دینا ماشین

دستگاه پرکن ۶ نازله

دستگاه پرکن ۶ نازله؛ مشخصات و کاربردها

دستگاه پرکن ۶ نازله یکی از انواع پر کاربرد دستگاه های پرکن مایعات می باشد که در صنایع مختلف به منظور پر کردن ظروف پر شونده از مایعات غلیظ و رقیق مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های پرکن مایعات به منظور بهره گیری در طیف وسیعی از کاربردها طراحی و تولید می شوند. این دستگاه ها در انواع خودکار و نیمه خودکار تولید می شوند. همچنین متناسب با نیاز صنایع و واحدهای تولیدی، تعداد نازل های متفاوتی برای هر کدام تعبیه می شود. دستگاه پرکن ۶ نازله مزایایی نسبت به دستگاه های دیگر دارد که آن را بسیار پر تقاضا می کند.

دستگاه پرکن 6 نازله

تعداد زیاد نازل های این دستگاه موجب می شود سرعت کار در خطوط تولید افزایش یابد. در واقع هر چه تعداد نازل ها بیشتر باشد، تعداد ظروف بیشتری در یک زمان پر می شوند و از این رو تولید و محصولات خروجی کارخانجات یا واحدهای تولیدی و صنعتی افزایش خواهد یافت. از آن جایی که تنوع طرح و کارایی این دستگاه ها زیاد است، لازم است تا قبل از اقدام به خرید دستگاه پر کن ۶ نازله، با مسئولین فروش متخصص در این حوزه مشورت به عمل آید تا با توجه به وضعیت شغلی و نیازسنجی به عمل آمده، بتوان دستگاهی مناسب و با بازدهی و عمر مفید تهیه و خریداری شود. نکته قابل توجه در رابطه با عملکرد دستگاه پرکن ۶ نازله این است که پس از پر شدن ظروف توسط این دستگاه ها و دربندی ظروف، هوایی درون ظروف باقی نمی ماند تا موجب فساد زود هنگام مواد داخل ظروف شود.

انواع دستگاه پرکن ۶ نازله با توجه به شیوه عملکرد

دستگاه پرکن ۶ نازله همانند سایر دستگاه های پرکن مایعات در انواع مدل های ثقلی، پمپی، وکیوم، پیستونی و پیمانه ای تولید می شوند. به طور کلی نیز می توان گفت که شیوه پر کردن دستگاه پرکن مایعات، به سه دسته تقسیم می شود که در ادامه به شرح ویژگی های آن ها خواهیم پرداخت. بسته به درخواست کارفرما و نیاز واحد تولیدی، هر یک از این دستگاه ها قابل سفارش و تولید و خریداری هستند.

دستگاه پرکن 6 نازله اتوماتیک

دستگاه پرکن ۶ نازله پیستونی: دستگاه پرکن پیستونی از بهترین و کامل ترین دستگاه های پرکن از نظر عملکرد و کیفیت و کارایی می باشد. قدرت و سرعت پر کردن ظروف توسط این دستگاه ها نسبت به دیگر انواع بالاتر است. نکته مهم در رابطه با استفاده از این دستگاه این است که می بایست غلظت مایعات تزریق شونده را قبل از تزریق آن ها توسط دستگاه، سنجید و مواد با غلظت مشخصی را در مخزن این دستگاه وارد نمود تا دستگاه آسیب نبیند.

دستگاه پرکن ۶ نازله ثقلی: این نوع از دستگاه های پرکن بیشتر در مواردی که نیاز به پر کردن ظروف از مایعات بسیار رقیق مد نظر باشد، استفاده می شوند. قدرت پر کردن و تزریق دستگاه پرکن پیستونی نسبتاً ضعیف بوده و هنگام عملکرد نیاز به بکارگیری اپراتور دارد. مزایای اصلی این دستگاه قیمت پایین تر و ارزان تر تهیه و نگهداری آن نسبت به انواع دیگر دستگاه های پرکن می باشد.

دستگاه پرکن ۶ نازله پمپی: دستگاه پرکن پمپی قابلیت استفاده برای پر کرد ظروف از مایعات غلیظ و رقیق را دارد و قدرت مانور آن در رابطه با میزان غلظت مایعات ورودی به مخزن، نسبت به دو نوع دیگر بیشتر می باشد.

دستگاه پرکن 6 نازله ثقلی

ویژگی های کاربردی دستگاه پرکن ۶ نازله

دستگاه پرکن ۶ نازله به شکل های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک نیز طراحی و تولید می شود. در حالت اتوماتیک تمامی مراحل قرارگیری ظروف در بخش نقاله دستگاه و پر کردن و دربندی ظروف توسط دستگاه پرکن ۶ نازله اتوماتیک صورت می گیرد. در دستگاه نیمه اتوماتیک ۶ نازله، لازم است برای هر تعداد نازل مشخص با توجه به سرعت پر کردن و حجم ظروف، تعدادی اپراتور انسانی نیز انجام برخی تنظیمات و کارها را به عهده بگیرند. یک دستگاه پرکن ۶ نازله می تواند ظروف دارای ظرفیت ۲۵۰ سی سی تا ۲۰۰۰ سی سی را از پایین به بالا تا نزدیک رزوه دربندی ظروف، از مایعات پر کند. سرعت پر کردن ظروف توسط این دستگاه ها قابل تنظیم می باشد. این دستگاه علاوه بر استفاده در خطوط تولید صنایع غذایی در فرآیند پر کردن صنایع تولید محصولات شوینده و شیمیایی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …