دینا ماشین

دستگاه پرکن ماست

دستگاه پرکن ماست

ماست از جمله مواد خوراکی پر مصرف به شمار می آید که حفظ کیفیت آن برای جلوگیری از فساد بسیار اهمیت دارد. بسته بندی ماست در انواع ظروف انجام می شود و بهترین نوع ظروف بسته بندی آن، ظروف پلاستیکی می باشند که در مقابل خوردگی مقاوم هستند. دستگاه پرکن ماست در انواع مختلف با ظرفیت های متفاوت تولید و توسط صنایع و کارخانجات محصولات لبنی مورد استفاده قرار می گیرد.

پارامترهای مختلفی برای خرید و انتخاب دستگاه پرکن ماست موجود است، که از جمله این آنها می توان به: اندازه کارخانه تولیدی، ظرفیت تولید محصول، حجم ماست های قابل بسته بندی و غیره اشاره کرد. انتخاب نوع دستگاه پرکن در کیفیت بسته بندی بسیار اهمیت دارد، به ویژه برای ماست که بسیار فساد پذیر می باشد. این نوع دستگاه ها نسبت به دستگاه های پرکن دیگر مواد غذایی بسیار ارزان تر می باشند به همین دلیل مشتریان زیادی دارند.

دستگاه پرکن ماست

دستگاه پرکن ماست دبه ای

این نوع دستگاه ها قابلیت پر کردن انواع دبه های مورد استفاده را دارند، در تعداد نازل های مختلف ساخته می شوند و قابلیت انجام CIP به صورت اتومات را دارا می باشند. این نوع دستگاه ها در انواع روتاری و خطی تولید می شوند که هر کدام از آنها دارای ظرفیت های مختلفی می باشد که با توجه به ظرفیت تولید مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه نیمه اتوماتیک پرکن ماست دبه ای

استفاده از این دستگاه ها در کارگاه ها و فروشگاه های ماست بسیار زیاد است، تعداد سیلندر و متریال آنها از دستگاه های پرکن تمام اتومات کمتر می باشد. هزینه تهیه این دستگاه های پرکن ماست بسیار به صرفه و مناسب است همچنین استفاده از آنها سود بسیار زیادی را برای تولید کننده کسب می کند. این دستگاه ها در انواع تک و چهار نازله تولید و عرضه می شوند.

دستگاه پرکن ماست چکیده و موسیر

ماست موسیر از جمله دسرهای خوراکی پرطرفدار می باشد که معمولا بسته بندی و کیفیت ان بسیار اهمیت دارد، این ماده به دلیل غلظت بالا باید از دستگاه هایی با فشار بالا برای بسته بندی آن استفاده شود. پرکن های این نوع ماست از نوع سیلندر و پیستون می باشند که تحت فشار کار می کنند. این دستگاه ها در انواع اتومات و نیمه اتومات در بازار موجود هستند.

دستگاه پرکن مایعات لیوانی

دستگاه پرکن سطل ماست

برای پر کردن ماست های سطلی از دستگاه های پرکن سیلندر پیستونی که معمولا به صورت نیمه اتومات هستند استفاده می شود، ابعاد این دستگاه کوچک است و برای کارگاه های فروشگاهی و خانگی مناسب می باشد. ولی در صنایع بزرگ محصولات لبنی از دستگاه های پرکن تمام اتوماتیک استفاده می شود که ظرفیت تولید آنها بسیار بالا است، این دستگاه ها معمولا از نوع روتاری هستند که کار پر کردن و درب بندی را سطل های ماست را انجام می دهند.

دستگاه پرکن ماست تک نفره

این نوع دستگاه ها، چند منظوره هستند که برای مواد مختلف که به صورت لیوانی بسته بندی میشوند، مورد استفاده قرار می گیرد. در انواع نیمه اتومات و تمام اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از این دستگاه برای کسب و کارهای کوچک بسیار مفید می باشد.

قیمت دستگاه پرکن ماست صنعتی

دستگاه های پرکن ماست صنعتی در انواع و ظرفیت های مختلف در بازار موجود می باشند که با توجه به نوع آنها، ظرفیت، تعداد نازل ها و غیره، قیمت آنها متفاوت می باشد. ما با سابقه چندین ساله در تولید و عرضه دستگاه های پرکن، انواع دستگاه های پرکن با ظرفیت های مختلف را برای مشتریان فراهم می کنیم. برای خرید دستگاه می توانید تمام مشخصات فنی، قیمت و نوع دستگاه های پرکن را بر روی سایت فروشگاه مشاهده فرمایید و در صورت انتخاب، سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت در اختیار شما قرار دهند.

قیمت دستگاه پرکن ماست

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …