دینا ماشین

عرضه مستقیم دستگاه لیبل زن نیمه صنعتی

دستگاه لیبل زن نیمه صنعتی نمونه های مناسب برای شرکت های بسته بندی به شمار می روند. در بازار انواع مختلف لیبل زن عرضه می شود که باید نوع مناسب آن را بر حسب ویژگی ها تخصصی انتخاب نمود. بنابراین شناخت این ویژگی ها در خرید نمونه مناسب و مقرون به صرفه از نظر قیمت ضروری می باشد. در نظر گرفتن راندمان کاری، عمر مفید دستگاه و هم چنین خدمات پس از فروش برخی مدل ها توسط نمایندگی ها نیز اهمیت ویژه ای دارد. خرید و بکارگیری این دستگاه ها منجر به افزایش راندمان کاری و بازدهی بالای کارکنان نیز خواهد شد.

عرضه مستقیم دستگاه لیبل زن نیمه صنعتی

بزرگترین صادرکننده دستگاه لیبل زن مرغوب

بزرگترین صادرکننده دستگاه لیبل زن مرغوبدستگاه لیبل چسبان در انواع مختلف مانند دستی، نیمه صنعتی، تمام اتومایتک، هوشمند و رومیزی تولید و روانه بازار مصرف می شود. در کشور طی سالهای اخیر و به واسطه افزایش عرضه اینترنتی کالاها، تولید و استفاده از این دستگاه ها نیز رو به افزایش رفته است.

تولید کنندگان بومی متعددی در شهرهای صنعتی مانند اصفهان، تهران و تبریز به عنوان بزرگترین صادر کنندگان لیبل زن شناخته می شوند. اکثر این مراکز محصول درجه یک و مرغوب خود را از طریق نمایندگان فروش عرضه می کنند.

ارائه مدل‌‎های گوناگون دستگاه لیبل زن نیمه صنعتی درکشور

ارائه مدل‌‎های گوناگون دستگاه لیبل زن نیمه صنعتی درکشوردستگاه لیبل زن اتوماتیک جزء مدل های پیشرفته و به روز محسوب می شود. انواع دستگاه های اتوماتیک و نیمه صنعتی مزایای بیشماری نسبت به نمونه های دستی و قدیمی تر دارند که برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

  • کاهش هزینه های چاپ
  • افزایش سرعت و راندمان کاری
  • عدم ایجاد صداهای اضافی
  • تنوع بالای مدل های تولیدی

خرید دستگاه لیبل زن

خرید دستگاه لیبل زندستگاه لیبل زن انتخاب مناسبی برای به کارگیری در شرکت های تولید دارو، لوازم آرایشی و بهداشتی، صنایع غذایی و … می باشد. به طور کلی تمامی کارخانه های تولیدی به صورت مستقیم و غیر مستقیم جهت عرضه محصولات خود به این دستگاه نیاز مبرم خواهند داشت.

به همین جهت مراکزی به عنوان نمایندگی و ارائه کننده خدمات پس از فروش مانند تعمیرات دستگاه های لیبل زن در بازار فعالیت دارند. برخی از مراکز نمایندگی مستقیم شرکت های تولیدی هستند. برخی دیگر نیز عرضه کننده و فروشنده انواع لیبل زن های ایرانی و خارجی پرطرفدار در بازار کشور به شمار می روند.

انواع دستگاه لیبل زن نیمه صنعتی

انواع دستگاه لیبل زن نیمه صنعتیدستگاه لیبل زن بطری، قوطی های فلزی و انواع پلاستیک می توانند مدل های نیمه صنعتی یا دستی باشند که کارآیی های مختلفی نیز دارند. باید اذعان داشت که امروزه خریداران اغلب به دنبال خرید مدل های نیمه صنعتی و تمام اتوماتیک با راندمان کاری بالا هستند. برخی از پرفروش ترین مدل های لیبل زن نیمه صنعتی در بازار ایران شامل نمونه های زیر می شوند:

  • جت پرینتر اتومات مدل SA810
  • دستگاه لیبل زن پشت چسب دار
  • دستگاه لیبل زن رنگی

قیمت به روز دستگاه لیبل زن در بازار

قیمت به روز دستگاه لیبل زن در بازارعلاوه بر توجه به ویژگی های کیفی و انتخاب نمونه های مناسب با حرفه و تولیدات در صنایع مختلف، در نظر گرفتن قیمت اهمیت ویژه ای دارد. برای اطلاع از قیمت دستگاه لیبل زن صنعتی می توانید با نمایندگی های فروش یا دفاتر مراکز تولیدی و وارد کنندگان در ارتباط باشید.

توجه داشته باشید که برخی موارد مانند مدل دستگاه، سایز و ارتفاع، جنس بدنه و نوع نرم افزار تاثیر چشمگیری بر تعیین قیمت فروش آنها دارند. بنابراین در هنگام خرید علاوه بر تهیه لیست قیمت، به ویژگی های تخصصی دستگاه مورد نظر خود نیز توجه ویژه داشته باشید.

گفتنی است که مدل هایی مانند دستگاه لیبل زن دستی بطری به واسطه افزایش شرکت های تولید آب معدنی، نوشابه، آبمیوه و انواع نوشیدنی ها رو به افزایش است. به همین علت نیز قیمت به روز نمونه های مناسب این لیبل زدن بطری نسبت به دیگر مدل ها با نوسانات بیشتری همراه است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید