دینا ماشین

دستگاه پرکن ماست

دستگاه پرکن ماست

ماست از خوشمزه ترین محصول لبنی است که فواید زیادی برای بدن داشته و در کاهش وزن و تقویت حافظه بسیار تاثیرگذار است، چرا که سرشار از فسفر بوده و افراد در مصرف روزانه خود باید از مقداری ماست استفاده کنند، ماست به دلیل داشتن خاصیت باکتریایی در کاهش عفونت و تقویت معده موثر است و ضد چروک پوست می باشد، این مزیت ها سبب شده بیشتر تولید کنندگان به سمت تولید ماست بپردازند، بعد از تولید ماست، باید آن را در داخل ظرف یا لیوان مخصوص قرار داد تا بتوان به راحتی آن را به بازار عرضه نمود، بدین منظور انواع دستگاه پرکن ماست تولید شده که کار مصرف کننده را بیش از پیش راحت نموده است.

شرکت ما بعنوان حامی صنعت امروزه موفق به تولید دستگاه پرکن ماست در مدل ها و ظرفیت های متعدد شده و در تولید آن از تکنولوژی روز استفاده نموده است. دستگاه پرکن ماست این شرکت از قابلیت پرکنی انواع ماست از قبیل ماست کم چرب، پرچرب و ماست موسیر برخوردار است، به همین دلیل در بیشتر صنایع ماست سازی از این دستگاه استفاده می شود. پرکن مذکور به صورت روتاری می باشد و البته می توان پرکن را به صورت خطی نیز طراحی کرد (برحسب سفارش مشتری).

ساختار دستگاه پرکن ماست

دستگاه پرکن ماست در حالت های لیوانی، سطلی و دبه ای تولید شده و در نازل های متعدد موجود است که عملکردی کاملاً اتوماتیک دارند، در نتیجه تمامی عملیات از جمله لیوان گذاری (خشاب لیوان گذار)، پرکنی، درب بندی و برداشتن لیوان و هدایت به بخش خروجی به صورت خودکار اجرا می گردد و نیازی به دخالت دست نیست، این عامل سبب صرفه جویی در هزینه های کارگری و زمان می گردد که به نفع مصرف کننده است.
جهت پر کردن ماست لیوان و ظرف مورد نظر در حالت چرخشی و به صورت اتوماتیک در مقابل نازل قرار می گیرد و بعد از پر شدن به سمت درب بند هدایت می گردد، درب بند کاربردی حالت پرسی دارد و میزان پر کردن ماست از قابلیت تنظیم برخوردار است. به گونه ای که مصرف کننده در ابتدا مقدار موادی که قرار است در لیوان ها ریخته شوند را تعیین می کند، سپس عملیات به صورت اتوماتیک و با دقت عمل بالایی اجرا می گردد، در نتیجه از اتلاف ماست جلوگیری می شود.

ویژگی های دستگاه پرکن ماست

مصرف این پرکن برق تکفاز یا سه فاز می باشد و این دستگاه مجهز به پایه هایی می باشد که در کاربری راحت تر موثر است، در صورت درخواست مشتری می توان پایه ها را مجهز به چرخ هایی نمود تا بتوان به راحتی آن را به مکان مورد نظر انتقال داد.
تعداد نازل ها در دستگاه پرکن ماست برحسب ظرفیت آن متغیر است، جنس نازل ها از استنلس استیل بوده و از نوع پنوماتیک می باشند که به مخزن متصل شده اند.
دستگاه پرکن ماست مجهز به مخزنی است که جنس آن از استیل بهداشتی بوده و از نوع استوانه ای است، این مخزن مکان قرارگیری ماست می باشد که طی مراحلی از مخزن خارج و به داخل ظرف مورد نظر (لیوان، سطل و …) هدایت می گردد.
در طراحی این دستگاه از خشاب لیوان گذار استفاده شده که در تعداد متعددی طراحی شده است، این دستگاه عملیات پرکنی و بسته بندی آن را در مراحل مختلفی اجرا می کند که در ابتدا لیوان گذاری نموده و سپس اقدام به پر کردن ماست در داخل ظرف مورد نظر می نماید، سپس نوبت فویل گذار، سیلکن است، در نهایت لیوان ها و یا سطل را در حالت ردیفی روی سینی هدایت می کند که این سینی حالت گردان دارد.

مزیت های دستگاه پرکن ماست

تولید به صورت فول اتوماتیک
مجهز به بدنه ای استیل و بهداشتی
قابلیت تولید در دو حالت روتاری و خطی
صرفه جویی در زمان و هزینه های کارگری
استفاده از تکنولوژی روز در طراحی دستگاه
دستگاه پرکن ماست مجهز به مخزن استوانه ای فیلتر دار می باشد.
عملیات پرکنی اتوماتیک و عدم نیاز به دخالت دست
قابلیت درب بندی اتوماتیک به صورت پرسی
مجهز به نازل های استیل پنوماتیک
مجهز به خشاب لیوان گذار
قابلیت کنترل آسان دستگاه

ماهیت دستگاه پرکن ماست

مخزن کاربردی در دستگاه پرکن ماست مجهز به فیلتر می باشد، بدین وسیله مواد اضافی از فیلتر عبور می کند، دستگاه پرکن ماست عملکرد چند گانه (چند منظوره) دارد و می توان از آن علاوه بر پر کردن ماست در پر کردن سایر مواد غذایی از جمله انواع مربا، زیتون پرورده، دوغ و … استفاده کرد.
جنس بدنه دستگاه از استیل خالص می باشد و در برابر ضربات، خش و زنگ زدگی مقاومت بالایی دارد، جنس اسکلت (شاسی) از پروفیل استیل است که در تحمل وزن دستگاه تاثیرگذار بوده و در مقاومت بیشتر دستگاه موثر است.
این پرکن از قابلیت پرکنی ماست موسیر نیز برخوردار است، این دستگاه با روش سیلندر و پیستون کار می کند و در زمان پر کردن ماست موسیر از فشار بالایی استفاده می کند، چرا که ماست از غلظت بالایی برخوردار است، جهت پرکردن ماست سیل کنی و پرکنی در یک زمان صورت می گیرد.
این دستگاه در آمدزایی بسیار تاثیرگذار است و نیاز به سرمایه بالایی ندارد، دستگاه های پرکنی این شرکت در دو حالت اتومات و نیمه اتومات قابل طراحی و تولید است که تفاوت نوع اتومات و نیمه اتومات در متریال و سیلندر آنها می باشد، پرکن های فول اتوماتیک در کارخانجات بزرگ لبنیاتی به مصرف می رسد و نوع نیمه اتوماتیک در کارگاه ها و فروشگاه های لبنیاتی به کار می رود.
ارتفاع نازل های کاربردی در این پرکن از قابلیت تنظیم برخوردارند، در نتیجه برحسب ظرف و یا لیوان مورد نظر می توان ارتفاع را تنظیم نمود.

قیمت خرید و فروش دستگاه پرکن ماست

برای اطلاع از قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید

محصولات پربازدید:

دستگاه پرکن مایعات
دستگاه پرکن مایعات غلیظ
دستگاه پرکن مایعات رقیق
دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات دستی
دستگاه پرکن مایعات پیستونی
دستگاه پرکن مایعات پمپی
دستگاه پرکن مایعات ثقلی
دستگاه پرکن بطری مایعات
دستگاه پرکن تیوپ
دستگاه پرکن اسپری
دستگاه قوطی پرکن مایعات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …