دینا ماشین

دستگاه پرکن نوشابه، شیشه و قوطی

دستگاه پرکن نوشابه و دیگر مایعات

برای اینکه دستگاه پر کن مایعات را با بهترین و مناسب ترین قیمت بتوانید خرید کنید، نکاتی را مد نظر قرار دهید، تا بتوانید خریدی به صرفه و مناسب داشته باشید. و از خرید خود رضایت خاطر داشته باشید.یکی از آنها دستگاه پرکن نوشابه است که بسیار کاربردی می باشد. این دستگاه برای بسته بندی دقیق و یکنواخت مایعاتی مانند نوشابه، دلستر مورد استفاده قرار می گیرد.

پرکن نوشابه شیشه

دستگاه پرکن قوطی نوشابه

دستگاه پرکن نوشابه یکی از دستگاه هایی است که باعث ایجاد مناسب ترین بسته بندی های بهداشتی و استاندارد می شود. این نوشابه ها در قوطی های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. با این دستگاه ها می توان به راحتی قوطی های نوشابه را پر کرد. این دستگاه ها به صورت دستی، نیمه اتومات، کار می کنند. نوشابه ها با استفاده از این دستگاه به عنوان مایع گازدار رقیق پر می شوند. امروزه ساخت این دستگاه های پرکن  این امکان را فراهم می کند که، هر نوع مایع که در صنایع مختلف تولید می شود، در ظروف مختلف پر شوند.

دستگاه پرکن قوطی مایعات

دستگاه پرکن ماءالشعیر

دستگاه پرکن ماءالشعیر یا مایعات رقیق متنوع می باشند. این دستگاه دارای تعدادی نازل می باشد که، به درخواست مشتری از یک تا ده نازل قابل تغییر می باشد. این دستگاه ها به صورت نیمه اتومات، و اتومات ساخته می شوند. دستگاه تمام اتومات نیازی به اپراتور ندارد. این سیستم ها دارای یک مخزن می باشند که، روی دستگاه واقع شده است و هدایت مواد با وزن های مختلف را به داخل نازلها به عهده دارد. و شیر در مسیر خروجی قرار دارد. میزان مواد در این دستگاه کنترل می شود. عملکرد دستگاه پرکن نوشابه نیز مانند این دستگاه می باشد.

دستگاه پرکن دلستر:

دستگاه پر کن دلستر انواع و اقسام گوناگونی دارد که، هم اکنون در طرح های مختلف به بازار های سراسر کشور عرضه می شوند. از این دستگاه ها علاوه بر اینکه برای پر کردن دلستر استفاده می شود، برای پرکردن نوشیدنی های روان و نوشابه های گازدار استفاده می کنند. جنس این دستگاه فولاد ضد زنگ است. این دستگاه دارای ظاهری مناسب و ساختار مناسب می باشد. و امکان اینکه این بطری ها را تغییر شکل بدهیم، فراهم است. این دستگاه نیز به دو دستگاه تمام اتومات و نیم اتوماتیک تقسیم می شود که، هرکدام مزایا و کاربردهای خاص خود را دارند.

پرکن شیشه نوشابه

دستگاه پرکن نوشابه گازدار:

از دستگاه پرکن نوشابه گازدار برای پر کردن، شست و شو درب بطری مایعات و نوشابه های گازدار، درب بطری های شیشه ای، استفاده می شود. سیستم شست و شوی این دستگاه ها به این صورت است که، توسط آب استریل با فشار زیاد  انجام می شود. همچنین بطری ها در دمای ۱۸۰ درجه توسط این دستگاه چرخانده می شوند. آبمیوه گاز دار، نوشیدنی های انرژی زا و مایعات مشابه، در بطری های شیشه ای یا بطری های pet پر می شوند.  و می توان از تشتک پیچی، تشتک ساده،  تشتک آلومینیومی در این ماشین ها استفاده کرد.

دستگاه پرکن قوطی مایعات

دستگاه پرکن شیشه نوشابه:

دستگاه پرکن شیشه نوشابه برای پر کردن شیشه های نوشابه با اندازه های مختلف از طراحی  فوق پیشرفته و مدل های بسیار متنوع و بالا بهره برده است. می توانید از فروشندگان، برای تهیه این دستگاه ها کمک بگیرید. امروزه بیشتر نوشیدنی ها سهم قابل توجهی را در خرید افراد به خود اختصاص داده است، برخی از این نوشیدنی ها، با وجود مضر بودن تقاضای بسیار زیادی برای آن ها وجود دارد. نوشابه های شیشه ای که در انواع رنگ ها و طعم های مختلف وجود دارد، یکی از این نوشیدنی های پر استقبال می باشد که، در شیشه ها و بطری های مختلف عرضه می شوند. یکی دیگر از آنها دستگاه پرکن نوشابه می باشد که، بسیار کارا می باشد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …