دینا ماشین

دستگاه پرکن نوشابه

دستگاه پرکن نوشابه

هم اکنون امکان سفارش انواع دستگاه پرکن تریبلوک جهت نوشابه گاز دار و معمولی امکان پذیر گردید. انواع دستگاه های پرکن تریبلوک در ظرفیت های مختلف سفارش گرفته می شود. جهت سفارش دستگاه های بسته بندی مایعات با مشاوران ما تماس گرفته و مشاوره های لازم را دریافت نمایید. دستگاه های تولیدی ما قابلیت پرکردن چندین سایز بطری را با تغییر سایز بسیار آسان دارا می باشند. و با خرید یک دستگاه می توانید چندین نوع نوشابه را در بطری های مختلف بسته بندی نمایید. قطعات بکار رفته در دستگاه های ما عمدتا از قطعات دارای گارانتی بازار می باشند. رابط کاربری دستگاه های تولید ما بسیار ساده (user friendly) بوده و اپراتور به آسانی با آنها ارتباط می گیرد. بدلیل طراحی خوب، هزینه تعمیر و نگهداری آنها نیز بسیار پایین می باشد.

فروش دستگاه پرکن نوشابه

هم اکنون امکان بازدید از سایت فروش دستگاه پرکن نوشابه، آب معدنی، دوغ و انواع شربت وجود دارد. دستگاه های پرکن نوشابه اغلب با نام های دستگاه های تریبلوک طراحی، ساخته و به فروش می رسند. اغلب دستگاه های پرکن نوشابه به دلیل ظرفیت تولید بالا دارای قیمت بالایی نسبت به سایر دستگاه های بسته بندی می باشند. اما حجم تولید و سود آوری به اندازه ای می باشد که هزینه های آن را توجیح می کند. این دستگاه ها بصورت یکپارچه تمامی مراحل شستشو، پرکنی، ودربندی را انجام می دهند. و با توجه به ظرفیت تولید نسبت بالا نسبت به دستگاه های تک کاره فضای کمتری را می گیرند. و سرعت بیشتری دارند.

طراحی دستگاه پرکن نوشابه

دستگاه پرکن شیشه نوشابه از طراحی بسیار پیشرفته و هم چنین مدل های بسیار بالایی جهت پر کردن شیشه هایی با اندازه های متعدد بهره برده است. برای تهیه این دستگاه می توان از طریق فروشندگان مجاز در این عرصه کمک گرفت.

برخی از نوشیدنی ها، سهم عمده ای را در سبد غذایی افراد به خود اختصاص داده اند که حتی با وجود مضر بودن برخی از آن ها، هم چنان از تقاضای بالایی برخوردار می باشند. مانند نوشابه که در انواع طعم و رنگ مورد مصرف قرار می گیرد و در بطری ها و شیشه های متعددی جهت عرضه به مشتریان در نظر گرفته می شود.

اما آیا تا به حال شده از خود بپرسید محتویات درون بطری های نوشابه یا حتی سایر نوشیدنی ها، چگونه داخل این بطری ها یا ظروف جای گرفته اند؟ لازم است بدانید از دستگاهی به نام دستگاه پرکن شیشه نوشابه جهت گنجاندن این مایع گاز دار درون بطری ها یا شیشه ها استفاده می گردد و جهت پر نمودن این مایعات نیز کاربردی می باشد:

کاربرد دستگاه پرکن نوشابه

انواع دلستر ها
نوشیدنی های انرژی زا
آب میوه های گاز دار
هر یک از این دستگاه ها در بر گیرنده مدل های متعددی می باشند که از جمله آن ها می توان به دستگاه تری بلوک اشاره کرد که:

یک مدل کارا در این عرصه محسوب می شود.
جهت پر نمودن بطری های شیشه نوشابه، بهترین گزینه به شمار می آید.

بهترین دستگاه پرکن نوشابه

یکی از بهترین مدل دستگاه هایی که در عرصه پر و بسته بندی شیشه های نوشابه و سایر مایعات گاز دار تولید و به بازار عرضه شده است، دستگاه تری بلوک بطری شیشه درب تشکی می باشد. گفتنی است که دستگاه پرکن شیشه نوشابه مورد نظر از این ویژگی ها برخوردار می باشد:

از قابلیت پر کردن سایز های متعددی از شیشه ها برخوردار می باشد.
در نهایت کیفیت و کارایی ساخته شده است.
دارای عمری طولانی می باشد.
هم چنین کاهش هزینه ها را نیز به دنبال داشته است.

فروش دستگاه پرکن نوشابه تری بلوک

با توجه به پر مصرف بودن نوشابه در بین افراد مختلف و در نتیجه تولیدات بالای آن و هم چنین کاربردی بودن دستگاه پرکن شیشه نوشابه تری بلوک و عملیات گسترده و مفیدی که جهت بسته بندی انجام می دهد ، باید گفت که این دستگاه فروش خوبی را از بین دستگاه های پرکن به خود اختصاص داده است.
در این قسمت می خواهیم به برخی از مشخصات فنی دستگاه مورد نظر اشاره کنیم:

از سری دستگاه های پرکن خطی محسوب می شود.
از قابلیت بطری شویی نیز علاوه بر پر کردن برخوردار می باشد.
با توجه به تعداد نازل ها، از توان بسته بندی ۲۰۰۰ بطری تا ۴۰۰۰ بطری در ساعت بهره مند گشته است.
دارای مخزن کمپرسور ۲۰۰ کیلویی می باشد.
از وزن ۱۶۰۰ کیلوگرم بهره  برده است.

سفارش دستگاه پرکن نوشابه تری بلوک

صنایعی که درخواست تهیه دستگاه پرکن شیشه نوشابه تری بلوک را دارند، می توانند آن را از شرکت های ساخت در سفارشات تک یا عمده به انجام رسانده و در نهایت کارایی و کیفیت تحویل بگیرند.
لازم به ذکر می باشد که بدنه این دستگاه از جنس آلومینیوم بسیار خالصی تشکیل شده است و به همین جهت، تولیداتی بهداشتی را موجب می شود. علاوه بر این مشتریان می توانند سفارشات خود از دستگاه پرکن شیشه نوشابه تری بلوک را با این تعداد نازل ها انجام دهند:

۸ نازل
۱۲ نازل
۱۶ نازل

قیمت خرید دستگاه پرکن نوشابه

همان طور که می دانید مدل های متعدد و هم چنین سیستم های کارکردی گوناگونی برای دستگاه پرکن شیشه نوشابه از سوی تولید کنندگان اعمال شده است.
با توجه به این عوامل باید گفت که نرخ خرید این دستگاه نیز، درجه های متفاوتی را در بر می گیرد. در هر حال نرخ خرید با توجه به هر یک از این سفارشات نیز متغیر خواهد بود:

سفارشات تکی
سفارشات عمده
در مورد هر یک از گزینه های ذکر شده می توان بیان داشت:

سفارشات تکی با قیمت بازار به مشتریان عرضه می شود.
اما سفارشات عمده با قیمت عمده و مناسب تر از قیمت بازار به مشتریان ارائه می گردد.

محصولات پربازدید:

دستگاه پرکن مایعات
دستگاه پرکن مایعات غلیظ
دستگاه پرکن مایعات رقیق
دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات دستی
دستگاه پرکن مایعات پیستونی
دستگاه پرکن مایعات پمپی
دستگاه پرکن مایعات ثقلی
دستگاه پرکن بطری مایعات
دستگاه پرکن تیوپ
دستگاه پرکن اسپری
دستگاه قوطی پرکن مایعات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …