دینا ماشین

دستگاه پرکن کرم پودر

دستگاه پرکن کرم پودر

دستگاه پر کن کرم پودر در انواع مختلف و کاربردی تولید و به بازار عرضه شده است. به کمک این دستگاه می توان نیاز مصرف کننده که یک بسته بندی مناسب و کاربردی می باشد، را برطرف کرد. با استفاده از انواع  دستگاه پر کن می توان محصولات مرغوب و پر کاربردی داشته باشیم. قابل بحث است که دستگاه پرکن کرم پودر، تولید شده تا فرآیند پرسازی کرم را به خوبی به انجام برساند و آن ها را در سطح بازار پوشش دهد.

قطعا دستگاه پرکن کرم پودر از تعداد تجهیزات ساده تر یا کم تری برخوردار است و یا وزن و اندازه کمی را به خود اختصاص می دهد، از قیمت ارزان تری نیز جهت خرید برخوردار خواهد بود. در هر حال باید گفت که دستگاه های پرکن کرم ساده یا ارزان تر را عموماٌ برای محیط های کاری کوچک مورد خریداری قرار می دهند.

تولید دستگاه پرکن کرم پودر

تجهیزات استاندارد و با کیفیت
منابع غنی انسانی و مالی
علم و دانش بالای تولید
تخصص کافی

اجزای دستگاه پرکن کرم پودر

ماشین‌های پر کن کرم، چه خودکار و چه نیمه خودکار برای پر کردن کرم پودر کارایی دارند که پس از انجام عملیات پر کردن، انتهای تیوپ را  می بندند. این دستگاه به قسمت های مختلفی مانند، مخزن کرم، سامانه راهنمایی به سمت بخش پرکن، مرتب کردن جهت، بخش پرکن، ته بند  و تاریخ زن تیوپ‌ مجهز هستند.

 

تمام این قسمت ها در پشت یک حفاظ ایمنی واقع شده‌اند که کاربر دستگاه را از هر گونه تصادف و یا صدمات احتمالی به دور نگه دارد. و زمانی که کاربر در حفاظ را باز کند ماشین به صورت خودکار متوقف شود. تمامی دستورات احتمالی که کاربر به ماشین می دهد، از قبیل روشن و خاموش کردن دستگاه، سرعت دستگاه  درجه حرارت از پنل کنترل انجام می گیرند.

بخش‌هایی از دستگاه که مستقیما با مواد در تماس می باشند،‌ تمامی قسمت ها از جنس فولاد ضد زنگ و ضد اسید ساخته شده‌اند که باعث عمر طولانی قطعات و عدم واکنش و تاثیر بر مواد شده است. دستگاه های پرکن کرم پودر از مکانیزم های متعدد و پیچیده ای تشکیل شده است. در واقع این دستگاه ها با استفاده از مکانیزم های اعمال شده می توانند فرآیند های مربوط به تولید را به خوبی پشت سر بگذارند. که در راستای تولید دستگاه پرکن کرم پودر شاهد تولیدات بسیار پیشرفته و خوبی هستیم که یکی از این دستگاه ها، دستگاه پرکن تمام اتوماتیک می باشد.

 

دستگاه تیوپ پرکن تمام اتوماتیک از پر سرعت ترین دستگاه هایی است که جهت عملیات بسته بندی بر روی محصولات مختلفی که به مرحله نهایی می رسند، مورد کاربرد واقع می شود. انواع این دستگاه را با رینج های گوناگون از ارزان ترین تا بالا ترین قیمت می توان در بازار پیدا کرد.

 

هر یک از تیوپ هایی که دارای محتویات مختلف هستند، از ابتدا به این شکل آماده و حاضر نبوده اند.بلکه در ابتدا محتویات آن ها موادی می باشند که بسته بندی خاصی نداشته و صرفاٌ یک محصول تولید شده بدون هیچ گونه بسته بندی به شمار می آیند.لذا از ماشین آلات پیشرفته ای در این مسیر کمک می گیرند تا این محصولات تولید شده را داخل ظروف و یا تیوپ های گوناگونی قرار دهند و از آن ها برای مقاصد گوناگونی بهره ببرند.

گفتنی است که نام این ماشین آلات که تاثیر شایانی را در بسته بندی هر یک از محصولات تولید شده داشته است، دستگاه پرکن می باشد. دستگاه پرکن بر حسب نوع ظرفی که قرار است که محصول داخل آن گنجانده شود، عنوان های مختلفی را در بر می گیرد. مانند:

 

دستگاه تیوپ پرکن
دستگاه پرکن کیسه ای

دستگاه پرکن قوطی

دستگاه پرکن ظروف لیوانی

موضوع اصلی بر روی دستگاه تیوپ پرکن است که عملکرد هایی بدین شکل را شامل می شود:

دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک
دستگاه تیوپ پرکن تمام اتوماتیک

اجزای دستگاه پرکن کرم پودر تمام اتومات

مخزن تیوپ
قسمت پرکن
ته بند
تاریخ زن تیوپ
بخش راهنمایی تیوپ به قسمت پرکن
مرتب کردن جهت تیوپ

مزیت خرید دستگاه پرکن کرم پودر از ما

مشتری مداری
عدم گران فروشی
نرخ خرید دستگاه پرکن تیوپ
عدل و انصاف در قیمت گذاری
ابعاد کمیتی و کیفیتی در تعیین نرخ دستگاه
جنس هر یک از اجزای موجود
نوع مکانیزم دستگاه
وزن یا حجم آن
نوع متریال به کار رفته در ساخت دستگاه
نوع تجهیزات به کار رفته در آن
معرفی ارزان ترین دستگاه پرکن تیوپ کرم
اندازه مورد نظر

ویژگی دستگاه پرکن کرم پودر نیمه اتومات

ماشین پرکن نیمه اتوماتیک دارای ساختارساده می باشد که کار با آن راحت تر از دستگاه های دیگر می باشد ومجهز به سیلندر و قطعات یدکی پنوماتیک است، و کار با دستگاه را پایدار می کند. سرعت پرشدن بالا و دقت پر شدن، نوع پرشدن پنوماتیک پیستون،  رسیدن به پر شدن مداوم و کاهش زباله های مواد از ویژگی های این دستگاه می باشد.

فروش دستگاه پرکن کرم پودر

دستگاه پر کن کرم نمونه ای از دستگاه های پر کن موجود در بازار می باشد. که برای پر کردن تیوپ کرم پودر مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه ها در مدل های متفاوت می باشند که مشتریان بر اساس انتخاب خود می توانند آن ها را تهیه کنند. در محل های مختلفی این دستگاه ها به فروش می رسند و دارای امکانات گسترده ای برای خرید این محصولات وجود دارد که در ادامه نام این مکان ها را جهت آشنایی بیان می کنیم دستگاه پر کن تیوپ کرم پودر با استقبال گسترده ای رو به رو شده است. زیرا امروزه بیشتر بسته بندی لوازم آرایشی در تیوپ ها سورتینگ می شوند. دستگاه های پر کن کرم پودر را می توان در بازارها به دو شیوه سنتی و اینترنتی خریداری کرد و در کارخانه ها مورد استفاده قرار داد.

اهمیت بسته بندی و پر کردن کرم پودر

کرم پودر از جمله ملزومات آرایشی و بهداشتی  مورد نیاز خانم ها می باشد که اکثر خانم ها برای پوشش لکه و جوش و چین و چروک استفاده می کنند. استفاده از این ماده جلوه ی زیبایی به پوست می بخشد و در برخی از محصولات درجه یک این کرم ها باعث آب رسانی، رطوبت، نرمی، درمان را برای پوست صورت شما به ارمغان می آورد.

بنابراین کیفیت مواد به کار رفته و رعایت بهداشت و پر کردن تیوپ و بسته بندی این کرم ها بسیار حائز اهمیت می باشد.  اگر این کرم ها با دستگاه های پر کن و دستگاه بسته بندی که ساخت اصولی یا اجزای تشکیل دهنده ی آن ها زنگ زده یا با مواد مرغوب ساخته نشده باشد پیامدهایی برای مصرف کننده خواهد داشت. علاوه بر اهمیت بسیار بالای پر کردن و بسته بندی محصولات بهداشتی و آرایشی تیوپ های به کار رفته هم حائز اهمیت می باشد.

دستگاه پر کن تیوپ کرم

دستگاه تیوپ پرکن کرم در هر نوع و ساختاری که عرضه شده است، موجب تحولی شگرف در بسته بندی انواع کرم های بهداشتی شده و در جریان خرید و فروش دستگاه پرکن، سهم عمده ای را به خود اختصاص داده است. دستگاه تیوپ پرکن در هر نوع و مکانیزمی که ارائه شده است، کارایی های بسیار گسترده ای را در این عرصه ها بر جای نهاده است:

 

مزایای دستگاه پرکن کرم پودر

با توجه به جنس تیوپ های مورد نظر ته بندی با روش های مختلفی انجام می شود. مثلا در تیوپ های جنس پلاستیک ته بندی با استفاده از گرما انجام می شود. در تیوپ های از جنس لمینت ته بندی با استفاده از سیستم تا کردن مکانیکی صورت می گیرد.

در مدل های نیمه اتومات تیوپ پرکن قرار دادن تیوپ با توجه به نقطه سیاه به صورت چشمی و دستی انجام می شود. اما تیوپ پرکن تمام اتومات با استفاده از سنسور تشخیص نقطه رنگی به صورت دقیق و صحیح این عملیات را به انجام می رساند.

 

دستگاه پرکن کرم پودر خطی

دستگاه  پرکن کرم خطی نازل به صورت خطی در کنار یکدیگر قرار می گیرند و کانوایر موظف است که هدایت ظروف را به زیر نازل ها بر عهده داشته باشد. هرچه قدر که تعداد نازل ها بیشتر باشد سرعت دستگاه هم بیشتر و طول نوار بزرگتر خواهد بود.

مشخصه های فنی دستگاه تیوپ پر کن

قابلیت کنترل و برنامه ریزی در دستگاه
دارای ۱ سال ضمانت نامه محصول
برخوردار بودن از پرکن پیستونی

بهره گیری از قطعاتی بسیار با کیفیت و با دوام
ارائه خدمات گسترده پس از فروش به مدت ده سال

قیمت دستگاه پرکن کرم پودر

برای اطلاع از قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

محصولات پربازدید:

دستگاه پرکن مایعات
دستگاه پرکن مایعات غلیظ
دستگاه پرکن مایعات رقیق
دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک
دستگاه پرکن مایعات دستی
دستگاه پرکن مایعات پیستونی
دستگاه پرکن مایعات پمپی
دستگاه پرکن مایعات ثقلی
دستگاه پرکن بطری مایعات
دستگاه پرکن تیوپ
دستگاه پرکن اسپری
دستگاه قوطی پرکن مایعات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …