازم آرایشی

دستگاه پرکن لوازم آرایشی

صنعت لوازم آرایشی یکی از صنایعی است که استفاده از محصولات آن به خصوص در ایران بسیار بالا می باشد. یکی از موارد مهمی که در این صنعت توجه به آن از اهمیت بالایی برخوردار می باشد نوع بسته بندی محصولات می باشد چرا که نوع بسته بندی محصولات می تواند تاثیر زیادی بر جذب مشتری داشته باشد. اما لازم است بدانید که بسته بندی لوازم آرایشی به سادگی اتفاق نمی افتد و برای این کار نیاز به دستگاه های تخصصی می باشد. یکی از این موارد دستگاه پرکن لوازم آرایشی می باشد که برای پر کردن انواع لوازم آرایشی مانند لاک، رژ لب، ریمل و … مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع دستگاه پرکن لوازم آرایشی برای پر کردن انواع مایعات غلیظ مورد استفاده قرار می گیرد که در ادامه به برخی از موارد کاربرد آن اشاره خواهیم کرد.

دستگاه پرکن لوازم آرایشی

دستگاه پرکن لاک ناخن

لاک ناخن یکی از پر مصرف ترین انواع لوازم آرایشی می باشد که برای پر کردن شیشه های لاک لازم است از دستگاه پرکن لوازم آرایشی استفاده کرد. در واقع این دستگاه به پر کردن استاندارد لاک در انواع شیشه ها کمک می کند. معمولا از مکانیزم وکیومی برای این نوع دستگاه ها استفاده می شود. دستگاه پرکن لاک دارای دو نازل می باشد که با قرار گرفتن شیشه لاک در زیر نازل به کمک فشار، هوای موجود در داخل شیشه را خارج می کنند و به این ترتیب مایع لاک را به مقدار مشخصی وارد شیشه ای که فضای داخلی آن خلا می باشد وارد می کنند. دستگاه پرکن لاک ناخن برای پر کردن لاک در دو نوع اتومات و نیمه اتومات به بازار عرضه می شود.

دستگاه پرکن رژ لب مایع

از دیگر موارد پرکاربرد در حوزه لوازم آرایشی می توان به رژ لب های مایع اشاره کرد. برای پر کردن رژ لب های مایع در داخل بسته بندی ها هم نیاز به استفاده از دستگاه پرکن لوازم آرایشی می باشد. برای پر کردن رژلب مایع در داخل بسته بندی لازم است که روغن در دمای ۸۰ درجه گرم شود و سپس در یک مخزن همزن دار ذوب شود. در مرحله بعدی واکس را به روغن اضافه می کنند و آن را به خوبی ترکیب می کنند. مرحله بعدی مرحله اضافه کردن رنگ دانه ها می باشد. سپس مواد تهیه شده را در داخل دستگاه های پرکن می ریزند و ظرف های مخصوص بسته بندی را در زیر نازل های دستگاه قرار می دهند تا دستگاه با فشار و به اندازه مورد نظر مواد را وارد بسته ها کند.

دستگاه پرکن کرم

دستگاه پرکن رژ لب جامد

برای بسته بندی رژ لب جامد هم مانند رژ لب مایع نیاز به استفاده از دستگاه پرکن لوازم آرایشی می باشد با این تفاوت که دستگاه انتخابی برای این مورد ویژگی های متفاوتی خواهد داشت. یکی از مهم ترین تفاوت ها در این دو مورد این است که دستگاه مورد نیاز برای رژ لب جامد باید از نوع دستگاه های مایعات غلیظ باشد. همچنین در این دستگاه ها از یک تونل خنک کننده استفاده شده است که مایع رژ لب در آن خنک شده و به شکل رژ لب جامد در آید.

دستگاه پرکن ریمل

ریمل از دیگر لوازم آرایشی است که مصرف آن بالا می باشد. شاید همه ی ما برای یک بار هم که شده این سوال برایمان پیش آمده باشد که چگونه مایع ریمل را وارد بسته بندی ها می کنند. باید بگوییم که این کار با استفاده از دستگاه پرکن لوازم آرایشی انجام می گیرد. این کار بدون کوچک ترین دخالت دست و توسط دستگاه های اتومات انجام می گیرد. با استفاده از این دستگاه ها سرعت کار به صورت چشمگیری افزایش می یابد و در چند دقیقه می توان تعداد بالایی از محصولات بسته بندی شده را تحویل گرفت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …