دینا ماشین

دستگاه پرکن پماد و کرم، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن پماد  

به طور حتم خیلی از ما تا حالا به این موضوع اندیشیده ایم که انواع پمادها و خمیردندان ها چگونه پر و بسته بندی می شوند، ما در این مقاله قصد داریم به چگونگی این مسئله و آشنایی با دستگاه پرکن پماد که با سرعت زیادی نسبت به پرکردن انواع مواد غلیظ و رقیق عمل می کند، بپردازیم.

این ابزارها می توانند مایعات غلیظ، رقیق و نیمه جامد را درون تیوپ های مخصوصی بریزند، تیوپ هایی که شکل های مختلفی دارند و از ظرفیت های مشخصی برخوردار هستند.

دستگاه پرکن پماد

دستگاه پرکن پماد چیست؟

انواع آنها به صورت تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و با سرعت های مختلفی نسبت به پرکردن تیوپ های مواد دارویی، لوازم آرایشی، غذایی و خمیردندان ها اقدام می کنند و با توجه به استفاده از هر کدام از آنها و کاربردهای مورد نظر، می توان یکی را انتخاب کرد.

برخی اوقات با توجه به غلظت و یا رقیق بودن مواد و برخی اوقات نیز با توجه به تعداد تیوپ های گذاشته شده در تجهیز، باید از طرح تمام اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک استفاده کرد.

عملکرد دستگاه پرکن تیوپ تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک برای پماد

دستگاه تیوپ پرکن کرم و پماد تمام اتوماتیک کمتر از نیروهای دستی استفاده می کند و بیشتر امور به صورت تمام اتوماتیک مانند، گذاشتن تیوپ ها در جای مخصوص، دربندی، ته بندی، بسته بندی، لیبل گذاری و … توسط خود وسیله انجام می شود.

اما در دستگاه پرکن پماد نیمه اتوماتیک از نیروی انسانی هم در بیشتر کارها استفاده می شود، به طور مثال افراد باید لیبل گذاری و دربندی را به طور دستی انجام دهند و خودشان تیوپ ها را در جعبه های مخصوص قرار دهند.

دستگاه پرکن پماد روتاری

دستگاه تیوپ پرکن اتوماتیک خمیردندان

خمیر دندان نیز یکی از مواد بهداشتی پرکاربرد است که در صورت استفاده از دستگاه پرکن تیوپ های آن می توان تعداد بیشتری را وارد بازار کرد و کار نیز بسیار راحت تر پیش می رود.

این وسیله در نوع تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در بازار موجود است، در این وسایل ها بعد از مشخص شدن مواد خمیر دندان و ریختن آنها در مخزن، ابتدا تیوپ های لمینتی و یا آلومینیومی بعد از ته بندی و گرفتگی هوای درون آنها، به تعداد مشخص در هر نوع از ماشین ها گذاشته می شوند.

در انواع این تجهیزات نیروی انسانی نیز می تواند وارد عمل شود و در برخی نیاز به نیروی انسانی نیازی نیست، در ته بندی تیوپ های لمینتی از گرما استفاده می شود،  اما در ته بندی نوع آلومینیومی، سیستم مکانیکی وارد عمل می شود.

دستگاه پرکن خمیر دندان

دستگاه خمیر دندان پرکن

این ابزار می تواند انواع تیوپ ها به هر شکل و نگاری و یا به هر ظرفیتی را به صورت خطی و یا روتاری و چرخه ای پر کند، آنها به صورت پیستونی عمل می کنند و این کار را با سرعت زیادی و به اندازه های مختلف در هر دقیقه انجام می دهند.

انواع دستگاه تیوپ پرکن پماد یا خمیردندان با توجه به نوع عملکرد و میزان تمام اتوماتیک بودن و یا نیمه اتوماتیک بودن دارای قیمت های مختلفی هستند، کارخانجات تولید مواد خوراکی، آرایشی، بهداشتی و دارویی به مقدار زیاد از انواع این تجهیزات استفاده می کنند.

دستگاه پرکن کرم

دستگاه تیوپ پرکن کرم و پماد: نکات خرید

انواع دستگاه پرکن پماد که کارخانجات و یا شرکت ها خریداری می کنند، بهتر است دارای وزن سبکی باشند و بتوان به راحتی آنها را حمل کرد، این وسایل  باید از ظرفیت و تعداد بالایی برای پر کردن در دقیقه برخوردار باشند تا کار زودتر پیش برود.

در هنگام خرید باید به ابعاد و نوع خارجی و یا ایرانی آن نیز دقت کرد، همچنین بهتر است ماشین خریداری شده، قابلیت پر کردن به مقدار مشخص را داشته و بیرون اندازی کمتری داشته باشد.

قیمت دستگاه پرکن پماد و تیوپ

دستگاه تیوپ پرکن دارای انواع مختلفی است که هر کدام بسته به اینکه اتوماتیک باشند یا نیمه اتوماتیک روش ساخت و هزینه تولید مربوط به خود را دارند. البته همان طور که واضح است مدل های تمام اتومات به دلیل اینکه تکنولوژی ساخت بالاتر دارند قیمت بیشتری نیز دارند و مدل های دستی کمترین قیمت را دارا هستند.
در یک مدل خاص نیز نسبت به اینکه مشخصات مورد انتظار از آن چیست مثلا ظرفیت و سرعت تولید در ساعت، دقت پرکن، مکانیزم تزریق و سایر موارد نیز میتواند در تعیین قیمت تاثیر گذار باشد. بنابراین به صورت کلی نمی توان قیمت خاصی برای آن مشخص کرد و لازم است که برای هر کاربردی به صورت جداگانه بررسی و هزینه گردد.

سفارش ساخت دستگاه پرکن پماد

برای سفارش ساخت پرکن پماد نکاتی لازم است که باید در نظر گرفته شود. از جمله اینکه سازنده این وسیله دارای سابقه کافی در این زمینه باشد چرا که ساخت این ابزار کار بسیار تخصصی است و نمی توان به راحتی به هر کسی که ادعا میکند این ماشین آلات را می سازد اعتماد کرد.
نکته بعدی این است که برای اینکه ابزاری داشته باشید که کاملا نیازتان را برطرف کند لازم است حتما در مورد مشخصات مورد نیازتان به جمعبندی برسید چرا که این موضوع تعیین کننده موارد بسیاری در ساخت است از جمله تعداد نازل، مکانیزم های تزریق و برنامه نویسی و  …

نکته آخر هم اینکه بهتر است وسیله ای با ظرفیت مناسب با بازار فعلی و البته با در نظر گرفتن این موضوع که امکان افزایش تولید نیز برایتان میسر باشد سفارش دهید.

دستگاه پرکن پماد با قیمت مناسب

قیمت ساخت با توجه به مدلی که انتخاب میکنید تغییر میکند. قیمت مناسب برای این وسله بر اساس کیفیت قطعاتی که برای ساخت استفاده میشود می تواند تغییر زیادی داشته باشد. بنابراین توصیه ما این است تحت هیچ شرایطی اجازه استفاده از وسایل بی کیفیت را در ساخت ندهید چرا که مجبور خواهید شد برای اصلاح عملکرد اشتباه آن قطعه بی کیفیت چندین برابر هزینه کنید.

در مورد قیمت های شرکت ما نیز میتوانید استعلام گرفته و نیز با دیدن کیفیت کار از اصالت قطعات و کیفیت کار مطمئن شوید که البته گارانتی و خدمات پس از فروش ما نیز گواهی بر این موضوع است

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …