دینا ماشین

دستگاه پرکن ژل

قیمت دستگاه پرکن ژل ، متناسب با کیفیت، سرعت و  کارایی دستگاه متغیر است.
دستگاه پرکن ژل، جهت پرکردن انواع مایعات غلیظ مثل گریس، مایعات پاک کننده و بعضی روغن ها با  کاربرد های متنوع در بازار وجود دارند.
دستگاه های پرکن ژل و سایر مایعات با غلظت بالا و حتی مایعات رقیق تر، در صنعت مصارف زیادی دارد. این دستگاه ها که برای پرکردن سیلندرها و ظروف حاوی مواد گوناگون طراحی و ساخته می شوند، متناسب با کاربردها و قابلیت های آنها قیمت گذاری می شوند.
پرکردن موادی مانند گریس، روغن های صنعتی، عسل، مایعات اسیدی و مواد گوناگون، دیگر مواردی هستند که نیاز به استفاده از این دستگاه ها را ضروری می سازد.
دستگاه های پرکن می توانند به صورت دستی، نیمه اتوماتیک یا تمام اتوماتیک، در خدمت صنعت باشند و با امکانات مختلف خود کلیه مایعات رقیق تا مواردی با غلظت بیشتر مثل انواع مواد و لوازم آرایشی و بهداشتی را در سریع ترین زمان، به بهترین شکل در ظروف مخصوص خود پر و عرضه نمایند.

ویژگی دستگاه پرکن ژل
دستگاه پرکن آراد ماشین، در اکثر موارد به صورت تمام استیل و در برخی موارد به صورت نیمه استیل ساخته می شود.
این دستگاه ها دارای سیلندر پیستون هستند که عمل تزریق محصول به داخل ظرف را انجام می دهد.
سیلندر پیستون ها از قسمت مخزن، محصول را به داخل قالب خود کشیده، در بطری، ظرف و یا هرچیزی که ما محل خروج محصول در نظر گرفته ایم تخلیه می کند.
دستگاه های پرکن مایع، دارای پی ال سی با منوی فارسی هستند. از این طرق ما میتوانیم مقدار و زمان کار دستگاه را تعیین کنیم.
دستگاه پرکن، دارای یک یا چند نازل است که با افزایش تعداد نازل ها سرعت عملکرد دستگاه بالاتر می رود.
آراد ماشین، ضمن سود بیشتر مشتری قیمت دستگاه پرکن ژل را بسیار مناسب در نظر گرفته است.

دستگاه پرکن ژل

همانطور که می دانید ژل یک ماده جامد و ژلاتینی می باشد که حاوی مواد قوام دهنده بوده و خواص آن از سست تا سخت بودن متفاوت بوده و موارد مصرف آن نیز اعم از آرایشی و بهداشتی، خوراکی و تزریقی متفاوت است. همچنین ژل از آن دسته مایعات چسبناکی است که نیاز به تجهیزاتی برای پر کردن ظروف از این محصول است.

 

یکی دیگر از دستگاه های پر کننده که می توان به آن اشاره کرد دستگاه پرکن لوسیون های آرایشی و بهداشتی است که این دستگاه به طور ویژه برای پر نمودن مایعاتی با ویسکوزیته بالا مثل خمیر دندان، مایع یا ژل شستشوی صورت و سایر لوسیون ها طراحی می شود.

 

استفاده از دستگاه پرکن ژل موجود در بازار بسیار آسان است و از طرفی با توجه به قابل حمل بودن آن به راحتی می توان آن را از یک مکان به مکان دیگر جابه جا کرد، علاوه بر این دستگاه پر کن ژل سایز کوچکی دارد و برای استفاده از آن نیاز به مکان بزرگی نیست. بهتر است بدانید که دستگاه پر کننده ژل جهت انجام کار خود محدود به شکل و سایز ظروف محصول نیست و برای پر کردن هر نوع ظروفی با اشکال مختلفی مثل لوله ای، بطری مانند، قوطی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

 

دستگاه پرکن ژل از چه مکانیسمی پیروی می کند؟

دستگاه پرکن ژل دارای چند نوع مکانیسم است که شامل دستگاه پرکن ژل پمپی، ثقلی و پیستونی است.

 

در دستگاه های پرکن ژل غالبا از روش دوم یعنی تزریق ثقلی استفاده می گردد، این روش بدین شکل است که یک مخزن روی دستگاه قرار داده شده است که ماده به وسیله فشار اعمال شده به داخل نازل ها هدایت شده و سپس در مسیر خروجی شیری تعبیه شده است که میزان مواد خروجی کنترل می کند.

 

 

ویژگی دستگاه پرکن ژل

دستگاه پرکن ژل، در اکثر موارد به صورت تمام استیل یا نیمه استیل طراحی شده است و برخی مواقع دیده شده است که از قطعات پنوماتیک مرغوب و فولاد ضد زنگ نیز برای ساخت آن استفاده می شود که تضمین کننده دقت بالا جهت پر شدن ژل از طریق دستگاه می باشد. اغلب این دستگاه ها دارای پیستون بوده که جهت عمل تزریق مایع به داخل ظرف به کار می رود.

 

کار این پیستون ها بدین شکل است که از قسمت مخزن دستگاه، مایع یا ژل را به داخل محفظه ی خود کشیده و آن را در داخل بطری ها یا ظروف تعبیه شده و یا هرچیز دیگری که در محل خروج مایع در نظر گرفته شده است تخلیه می گردد.

 

ذکر این نکته الزامی است که اکثریت دستگاه های پرکن ژل موجود در بازار، دارای پی ال سی هایی با منوی فارسی هستند که از این طریق مصرف کننده می تواند مدت زمان کار دستگاه را تنظیم و تعیین کند. برخی دیگر از دستگاه های پرکن ژل مجهز به یک یا چند نازل هستند که همانطور که مشخص است با افزایش یافتن تعداد نازل ها سرعت عملکرد دستگاه نیز بالاتر می رود.

 

اما سوالی که در اینجا مطرح است این است که نازل ها چگونه سرعت عمل دستگاه پرکن ژل و مایعات را افزایش می دهند؟

 

کار نازل ها تخلیه مواد از قسمت مخزن دستگاه به ظروف تعبیه شده در محل خروجی است پس بدیهی است که هر چه تعداد نازل ها بیشتر باشد، با شروع کار تمامی آنها کار را با سرعت مشخصی انجام داده و همین باعث افزایش سرعت عمل پر کردن ظروف از ژل یا مایعات دیگر می گردد.

 

قیمت دستگاه پرکن ژل

قیمت دستگاه پرکن ژل متغیر است و با توجه به کیفیت، سرعت و کارایی دستگاه تعیین می شود. دستگاه های پرکن ژل به صورت اتوماتیک دستی، نیمه اتوماتیک یا تمام اتوماتیک طراحی شده و در صنعت استفاده می شوند و با ویژگی منحصر به فرد خود و سرعت بخشیدن به خط تولید کارخانجات در پر کردن کلیه مایعات رقیق تا غلیظ مثل انواع مواد قوام، لوازم آرایشی و بهداشتی و عرضه آنها به بازار در سریع ترین زمان و به بهترین شکل نقش داشته باشد.

 

قیمت هر محصولی با توجه به آپشن ها و همچنین جنس بدنه و ابزارهای به کار رفته در آن محصول تعیین می گردد که برای ساخت یک کالا هرچه از مواد مرغوب تری استفاده شود طبیعتا قیمت آن نیز با توجه به شرایط اقتصادی موجود بالا خواهد بود اما با این وجود کارخانجات داخلی طراحی و تولید دستگاه پرکن ژل یا سایر مایعات در تلاش هستند که محصولاتی با درجه کیفیت بالا و در حد امکان با قیمت مناسبی در اختیار مصرف کننده قرار دهد.

 

انواع دستگاه پرکن ژل

دستگاه های پر کننده ژل و سایر مایعات جهت رفع نیازهای بسته بندی صنعت و کارخانجات در انواع مختلف طراحی و تولید شده اند. که در ادامه به شرح چند نوع از آن ها پرداخته می شود.

محصولات پربازدید:

دستگاه پرکن مایعات
دستگاه پرکن مایعات غلیظ
دستگاه پرکن مایعات رقیق
دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات دستی
دستگاه پرکن مایعات پیستونی
دستگاه پرکن مایعات پمپی
دستگاه پرکن مایعات ثقلی
دستگاه پرکن بطری مایعات
دستگاه پرکن تیوپ
دستگاه پرکن اسپری
دستگاه قوطی پرکن مایعات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …