دینا ماشین

دستگاه پرکن مایعات لیوانی

دستگاه پرکن مایعات لیوانی

دستگاه پرکن لیوانی تک نازله چیست؟

دستگاه پرکن لیوانی تک نازله از یک پمپ برای انتقال مایعات یا مواد دیگر در لیوان ها، بطری ها و قوطی ها کمک می گیرد. نازل و پمپ آن به راحتی جدا شده و تمیز می شوند. دستگاه پرکن مایعات لیوانی تک نازله دارای سیستم اتوماتیک و نیمه اتوماتیک است که می توان این حالت ها را از طریق یک سوئیچ تغییر داد و حجم و سرعت پر کردن به راحتی در آن ها قابل تنظیم می باشد. دستگاه پرکن مایعات لیوانی تک نازله برای انواع محصولات مایع اعم از ماست و لبنیات لیوانی مثل شیر و دوغ، انواع نوشیدنی ها، بستنی های لیوانی، کرم ها و لوسیون کاربرد دارد. دستگاه پرکن مایعات لیوانی از فولاد ضد زنگ ساخته شده و در انواع مختلف و برند های گوناگون در بازار موجود است که می توانید در قیمت های متفاوت و متنوع آن ها را خریداری کنید.

دستگاه پرکن مایعات لیوانی

دستگاه پرکن لیوانی روتاری را بیشتر بشناسید

دستگاه پرکن لیوانی روتاری به دستگاهی گفته می شود که محصولات به صورت دوار در آن ها پر می شوند و نسبت به دستگاه پرکننده های خطی فضای کمتری را اشغال می کنند. از آن ها در صنایع هایی چون مواد غذایی، لبنیات و مواد آرایشی استفاده می شود و برای پر کردن، آب بندی، درب زدن و بیرون راندن محصولات طراحی شده اند. عملکرد هر دستگاه پرکن مایعات لیوانی روتاری با توجه به مدل و برند خود متفاوت است و برخی از آن ها مجهز به صفحه نمایش لمسی برای پیکربندی مناسب تجهیزات و تنظیم دستگاه به حالت دلخواه شما می باشد. همه عملکرد های کنترل از طریق منو رابط اپراتور قابل تنظیم هستند و در طرح های یک لاین یا چند لاین موجود می باشند.

به طور کلی، دستگاه پرکن مایعات لیوانی زمانی استفاده می شود که کالایی نیاز به کمک برای جریان پیدا کردن داشته باشد. محصولات غلیظی که آزادانه جریان ندارند و محصولاتی با ذرات معلق که به وزن بیشتری نیاز دارند تا در مسیر قرار گیرند. با این وجود، باید گفت این دستگاه های پر کننده منحصر به محصولات غلیظ نیستند و می توانند طیف گسترده ای از مایعات را کنترل کنند در حالی که حجم دقیق پر کردن از قبل مشخص شده است.

خرید دستگاه پرکن مایعات لیوانی

دستگاه لیوان پرکن را از کجا بخریم؟

دستگاه پرکن مایعات لیوانی که به صورت رومیزی، نیمه اتوماتیک یا کاملاً خودکار وجود دارند، از یک پمپ برای هر نازل پرکن استفاده می کنند و تعداد این سری ها با توجه به مدل های مختلف، متفاوت است. این پمپ ها کمک می کنند تا مایع از طریق مسیر مشخص شده به ظرف انتظار منتقل شوند و دستگاه پرکن لیوانی را به یک راه حل خوب برای بسته بندی مایعات غلیظ یا رقیق تبدیل کند. نوع پمپ مورد استفاده برای هر پروژه خاص بر اساس محصول در حال عمل، میزان پر شدن، وجود یا عدم وجود ذرات و سایر عوامل مربوط به وظیفه بسته بندی انتخاب می شود. دستگاه پرکن مایعات لیوانی از دو روش مختلف برای اندازه گیری مایعات استفاده می کند؛ تایم دار و مبتنی بر پالس. پر کردن مبتنی بر پالس، چرخش یا حرکت دیگر یک قطعه پمپ را در هر چرخه اندازه گیری می کند و این اندازه گیری برای هر دستگاه متفاوت است برای مثال برای یک دستگاه هر پالس ممکن است معادل یک چهارم دور چرخ دنده باشد. برای سفارش یا خرید انواع دستگاه پرکن مایعات لیوانی ابتدا از یک فرد متخصص راهنمایی بگیرید تا در قیمت مناسب و متناسب با نیاز خود بتوانید دستگاه را تهیه کنید. بعد از آن، راه های مختلفی برای فراهم کردن دستگاه پرکن مایعات لیوانی مانند سفارش و خرید از طریق فروشنده های سطح شهر، تلفنی و از راه دور، کارخانجات تولید کننده و به صورت اینترنتی وجود دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …