دینا ماشین

دستگاه پرکن مایعات شیمیایی

دستگاه پرکن مایعات شیمیایی
در شرکت های صنعتی در فرآیند بسته بندی محصول از دستگاه پرکن مایعات جهت انتقال انواع مایعات اعم از غذایی مثل آب، روغن، خامه و رب و… و مایعات صنعتی و شیمیایی به بطری و ظروف استفاده می شود.پرکن ها انواع مختلفی دارند که می توان به پرکن مایعات رقیق، پرکن مایعات غلیظ، پرکن های پودری و جامد اشاره کرد.موارد کاربرد دستگاه پرکن مایعات شیمیایی
این دستگاه در شرکت های دارویی برای انتقال انواع شربت ، الکل و انواع لوسیون استفاده می شود، در شرکت های تولید مواد بهداشتی نیز برای انتقال انواع شامپو، مایع ظرفشویی، شوینده ها و مایع های بهداشتی استفاده می شود، در کارخانجات تولید مواد صنعتی برای انتقال انواع مواد شیمیایی اعم از اسیدی و بازی و انواع لوسیون و روغن مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین در مواد غذایی برای انتقال انواع مواد غلیظ و رقیق مانند عسل، مربا و رب و… مورد استفاده قرار می گیرد.انواع دستگاه پرکن مایعات

۱٫دستگاه پرکن مایعات رقیق:
تعریف کلی برای مایعات، مایع رقیق به هر مایعی گفته می شود که دارای ویسکوزیته پایینی باشند مانند آب.
از پرکن مایعات رقیق می توانید برای پرکردن آب معدنی ، دوغ ، آب باتری ، سفید کننده ها ، نوشیدنی های طمع دار، مایعات شیمیایی  غذایی ، دارویی و غیره استفاده کنید. معمولاً مایعات با ۳ مکانیزم پرکن پمپی، پرکن سیلندر پیستونی و پرکن ثقلی داخل ظروف هدایت می شوند.۲٫دستگاه پرکن مایعات غلیظ:
مایعاتی که دارای ویسکوزیته زیاد هستند در گروه مایعات غلیظ قرار می گیرند که برای این دسته از مایعات باید از دستگاه پرکن مایعات غلیظ استفاده شود. این دستگاه برای پرکردن و بسته بندی درب بطری ها از مایعات غلیظ مانند سس کچاپ و مایونز ، روغن ، عسل و .. به صورت کاملاً اتوماتیک به کار می رود
پرکردن این نوع از مایعات از حساسیت خاصی برخوردار است زیرا مقدار تنظیمات اشتباه یا حتی طراحی اشتباه در مکانیسم پر کردن باعث خطاها و اشتباه های غیرقابل قبولی می شود. در دستگاه پرکن مایعات غلیظ بر خلاف مایعات رقیق ، بهترین مکانیسم در درجه اول مکانیسم سیلندر پیستون است. این دستگاه دارای قابلیت پر کردن مایعات غلیظ بر اساس حجم سیلندر می باشددستگاه پرکن مواد شیمیایی:
در صنعت به دلیل استفاده ی زیاد از مواد اسیدی و بازی و خطرناک و وجود این مواد در محصول نهایی، باید از دستگاه پرکن مایعاتی استفاده شود که هم به باز و اسید و هم نسبت به خوردگی در برابر آن ها مقاوم باشد و هم بتواند به صورت اتومات و با کمترین دخالت اپراتور به کار خود ادامه می دهد.
خوشبختانه مجموعهخ صنعت سازان مهر دستگاه پرکن مایعات شیمیایی تولید کرده است که دارای این ویژگی ها می باشد و ویژه ی استفاده و کار با مواد خطرناک و شیمیایی است ،این دستگاه دارای دقت بالایی می باشد و تمام قطعات به کار رفته در آن نسبت به مواد شیمیایی از قبیل اسیدی، بازی و… مقاوم هستند.ویژگی دستگاه پرکن مایعات شیمیایی:
•    در دستگاه پرکن مایعات شیمیایی فقط قرار دادن ظروف در دستگاه توسط اپراتور انجام می شود و سایر عملیات ها شامل پر کردن،دربگذار،دربند و ردیف کردن در دستگاه و به صورت کاملا اتوماتیک انجام می شود.
•    جنس تمامی قطعات درگیر با مواد شیمیایی خطرناک در دستگاه پرکن مایعات شیمیایی این شرکت از جنس استیل (st316) و در صورت سفارش مشتریان از جنس تفلون ساخته می شود.

برترین سازنده دستگاه پرکن مایعات شیمیایی
برترین سازنده دستگاه پرکن مایعات شیمیایی در ایران با بکارگیری نیروی
متخصص داخلی و دستگاه های نوین این دستگاه ها را تولید می کنند.

دستگاه های
پرکن  در انواع مختلف وجود دارند از این رو خریداران دستگاه پرکن مایعات شیمیایی بسیار راضی می باشند از خرید این دستگاه و شما با توجه به نیاز خود می توانید
این دستگاه ها را خریداری کنید.

انواع دستگاه های پرکن :

دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک
دستگاه پرکن تمام اتوماتیک
دستگاه پرکن فول اتوماتیک
ساخت دستگاه پرکن مایعات شیمیایی کار بسیار زمان بر می باشد و تلاش کارگران برای ساخت این دستگاه زیاد می باشد و قیمت این دستگاه ها بستگی به نوع قدرت و کیفیت آن دارد.

فروشندگان دستگاه پرکن مایعات شیمیایی بهترین دستگاه ها را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار داده اند.

لیست قیمت پرکن مایعات شیمیایی در کشور
برای اطلاع از لیست قیمت پرکن مایعات شیمیایی در کشور می توانید در سایت های تخصصی دیدن فرمایید. برای خرید دستگاه پرکن مایعات شیمیایی ارزان می توانید آن را از طریق فروشگاه های آنلاین اینترنتی خریداری کنید.

امروزه تولید دستگاه پرکن مایعات شیمیایی بسیار زیاد می باشد و برای تهیه دستگاه پرکن مایعات شیمیایی می توانید از طریق مراکز فروش در داخل کشور آن را خریداری کنید.

کارخانه دستگاه پرکن  مایعات شیمیایی با استفاده از بهترین دستگاه ها و ابزار ها این محصول با کیفیت را تولید و عرضه بازار می کند تا مشتریان به راحتی بتوانند آن را خریداری کنند.

این دستگاه برای پرکردن مایعات گران قیمت سموم و مایعات شیمیایی استفاده می شود ساخت دستگاه پرکن مایعات کار بسیار سخت و مشکلی می باشد و شما می توانید ارزان ترین دستگاه پرکن مایعات شیمیایی را از طریق اینترنت و مراکز فروش خریداری کنید.

خرید و فروش پرکن مایعات شیمیایی در کشور
خرید و فروش پرکن مایعات شیمیایی در کشور رونق خوبی دارد. و افراد زیادی این دستگاه ها را خریداری می کنند این دستگاه ها مدل های مختلفی دارد در ادامه انواع مدل های این دستگاه را به شما معرفی می کنیم.

این دستگاه ها برای پر کردن انواع مایعات به کار می رود و ساخت دستگاه پرکن مایعات بسیار زمان بر و سخت و مشکل می باشد. شما می توانید برای خرید دستگاه پرکن مایعات شیمیایی آن را از طریق فروشگاه های معتبر آنلاین خریداری کنید.

این روز ها فروش دستگاه پرکن مایعات شیمیایی سود چشم گیری دارد و شما برای اطلاع از قیمت دستگاه پرکن مایعات شیمیایی می توانید سری به سایت های تخصصی بزنید.

عمده فروشی دستگاه پرکن مایعات شیمیایی مزایای بسیاری دارد زیرا شما با
قیمت ارزان تر می توانید خریداری کنید و در نتیجه واسطه ای نمی باشد و بابت
فروشنده هزینه ای نمی شود و شما هیچ گونه هزینه گرانی را در قبال خرید این
دستگاه پرداخت نمی کنید.

انواع مدل دستگاه های پرکن مایعات شیمایی:

پرکن مایعات رقیق
پرکن مواد غلیظ غلیظ
دستگاه پرکن مایعات معمولا به دو صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ساخته می شوند. برای استفاده از مایعاتی نظیر عسل از پرکن مواد غلیظ استفاده می کنند ولی مایعاتی نظیر شربت ها , انواع عرقیات از پرکن های رقیق استفاده می کنند.

محصولات پربازدید:

دستگاه پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات غلیظ

دستگاه پرکن مایعات رقیق

دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات دستی

دستگاه پرکن مایعات پیستونی

دستگاه پرکن مایعات پمپی

دستگاه پرکن مایعات ثقلی

دستگاه پرکن بطری مایعات

دستگاه پرکن تیوپ

دستگاه پرکن اسپری

دستگاه قوطی پرکن مایعات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …