دینا ماشین

دستگاه پرکن مایعات منوبلوک

دستگاه پرکن مایعات منوبلوک

دستگاه های خط تولید در کارخانجات و صنایع مختلف، به ویژه از نوع خوراکی و آشامیدنی از اصلی ترین لوازم مورد نیاز برای راه اندازی یک صنعت به شمار می آیند. دستگاه های پرکن با توجه به خط تولید کارخانه، نوع ماده تولیدی، جنس آن ماده و فضای موجود خریداری می شوند. دستگاه های پرکن، بعد از آماده سازی ماده تولیدی در انتهای خط تولید، برای پر کردن ظروف مختلف به کار گرفته می شوند. دستگاه پرکن مایعات منوبلوک، از بهترین دستگاه های پرکن است که در انواع مختلف به مشتریان عرضه می شود.

دستگاه پرکن مایعات منوبلوک

خرید دستگاه پرکن مایعات منوبلوک، با توجه به نوع ماده ای که در کارخانه به عنوان محصول نهایی تولید می شود، نوع ظرفی که برای پر کردن به کار میرود که می تواند شیشه یا ظرف پت باشد، بودجه کارخانه که کدام نوع از این دستگاه پرکن را بتواند تهیه کند، فضایی که کارخانه برای استقرار دستگاه های خط تولید در اختیار دارد، تجهیزات، امکانات و نحوه عملکرد دستگاه و غیره، انجام می شود.

کاربرد دستگاه پرکن مایعات منوبلوک

صنایعی از جمله: غذایی، دارویی، شیمیایی، بهداشتی، آرایشی، خودرویی و غیره برای طراحی خط تولید خود و همچنین بسته بندی محصول نهایی به این دستگاه نیاز مبرم دارند. ولی بیشترین صنایعی که از دستگاه های پرکن منوبلوک برای خط تولید خود استفاده می کنند، صنایع تولید مواد آشامیدنی و نوشیدنی از جمله: دوغ، آبمیوه، عرقیات، آب معدنی و غیره هستند.

اهمیت دستگاه پرکن مایعات منوبلوک

این دستگاه که به عنوان رکن اصلی خط تولید کارخانجات و صنایع مختلف به شمار می رود، در انواع مختلفی طراحی و به بازار عرضه می شود. با توجه به اینکه نوع بسته بندی محصولات نهایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بسته بندی محصول، ملاک اصلی قضاوت مشتریان برای خرید، قرار میگیرد، عملکرد دستگاه پرکن می بایست، مورد توجه باشد.

دستگاه پرکن مایعات منوبلوک

پرکن مایعات با دقت و میزان کافی که بر روی لیبل درج میشود، یک نکته بسیار مهم است که بستگی به عملکرد دستگاه پرکن دارد. دستگاه باید با توجه به تنظیمات اپراتور این کار را به طور اصولی انجام دهد. دستگاه پرکن مایعات منوبلوک، معمولا از جنس بدنه تمام استیل ساخته شده است، از این دستگاه برای پر کردن انواع ظروف با جنس و قالب های مختلف می توان استفاده کرد. حرکت ظروف بر روی دستگاه، پر شدن آنها و درب بندی تماما به صورت اتوماتیک انجام می شود.

پرکن مایعات منوبلوک می تواند انواع ظروف پت را با اشکال مختلف پر و درب بندی کند. همچنین، بهترین دستگاه برای پر کردن، آب لیمو، آب میوه و آب معدنی و سایر مواد آشامیدنی و خوراکی می باشد.

خرید دستگاه پرکن مایعات منوبلوک

برای خرید این دستگاه می توانید حضوری یا به صورت آنلاین اقدام نمایید. نمایندگی ما انواع دستگاه های پرکن منوبلوک را در ظرفیت ها و قیمت های مختلف در انواع خطی، روتاری و اتومات به مشتریان عرضه می کند. با مراجعه به سایت می توانید انواع دستگاه ها، ظرفیت، عملکرد، جنس و غیره را بررسی نمایید و دستگاه مورد نیاز خود را انتخاب کنید. کارشناسان ما برای مشاوره و راهنمایی شما در انتخاب دستگاه به صورت تمام وقت جوابگوی مشتریان هستند. نصب و راه اندازی دستگاه های پرکن در محل صنایع شما، به وسیله کارشناسان کاربلد و با تجربه ما انجام می شود تا جای هیچ نگرانی از عملکرد دستگاه و نحوه ی کارکرد آن نباشد.

دستگاه پرکن مایعات منوبلوک از بهترین و مناسب ترین دستگاه ها برای صنایع و کارخانجات مایعات نوشیدنی است که طرفداران ویژه ای در این حوزه دارد و در انواع ۴ و ۱۶ نازله موجود می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …