دینا ماشین

دستگاه پرکن ۴ نازله

دستگاه پرکن ۴ نازله

یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین دستگاه های پرکن در صنایع و کارخانجات مختلف، دستگاه پرکن ۴ نازله است. این دستگاه با توجه به ظرفیت مناسب و انواع مختلفی که دارد، می تواند برای بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار بگیرد. این دستگاه ها با بدنه استیل و قابلیت پر کردن مواد متنوع کارایی بسیار زیادی برای صنایع دارند. انواع مایعات، نوشیدنی ها، مواد بهداشتی و شوینده، مواد شیمیایی و غیره را در انواع ظروف از جمله: پت یا شیشه ای می توان با این دستگاه های پرکن ۴ نازله پر و بسته بندی نمود و روانه بازار فروش کرد. این دستگاه های پرکن چهار نازله انواعی دارند که از جمله آنها می توان به: دستگاه پرکن ۴ نازله خطی، دستگاه پرکن چهار نازله روتاری، دستگاه پرکن چهار نازله اتوماتیک اشاره کرد.

دستگاه پرکن 4 نازله

دستگاه پرکن ۴ نازله خطی

از جمله دستگاه های پرکن که برای پر کردن، دربندی و بسته بندی مایعات به طور اتومات مورد استفاده قرار می گیرد و متقاضی های بسیار زیادی در صنایع مختلف دارد، دستگاه مپرکن ۴ نازله خطی است که ظرفیت پر کردن ظروف آن بسیار بالا است. جنس بدنه و اجزای دستگاه از استیل ضد زنگ یا فولاد می باشد. ظروف یک لیتری را به راحتی می تواند برای پر کردن به وسیله این دستگاه استفاده نمود.

دستگاه پرکن چهار نازله روتاری

از این دستگاه برای پر کردن نوشیدنی ها، همچنین مایعات غلیظ و رقیق و محصولات غذایی مختلف در انواع ظروف پت و شیشه ای استفاده می شود. عملکرد این دستگاه به صورت اتومات است، یعنی تمام مراحل پرکردن، درب بندی و محکم کردن درب به صورت اتومات و با تنظیم توسط اپراتور دستگاه صورت می گیرد. این دستگاه توانایی پر کردن ظروف در حجم های ۲۰۰ الی ۲۵۰۰ میلی لیتر را دارا می باشد. جنس تمام این دستگاه از استیل ضد زنگ است، این دستگاه به صورت اتوماتیک و از طریق نوار ترانسپورت ظروف را با فاصله هایی تنظیم شده برای پر کردن به سمت نازل ها حرکت می دهد. تنظیم سرعت و همچنین توقف حرکت دستگاه کاملا اتوماتیک می باشد.

از مزایای دستگاه پرکن ۴ نازله از نوع روتاری، می توان به دنده بیرون انداز اشاره کرد که بعد از پر شدن ظروف و درب بندی، آنها را بر روی نوار نقاله از دستگاه خارج کند.

دستگاه پرکن 4 نازله

 دستگاه پرکن چهار نازله اتوماتیک

یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های پرکن است که فرآیند پر کردن به صورت خطی و افقی انجام می شود. دستگاه های چهار نازله اتوماتیک در دو نوع خطی و افقی وجود دارند که با توجه نیاز صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه به صورت اتوماتیک تمام ظروف را ردیف می کند تا محصول نهایی به ترتیب پر، در بندی و آماده بسته بندی شود.

این دستگاه مجهز به چهار نازل فیلتر دار است که برای CIP با کیفیت بالا و بدون ایجاد آلودگی به مخزن وصل هستند. در این دستگاه خشاب فویل گذار از نوع وکیوم می باشد، مصرف باد این دستگاه کم و ظرفیت خشاب ها ۵/۱ کیلوگرم فویل آلومینیومی است. خشاب های فویل گذار دستگاه دارای سنسور هستند که تمام کارهای فویل گذاری، پر کردن، تنظیم دما و دستور خاموشی دستگاه به طور اتوماتیک از طریق این سنسورها انجام می شود.

دستگاه پرکن 4 نازله ارزان

تهیه و خرید دستگاه پرکن ۴ نازله

شما می توانید برای تهیه سریع دستگاه های پرکن ۴ نازله به سایت ما مراجعه نمایید. جنس، ظرفیت، کارایی و غیره دستگاه ها در سایت قابل بررسی است. همچنین برای ثبت سفارش و مشاوره می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در انتخاب نوع دستگاه شما را راهنمایی کنند. نصب و راه اندازی دستگاه های پرکن توسط کارشناسان ما انجام می شود، تا با اطمینان کامل دستگاه شما راه اندازی شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …