دینا ماشین

دستگاه پرکن چسب ۱۲۳ قطره ای

لیست قیمت انواع دستگاه پرکن چسب ۱۲۳ | ماشین سازی خدری
حتما شما عزیزان از انواع چسب ها مخصوصا چسب ۱۲۳ استنفاده کرده اید.

چسب ۱۲۳ یک نوع چسب بسیار عالی است که برای چسباندن انواع اشیا استفاده میشود.

دستگاه پرکن چسب ۱۲۳ هم یکی دیگر از ماشین آلات صنعتی است که در شرکت ماشین سازی خدری با بالاترین کیفیت تولید میشود و با مناسب ترین قیمت به دست تولید کنندگان چسب میرسد.

دستگاه پرکن چسب ۱۲۳ با ظرفیت ۲۵۰۰ قوطی درساعت در دو مدل تمام اتومات و نیمه اتومات در گروه صنعتی ماشین سازی خدری تولید می‌شود.

 

معرفی دستگاه پرکن چسب ۱۲۳
دستگاه پرکن چسب معمولا در تمامی کارخانه ها و شرکت های تولید کننده ماشین آلات صنعتی و بسته بندی تولید میشود که نوعی از دستگاه پرکن مایعات است و همانند دستگاه پرکن مایعات انواع مختلفی دارد.

دستگاه پرکن چسب ۱۲۳ در دو نوع ایرانی و خارجی تولید میشود که هرکدام نسبت به عملکرد و امکاناتی که دارند دارای قیمت های متنوعی هستند.

دستگاه پرکن چسب ۱۲۳ باید دارای یک سری ویژگی های خاص و قابلیت های مخصوصی باشد تا بتواند مایع غلیظ چسب که دارای چسبندگی هم هست را درون ظرف های مخصوص بریزد تا بسته بندی شود. لازم است بدانید به علت اینکه چسب ۱۲۳ نوعی از مایعات غلیظ است ، دستگاه پرکن چسب ۱۲۳ هم جزء دستگاه پرکن مایعات غلیظ حساب میشود.

ماشین آلات صنعتی پرکن امروزه به یکی از مهم ترین دستگاه ها در صنایع بسته بنید تبدیل شده اند که برای صنایع غذایی ، نوشیدنی ، اسپری و انواع بسته بندی ها از این دستگاه ها استفاده میشود.

دستگاه پرکن چشب ۱۲۳ در سه نوع دستی ، نیمه اتومات و تمام اتومات تولید میشود که این سه مورد تفاوت هایی دارند مثلا از نظر سرعت با هم تفاوت دارند و از طرفی هم بسته به حجمی که قرار است داخل تیوپ قرار بگیرد ، نوع دستگاه و حجم مخزن دستگاه پرکن چسب متفاوت است.

جدید ترین دستگاه پرکن چسب ۱۲۳ که توسط ماشین سازی خدری به بازار عرضه می شود، به صورت ثقلی، سیلندر و پیستونی، پیمانه ای و واکیوم می باشد.

خریداران برای آشنایی با انواع دستگاه پرکن چسب می توانند با تماس با ما بسته به نیاز خود، دستگاه مورد نظر را انتخاب و خریداری نمایند.

 

ویژگی های دستگاه پرکن چسب ۱۲۳ (قطره ای)

دستگاه پرکن چسب قطره ای یکی از بهترین و به روزترین دستگاه های تولید چسب در ایران است که در کارخانه ماشین سازی خدری به کمک فناوری های روز دنیا و خطوط تمام اتوماتیک تولید و به بازار عرضه می شود. برندهای تولید کننده دستگاه های پرکن را با کاربردهای متفاوتی طراحی و تولید می کنند.

دستگاه پرکن چسب قطره ای یا ۱۲۳ باید به اندازه ای قدرت داشته باشد که بتواند چسب غلیظ و چسبنده را به حرکت بیاندازد و اگر قدرت کافی نداشته باشد ممکن است اپراتور هنگام استفاده از دستگاه پرکن چسب نیمه اتومات با مشکل مواجه شود.

جنس بدنه این دستگاه به طور معمول از استنلس استیل است که از مقاومت و استحکام خوبی برخوردار است. این دستگاه ها می توانند انواع چسب ها با غلظت متفاوت را در ظروف با وزن های مختلف پر کنند.

دستگاه پرکن چسب قطره ای باید دارای انواع مخزن که در هنگام استفاده هم قابلیت تغییر داشته باشد تا بتوان انواع ظروف چسب را پر کرد.

این دستگاه ها به شکل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می شوند. تعداد نازل آن ها بسته به سفارش مشتری قابل تغییر خواهد بود. هرچه تعداد نازل ها بیشتر باشد، مقدار بیشتری چسب در طول روز در ظرف پر خواهد شد.

همچنین سرعت دستگاه هم باید بالا باشد البته این مورد بستگی به نوع دستگاه ، غلظت چسب و حجم چسب بستگی دارد که متغیر است.

به دلیل قوی بودن چسب ۱۲۳، تمهیدات لازم برای دستگاه اندیشیده شده است تا اپراتور در زمان کار با دستگاه از خطرات کاملاً به دور باشد و با چسب در تماس قرار نگیرد.

از دیگر ویژگی های دستگاه پرکن چسب ۱۲۳ نیز عبارتند از :

این دستگاه ها به صورت خودکار و نیمه خودکار در بازار موجود است.
همه بخش های دستگاه در پشت یک حفاظ شیشه ای ایمن واقع شده که خطر هرگونه صدمه ای به کاربر دستگاه به صفر برسد.
تمام دستورالعمل های اجرایی از جمله روشن و خاموش کردن و سرعت و درجه حرارت دستگاه پرکن توسط پنل کنترل انجام می شود.

معمولا ویژگی های دستگاه پرکن چسب ۱۲۳ مانند ویژگی های دستگاه تیوپ پرکن تمام اتومات و دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتومات میباشد.

مشخصات فنی دستگاه پرکن چسب ۱۲۳

اندازه دستگاه ۱۰۰*۷۰  و ۱۰۰*۱۰۰ بنا به درخواست مشتری
پی ال سی دلتا
تعداد تولید  ۲۰۰۰۰ چسب در روز
جنس شاسی دستگاه آهن و کاور از  ورق استنلس استیل نگیر ضد زنگ استفاده شده است
تعویض قطعه می باشد
دارای ۱۰سال خدمات پس از فروش می باشد
دستگاه پرکن چسب نیمه اتوماتیک
با این دستگاه پرکن می توان انواع چسب های صنعتی و غیر صنعتی را در تیوپ های مخصوص پر کرد. از تفاوت های این دستگاه با دستگاه اتوماتیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

گذاشتن تیوپ ها در درون دستگاه به وسیله اپراتور باید انجام شود. بقیه فرآیند پر کردن توسط دستگاه انجام می شود.

این دستگاه سرعت کمتری نسبت به دستگاه اتوماتیک دارد.

قیمت آن نیز از دستگاه تمام اتوماتیک مناسب تر است و ارزان تر تمام می شود.

این دستگاه به اندازه دستگاه اتوماتیک از کیفیت و کارایی برخوردار است و از مزایای آن می توان به در نظر داشتن تمام نکات بهداشتی در زمان کار با آن اشاره کرد. بستن بندی با این دستگاه به طور کامل بهداشتی انجام می شود. این مسئله برای تمام تولید کنندگان حائز اهمیت است.

در این مدل دستگاه بدنو پی ال سی عمل می‌کند و  قسمت سورتر و دربند حذف می‌شود که هزینه دستگاه برای مشتری پایین تر محاسبه می‌شود و گذاشتن قوطی های چسب در قسمت روتاری دستگاه بصورت دستی انجام میگیرد و بعد از قسمت پرکن دستگاه درب قوطی ها توسط یک اپراتور گذاشته می‌شود.

دستگاه پرکن چسب تمام اتوماتیک

با دستگاه پرکن که به طور تمام اتوماتیک است، می توان تولیدات بیشتری را بسته بندی کرد. به دلیل این که تمام کارها در این دستگاه توسط خود دستگاه انجام می شود و اپراتور دخالتی در آن ندارد، سرعت آن خیلی از دستگاه نیمه اتوماتیک بیشتر است.

همین مسئله موجب شده است که تعداد تیوپ بیشتری توسط این دستگاه نسبت به دستگاه نیمه اتوماتیک در طول روز بسته بندی شود. این دستگاه برای تولیدکننده هایی که میزان تولید چسب آن ها زیاد است، کارایی بیشتری دارد. دستگاه تمام اتوماتیک آلومینیومی یکی از بهترین دستگاه ها در این نوع است.

عملکرد دستگاه اتومات بصورتی می باشد که تمام مراحل تولید چسب بدون نیاز داشتن به اپراتور انجام می‌شود. دستگاه اتومات دارای قسمت سورتر، پرکن، دربند است که در بعضی موارد به خواست مشتری قسمت نوار نقاله اضافه می‌شود در مدل دستگاه اتومات ماشین سازی خدری از پی ال سی استفاده شده است و با توجه به نیاز مشتری و تعداد تولید روزانه به طراحی و ساخت دستگاه می‌پردازد.

 

راه اندازی خط تولید چسب ۱۲۳
یکی از پرسود ترین خط های تولید، خط تولید چسب ۱۲۳ است و این به این دلیل است که بهای تمام شده چسب تولید شده پایین است و تقاضای بازار به این چسب زیاد می باشد همچنین تولید چسب ۱۲۳ نیاز به دانش تخصصی دیگر ندارد و هر فردی که بدنبال یک کسب و کار با حاشیه سود ایمن است می تواند به تولید این نوع چسب بپردازد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره راه اندازی خط تولید چسب ۱۲۳ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

محصولات پربازدید:

دستگاه پرکن مایعات
دستگاه پرکن مایعات غلیظ
دستگاه پرکن مایعات رقیق
دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات دستی
دستگاه پرکن مایعات پیستونی
دستگاه پرکن مایعات پمپی
دستگاه پرکن مایعات ثقلی
دستگاه پرکن بطری مایعات
دستگاه پرکن تیوپ
دستگاه پرکن اسپری
دستگاه قوطی پرکن مایعات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …