دینا ماشین

دستگاه پرکن ۴ نازله

دستگاه پرکن ۴ نازله

-دستگاه پرکن روتاری سری ۴۰۰ شامل: ۴ پمپ و ۴نازل مجزا،فویل گذار،اتو،مجموعه سورتر درب ،درب گذار و دربند
-قابلیت پرکن ۴ محصول مجزا در یک دستگاه وجود دارد و در مواردی میتوان برای پرکن دو محصول متفاوت به صورت همزمان استفاده کرد.
-این دستگاه با ابعاد کوچک خود یک خط کامل بسته بندی می باشد با قابلیت بسته بندی : روغن، ارده، ارده شکلاتی ، کرم ارده، انواع شیره،انواع عرقیجات، انواع آبمیوه ، عسل و. . .
-بدنه دستگاه: استیل ۳۰۴ نگیر .
-اتصالات: استیل ۳۱۶ کلمپی ( باز و بسته کردن بسیار ساده اتصالات جهت شستشو )
-تنظیم وزن خودکار بسیار ساده تنها با انتخاب وزن روی نمایشگر و بدون هیچگونه تنظیمات مکانیکی انجام میگیرد (محدوده تنظیم وزن از ۱ گرم تا . . . )
-نصب به مخزن محصول با شیلنگ .
-شستشوی خودکار با آب گرم .

کاربرد دستگاه پرکن ۴ نازله

پرکن ماست و شیر،پرکن ماست موسیر،پرکن خشکبار،بسته بندی لبنیات و…
خشاب لیوان گذار با ظرفیت ۳۵۰ لیوان و قابلیت وکیوم لیوان ها جهت بارگذاری داخل قالب دستگاه، دارای سنسور جهت شناسایی لیوان بعد از خشاب لیوان گذار جهت پرکردن.
چهار عدد نازل فیلتر دار متصل به مخزن ، جهت CIP با کیفیت بهتر و بدون آلودگی.خشاب فویل گذار از نوع وکیوم با مصرف باد کم ، ظرفیت خشابها ۱٫۵ کیلوگرم فویل آلومینیومی .
هر خشاب فویل گذار مجهز به سنسور جهت تعیین اتمام فویل و دستور خاموش شدن دستگاه و بارگذاری مجدد فویل،پرس فویل ( سیلکن ) با المنت های ۱۰۰۰ watt هر سیلکن مجهز به ترموکوپل مجزا جهت تنظیم دقیق دما از طریق ترموستات،سیستم مکانیکی انتقال ظروف روی نوار نقاله ۲ متری جهت نصب GET Printer.
سیستم CIP جهت شستشوی تمام اتومات مسیرهای درگیر با مواد لبنی، سیستم مدیریت دستگاه توسط PLC مجهز به نمایشگر HMI از نوع Touch با مدیریت محتوا به زبانهای فارسی ، عربی و English

خرید دستگاه پرکن ۴ نازله تمام اتوماتیک مایعات

دستگاه متوبلوک بطری های petجهت بسته بندی مایعات غلیظ مانند ظرفشویی و … می باشد.
چهارنازل پرکن خشاب و مخزن و درب گذاربا ظرفیت۱۰۰۰درب و دو هد درب بندی سرعت دسعت دستگاه حداکثر ۱۰۰۰بطری در ساعت می باشد که این سرعت بسته به حجم بطری و نوع مایع ظرفیت تولید از طریق ولم نصب شده روی سیلندر های دستگاه به راحتی قابل تنظیم می باشد.

طراحی متفاوت این دستگاه علاوه بر حفظ کیفیت و کارایی تاثیر بسیار بالایی در کاهش هزینه ها داشته و قیمت بسیار مناسب دستگاه بسته به حجم تولید کارخانه یکی از مزایای برتر این دستگاه می باشد.
نازل های دستگاه مناسب پر کردن مایعات غلیظ با ویسکوزیته ۱۰% الی ۶۰% مثال روغن مایع تا عسل می باشد.
سیلندرهای دستگاه از ۵۰CC تا۲۰۰۰ به راحتی قابل تنظیم می باشد و تلرانس(درصد خطای پرکن) بسته به میزان غلیظ بودن مایع و حجم بطری می باشد به طور مثال در بطری یک لیتری کمتر از ۱% می باشد.
نازل دستگاه به گونه ای طراحی شده که در صورت قرار ندادن بطری در سینی دستگاه مسیر شیر نازل باز نخواهد شد و این فرمان از طریق سنسور نصب شده قبل از نازل توسط پی ال سی هوشمند سازی شده است.

دستگاه فوق از قسمت خروجی به نوار نقاله قابل اتصال می باشد.برای چاپ تاریخ تولید و انقضا روی درب بطری دستگاه جت پرینتر به صورت مجزا روی سینی دستگاه نصب می شود.
دستگاه فوق برای بطری های ۱۰۰ سی سی الی ۲ لیتری دهانه ۲۸ میلیمتر به صورت جهار نازله و برای بطری های ۴ الی ۵ لیتری پت دهانه ۴۵ میلیمتر سه نازله تک درب بندی ساخته می شود

قیمت دستگاه پرکن ۴ نازله

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

محصولات پربازدید:

دستگاه پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات غلیظ

دستگاه پرکن مایعات رقیق

دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات دستی

دستگاه پرکن مایعات پیستونی

دستگاه پرکن مایعات پمپی

دستگاه پرکن مایعات ثقلی

دستگاه پرکن بطری مایعات

دستگاه پرکن تیوپ

دستگاه پرکن اسپری

دستگاه قوطی پرکن مایعات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …