دینا ماشین

دستگاه پرکن مایعات تری بلوک

دستگاه پرکن مایعات تری بلوک

دستگاه های پرکن اساس راه اندازی صنایع و کارخانجات تولید مواد هستند. این دستگاه ها در ابتدا بسیار ساده و با عملکرد های تکی طراحی شده بودند، ولی با پیشرفت علم و نیاز به عملکردهای دیگر برای تولید بیشتر در کمترین زمان، دستگاه پرکن مایعات تری بلوک طراحی شد. دستگاه های پرکن تری بلوک، انجام سه عملکرد را برای صنایع مدیریت می کنند. این دستگاه ها قابلیت، بطری شوری، پر کردن و درب بندی ظروف را دارند. در واقع این دستگاه های سه منظوره به اسم دستگاه های تری بلوک در بازار موجود هستند.

دستگاه پرکن مایعات تری بلوک

دستگاه پرکن مایعات تری بلوک، قابلیت پر کردن انواع مایعات غلیظ و رقیق را دارا می باشد، این دستگاه دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام قابلیت پر کردن ظروف مختلفی را دارند، انواع آنها عبارتند از:

  • دستگاه پرکن تری بلوک برای پر کردن ظروف پلی اتیلن
  • دستگاه پرکن تری بلوک برای پر کردن ظروف پت
  • دستگاه پرکن تری بلوک برای پر کردن ظروف شیشه ای

دستگاه پرکن مایعات تری بلوک، به صورت چند نازله در بازار موجود هستند:

این دستگاه ها معمولا در انواع دوازده، هجده، بیست و چهار، سی و دو و شصت و چهار نازله در بازار موجود هستند. هر چه تعداد نازل ها بیشتر باشد، ظرفیت این دستگاه ها بالاتر است. افراد معمولا با توجه به فضای موجود، نوع ماده ای که تولید و بسته بندی می کنند و ظرفیت تولید کارخانه خود، دستگاه پرکن تری بلوک متناسب را انتخاب می کنند.

قیمت دستگاه پرکن مایعات تری بلوک

کاربرد دستگاه پرکن مایعات تری بلوک

از این دستگاه ها برای پر کردن، آب معدنی، آبمیوه، دوغ، نوشیدنی و دلستر، شیر، عرقیات، گلاب، شوینده ها و روغن استفاده می شود. دستگاه های پرکن تری بلوک، برای پر کردن دلستر و نوشابه های گازدار نیز مورد استفاده قرار می گیرند. تنظیم دستگاه از طریق اپراتور انجام می شود، حجم پر کردن ظروف و تعداد آنها تنظیم می شود. استفاده از دستگاه پرکن مایعات تری بلوک به دلیل اینکه قابلیت شست و شو، پر کردن و درب بندی را با هم دارد، بسیار به صرفه است و قیمت آنها برای استفاده در صنایع و کارخانجات مناسب است.

این دستگاه ها، برای شست و شوی بطری ها دارای نازل های جداگانه هستند که با سنسورهای کنترل می شوند، با قرار دادن ظروف در کانتورها، کار شست و شوی آنها توسط نازل ها انجام می شود، هرگاه که داخل کانتورها از بطری خالی باشد، دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می شود. نازل های پرکن مواد در این دستگاه ها قادر به هواگیری همزمان با پر کردن می باشند.

مشخصات و قیمت دستگاه پرکن مایعات تری بلوک

تهیه و خرید دستگاه پرکن مایعات تری بلوک

با توجه به کارایی این نوع دستگاه ها در صنایع و کارخانجات، تقاضا برای آنها بسیار بالا است، زیرا قابلیت پر کردن انواع مایعات غلیظ و رقیق در ظرفیت های متفاوت و انواع مختلف را دارا می باشند. این دستگاه ها کاملا اتوماتیک کار می کنند و استفاده از آنها بسیار راحت و آسان است. برای انواع صنایع در حجم های بزرگ، متوسط و کوچک قابل استفاده می باشند.

نمایندگی ما در ارائه انواع دستگاه های پرکن تری بلوک به مشتریان در قیمت های مناسب دارای تجربه ای چندین ساله می باشد که همه مشتریان با اطمینان و رضایت کامل خرید دستگاه های پرکن را از نمایندگی ما انجام می دهند. انواع دستگاه های پرکن تری بلوک با ظرفیت های مختلف در فروشگاه موجود می باشد که تمام خصوصیات آنها بر روی سایت فروش قرار گرفته است. شما می توانید برای انتخاب دستگاه پرکن تری بلوک به سایت مراجعه کرده و متناسب با نوع فعالیت و فضایی که در اختیار دارید، دستگاه مورد نیاز خود را انتخاب نمایید. کارشناسان ما در این زمینه مشاوره های مناسب را به شما ارائه می دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …