دینا ماشین

دستگاه پرکن مایعات خطی

دستگاه پرکن مایعات خطی

دستگاه پرکن مایعات خطی که به طور کارآمد نیاز بازار برای بسته بندی انواع تجهیزات را برآورده می کند، در انواع مختلف در بازار موجود است. شرکت ها و برند های متفاوت انواع مختلفی از دستگاه پرکن مایعات خطی را ارائه می دهند تا در موارد گوناگون پر کردن مثل غذا و نوشیدنی، دارویی، سموم، لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد شیمیایی، روغن و غیره استفاده شوند. مجموعه ای از دستگاه پرکن مایعات خطی نیمه خودکار و اتوماتیک وجود دارد که در آن ها سیستم های مختلف برای پر کردن مایعات در ظروف مربوطه شان اعم از سرنگ پیستونی، پمپ دنده و غیره استفاده می شود. برخی از دستگاه پرکن مایعات خطی از صفحه لمسی قابل کنترل هستند و قادر به ذخیره چندین دستور العمل می باشند.

پرکن مایعات خطی

دستگاه پرکن خطی تک نازله چه کاربردی دارد؟

دستگاه پرکن مایعات خطی تک نازله از یک لوله برای پر کردن و انتقال مایعات استفاده می کند و مهم ترین ویژگی این دستگاه پر کردن دقیق ظرف ها بدون نشتی یا چکه است. این نازل به راحتی از دستگاه جدا می شود و برای تمیز کردن آن به مشکل نخواهید خورد. دستگاه پرکن مایعات خطی تک نازله به صورت اتوماتیک و دستی می تواند با خط مونتاژ کار کند و به راحتی برای بسته بندی های عمودی یا افقی جا به جا می شود. دارای طراحی بی نظیر و عملکرد بی صدا برای ایجاد یک محیط کار خوب است و اپراتور می تواند حجم و سرعت پر کردن را به دلخواه و پر کردن را به صورت خودکار تنظیم کند. دستگاه پرکن مایعات خطی تک نازله به دلیل در تماس بودن مواد غذایی و نوشیدنی ها از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. در هنگام خرید توجه داشته باشید که دستگاه پرکن مایعات خطی ای را خریداری کنید که بر اساس جدید ترین فناوری ها تولید شده است.

خرید دستگاه پرکن مایعات خطی

دستگاه پرکن خطی چهار نازله چیست؟

عملکرد این دستگاه مانند دستگاه پرکن مایعات خطی تک نازله است و تنها تفاوت آن وجود ۴ نازل برای انتقال مواد می  باشد. این دستگاه به طور همزمان ۴ بسته را پر می کند و عمل، تصحیح خطا، تمیز کردن و نگهداری دستگاه ساده و راحت است. تمام قاب ها و بدنه دستگاه پرکن مایعات خطی چهار نازله از فولاد ضد زنگ ساخته شده است و سیستم شیرآلات تماما استیل هستند. اندازه و سایز دستگاه پرکن مایعات خطی برای سفارش و خرید به صورت اختیاری است و با توجه به نیاز خود می توانید تهیه کنید. این دستگاه ها مجهز به نمایشگر لمسی به زبان های عربی، فارسی  و انگلیسی است و قابلیت تغییر در سرعت دارند تا با توجه به بسته بندی متفاوت مواد، بتوان از آن ها استفاده کرد. توصیه می شود با مراجعه به فروشگاه های معتبر از خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید.

قیمت خرید دستگاه پرکن مایعات خطی

دستگاه پرکن خطی شش نازله و عملکرد آن

دستگاه پرکن خطی شش نازله مجهز به عملکرد شمارش، سیستم موقعیت یابی بطری و سیستم کنترل سطح مایعات است که روی هر بطری با هر اندازه ای اعمال می شود. البته می توان دستگاه را با توجه به درخواست مشتری سفارشی کرد، یعنی دستگاه را با توجه به نمونه بطری تولید کرده تا دستگاه کاملاً مناسب محصولات آن ها باشد. دستگاه پرکن مایعات خطی از نظر طراحی، مناسب، از نظر ظاهر، ساده و زیبا و از نظر تنظیم حجم پر کردن، آسان است و برای هر نوع مایعات مصرفی مناسب است. با جدا شدن نازل ها و شست و شوی آن ها می توان در موارد زیادی از آن ها استفاده کرد.

تمام دستگاه پرکن مایعات خطی ای که به آن ها اشاره کردیم دارای یک عملکرد و ویژگی بوده و فقط در سایز، طراحی و تعداد نازل ها با هم تفاوت دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …