دینا ماشین

دستگاه پرکن چسب مایع

ویژگی های دستگاه پرکن چسب

باید آن قدر قدرت داشته باشد تا بتواند مایع چسب را به جریان بیاندازد. به دلیل چسبندگی زیاد این مایع به راحتی در دستگاه قابل جا به جایی نمی باشد و ممکن است اپراتور دستگاه را با مشکل مواجه کند.
جنس بدنه این دستگاه به طور معمول از استنلس استیل است که از مقاومت و استحکام خوبی برخوردار می باشد. این دستگاه ها می توانند انواع چسب ها با غلظت متفاوت را در ظروف با وزن های مختلف پر کنند.
وزن چسب هایی که در ظروف پر می شود قابل تنظیم شدن می باشد و برای ظروف مختلف متفاوت خواهد بود.
قدرت این دستگاه باید بیش از دستگاه های پرکن دیگر باشد و به همین دلیل از این دستگاه به عنوان قدرتمندترین دستگاه پرکن یاد می شود.
این دستگاه ها به شکل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می شوند. تعداد نازل آن ها بسته به سفارش مشتری قابل تغییر خواهد بود. هرچه تعداد نازل ها بیشتر باشد، مقدار بیشتری چسب در طول روز در ظرف پر خواهد شد.
چسب ها بیشتر در داخل تیوپ پر می شوند. سرعت پر کردن چسب در داخل تیوپ به نوع دستگاه بستگی دارد. بسته به حجم چسبی که قرار است در تیوپ پر شود، نوع دستگاه و حجم مخزن متفاوت خواهد بود.
عملکرد دستگاه تیوپ پرکن چسب

دستگاه تیوپ پرکن چسب در انواع مختلف تولید می شود.
این دستگاه معمولا در همه ی کشور های صنعتی، به تولید می رسد.
و در بازار ایران، هم به صورت تولید داخل و هم خارجی(وارداتی) موجود است که هرکدام قابلیت های خاص خود را دارد.
دستگاه تیوپ پر کن چسب باید به گونه ای باشد که بتواند چسب را در انواع و اندازه های مختلف تیوپ پر کند.
برای پرکردن تیوپ چسب، به دلیل غلظت زیاد و خاصیت چسبندگی بالایی که دارد به دستگاه پرکن مخصوص و پر قدرت نیاز می باشد.
با پیشرفت تکنولوژی و تولید دستگاه تیوپ پرکن چسب، تحولی عظیم در صنعت بسته بندی این محصول به وجود آمد.
این دستگاه با قابلیت های زیادی که دارد چسب را در بسته بندی های متفاوت و زیبا به بازار عرضه می کند.

انواع دستگاه پرکن چسب

با توجه به تنوعی که در انواع چسب وجود دارد، برای بسته بندی آن ها از دستگاه های مختلفی به کار برده می شود.

 

دستگاه پرکن چسب آکواریوم
دستگاه پرکن چسب سیلیکون
دستگاه پرکن چسب چوب
دستگاه پرکن چسب مایع
دستگاه پرکن چسب قطره ای
دستگاه پرکن چسب چوب
چسب چوب استفاده های زیادی دارد و مهم ترین کاربرد آن در نجاری است. این چسب سفید رنگ می باشد. دستگاه پرکن چسب چوب همان طور که از نام آن پیداست برای پر کردن و بسته بندی چسب چوب در ظروف مخصوص آن قابل استفاده است. این دستگاه با توجه به اندازه ظرف این چسب قابل تنظیم می باشد . بسته بندی این مواد با هدف در دسترس قرار گرفتن آسان آن ها در اختیار مشتری انجام می شود. این دستگاه توسط شرکت های معتبری در ایران تولید می شود و از کیفیت خوبی نیز برخوردار می باشد.

 

دستگاه پرکن چسب آکواریوم

چسب آکواریوم از انواع چسب هایی است که بسیار قدرت دارد و در برابر رطوبت نیز از مقاومت خوبی برخوردار است. از این چسب برای آب بندی کردن و گرفتن درزهایی در وسایل مختلف استفاده می شود. این نوع چسب در سه رنگ سفید، بی رنگ و مشکی وجود دارد.

 

برای بسته بندی و پر شدن این چسب در ظروف مختلف به دستگاه پرکن چسب آکواریوم نیاز می باشد . با استفاده از این دستگاه تولیدکنندگان آن می توانند این محصول را به بهترین شکل به دست مصرف کنندگان برسانند.این دستگاه می تواند به شکل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک باشد.

 

تمام قسمت های این دستگاه در پشت یک حفاظ شیشه ای ایمن قرار دارد که موجب می شود اپراتور دستگاه از هر گونه آسیب در امان بماند.برای روشن و خاموش کردن دستگاه و تعیین سرعت و درجه حرارت دستگاه می توان از پنل کنترل استفاده نمود.

دستگاه پرکن چسب و جنس بدنه آن
دستگاه های پرکن چسب را معمولا از بدنه استنلس استیل تولید نموده، که دارای جنس بسیار مقاوم و محکمی می باشد.
دستگاه های پرکن چسب می توانند انواع چسب را درون ظروف با وزن های مختلف پر کند.
وزن چسب های پر شده درون قوطی ها قابل تنظیم بوده و می توان این وزن را برای قوطی های مختلف تنظیم نمود.

قدرتی که دستگاه های پرکن چسب داشته بسیار بیشتر از سایر دستگاه های پرکن بوده و می توان از آنها به عنوان یکی از قدرتمند ترین دستگاه های پرکن نام برد.
دستگاه های پرکن چسب خارجی معمولا دارای قیمت های نسبتا بیشتری نسبت به نمونه های ایرانی اما کیفیت دستگاه های خارجی معمولا بسیار بالا بوده و به همین خاطر سرعت پر کردن چسب درون سطل های با سایز مختلف، بسیار بیشتر از نمونه های داخلی می باشد.
در این ویدیو می توان یک نمونه از بهترین دستگاه های پرکن چسب خارجی را که قادر به بسته بندی چسب درون انواع ظرف با ظرفیت های مختلف می باشد را مشاهده نمایید.

دستگاه پرکن چسب | فروشندگان آن در کشور
دستگاه پرکن چسب توسط تولید کنندگان و فروشندگان این دستگاه ها در سراسر کشور به فروش می رسد. کارخانه دستگاه پرکن چسب با استفاده از دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و خط تولید پیشرفته، بسته بندی انواع مایعات غلیظ و رقیق را انجام می دهد. نوع دستی دستگاه پرکن چسب هم وجود دارد که در برخی از تولیدی های مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی نازل این دستگاه ها برای پر کردن مایعات بدون پالپ مناسب است. خریداران برای آشنایی با انواع دستگاه پرکن چسب می توانند با مراجعه مستقیم به تولید کنندگان این دستگاه ها، بسته به نیاز خود، دستگاه مورد نظر را انتخاب و خریداری نمایند.

فروشندگان دستگاه پرکن چسب مایع

فروشندگان دستگاه پرکن چسب مایع انواع مختلفی از این دستگاه ها را در فروشگاه های عرضه کننده این محصولات یا وب سایت های شرکت های تولید کننده، برای عرضه به نمایش گذاشته اند. این دستگاه ها در اندازه های مختلف و با کارکردهای متفاوت بسته به نیاز مشتریان تولید و به بازار عرضه می شود. دستگاه های پر کن مایعات جهت پر کردن انواع مایعات رقیق در ظرف های مختلف به کار می رود.

از این نوع پر کن ها برای پر کردن چسب، آب معدنی، سفید کننده ها، نوشیدنی ها، مایعات دارویی و شیمیایی و… استفاده می شود. دستگاه پرکن چسب اتوماتیک بنا به درخواست مشتری می تواند تک نازله، دو، چهار یا شش نازله باشد.

جدید ترین دستگاه پرکن چسب مایع که توسط فروشندگان این دستگاه ها به بازار عرضه می شود، به صورت ثقلی، سیلندر و پیستونی، پیمانه ای و واکیوم می باشد. فروش دستگاه پر کن چسب به صورت عمده و از طریق نمایندگی های تولید کنندگان این محصول در سراسر کشور به خریداران عرضه می شود.

محصولات پربازدید:

دستگاه پرکن مایعات
دستگاه پرکن مایعات غلیظ
دستگاه پرکن مایعات رقیق
دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات دستی
دستگاه پرکن مایعات پیستونی
دستگاه پرکن مایعات پمپی
دستگاه پرکن مایعات ثقلی
دستگاه پرکن بطری مایعات
دستگاه پرکن تیوپ
دستگاه پرکن اسپری
دستگاه قوطی پرکن مایعات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …