دینا ماشین

دستگاه پرکن مایعات اسیدی

نرخ دستگاه پرکن مایعات اسیدی
دستگاه پرکن مایعات اسیدی باید از استاندارد های لازم برخوردار باشد تا بتواند کارایی مطلوب را داشته باشد. برای رسیدن به میزان فروش مناسب انواع دستگاه پرکن نکات زیادی را باید مد نظر قرار داد. یکی از مهم ترین نکات نرخ دستگاه پرکن می باشد. قیمت دستگاه پرکن بر میزان فروش محصول تاثیر مستقیم خواهد داشت.

مایعات مختلف از جمله مایعات اسیدی برای این که پس از تولید به دست مصرف کننده برسد باید در ظروف مناسب بسته بندی شود. این بسته بندی شامل عملیات پر کردن نیز می باشد. برای این که دقت و سرعت و همچنین هدر رفت مواد در این عملیات به حد مطلوب برسد، از دستگاه های پرکن استفاده می کنند. انواع دستگاه پرکن مایعات اسیدی که در بازار ایران وجود دارند، هر کدام می تواند از جنبه های مختلف با دیگری متفاوت باشد. خریدار می تواند با توجه به شرایط خود یک مدل را انتخاب کنند. بعضی از این تفاوت ها به موارد زیر باز می گردد:

ابعاد دستگاه پرکن
تکنولوژی ساخت دستگاه پرکن
تجهیزات دستگاه پرکن
نیمه اتوماتیک و یا تمام اتوماتیک بودن دستگاه پرکن
روتاری و یا خطی بودن دستگاه پرکن
قیمت دستگاه پرکن
جنس بدنه دستگاه پرکن

انواع دستگاه پرکن مایعات
یکی از بهترین روش های تقسیم بندی انواع دستگاه پرکن مایعات غلیظ و رقیق تقسیم بندی بر اساس شیوه طراحی آن ها می باشد. در این صورت دو نوع رایج این دستگاه ها عبارت است از: دستگاه پرکن مایعات روتاری یا دوار و دستگاه پرکن مایعات خطی یا لاینر. هر کدام از این دستگاه ها را می توان برای مایعات مختلف به کار برد. این مایعات ممکن است غلیظ و نیمه غلیظ و یا رقیق باشند. همچون:

ماست
سس
رب
دوغ
آب معدنی
نوشابه

دستگاه پرکن مایعات اسیدی
دستگاه پرکن مایعات اسیدی می تواند به صورت اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک طراحی و تولید گردد. در صورت استفاده از دستگاه پرکن اتوماتیک صاحبان صنایع مختلف می توانند با کمترین درصد خطا و بیشترین سرعت محصولات مایع را داخل ظروف مخصوص تزریق نمایند. اما نوع نیمه اتوماتیک این دستگاه ها ارزان تر است. این دستگاه ها به گونه ای طراحی می شوند که بتوانند عملیات پر کردن ظروف را در ابعاد مختلف انجام دهند. هنگام خرید دستگاه پرکن مایعات اسیدی باید به موارد زیر توجه ویژه نشان داد:

استاندارد بودن دستگاه پرکن
برند دستگاه پرکن
قیمت دستگاه پرکن
مرکز پخش دستگاه پرکن
کارایی دستگاه پرکن

نرخ دستگاه پرکن مایعات
یکی از عواملی که به صورت مستقیم بر روی نرخ دستگاه پرکن مایعات تاثیر گذار است، تجهیزات و سرعت پر کردن دستگاه می باشد. این امر خود به تعداد نازل های دستگاه پرکن بستگی دارد. در این صورت انواع دستگاه های پرکن می تواند به صورت زیر طبقه بندی گردد:

دستگاه پرکن تک نازل
دستگاه پرکن دو نازل
دستگاه پرکن چهار نازل
دستگاه پرکن شش نازل
دستگاه پرکن هشت نازل
دستگاه پرکن ده نازل
سیستم پر کردن دستگاه نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت دستگاه پرکن می باشد. به طور مثال ارزان قیمت ترین روش پر کردن مایعات، روش ثقلی می باشد. در این روش با استفاده از نیروی جاذبه و بوسیله وزنی که خود محصول دارد عملیات پر کردن صورت می گیرد.

مرکز پخش دستگاه پرکن مایعات
همانطور که قبلا ذکر شد انتخاب این که برای خرید دستگاه پرکن به کدام مرکز پخش مراجعه شود از اهمیت زیادی برخوردار است. این انتخاب بر روی نرخ دستگاه پرکن، ضمانت نامه دستگاه پرکن، خدمات پس از فروش دستگاه پرکن و بسیاری موارد دیگر تاثیر گذار است. اگر به مرکز فروش مستقیم و بی واسطه دستگاه پرکن مراجعه شود، مزیت های زیادی را برای خریدار به همراه خواهد داشت. از جمله این که قیمت دستگاه پرکن مایعات در این مراکز به علت حذف واسطه گری ها مناسب تر خواهد بود.

محصولات پربازدید:

دستگاه پرکن مایعات
دستگاه پرکن مایعات غلیظ
دستگاه پرکن مایعات رقیق
دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات دستی
دستگاه پرکن مایعات پیستونی
دستگاه پرکن مایعات پمپی
دستگاه پرکن مایعات ثقلی
دستگاه پرکن بطری مایعات
دستگاه پرکن تیوپ
دستگاه پرکن اسپری
دستگاه قوطی پرکن مایعات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …